Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Pa ako ubiju asic masine i smanje nagradu po bloku mislim da cemo opet doci na isto, neka me neko ispravi ako gresim. Jer ce diff da se sroza na dole

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Block Rew. ide sa 3->2. Mnogo je to čak i za ASIC killing. Videćemo.
Voleo bih da bude tako, ali šta je alternativa (ETC, NRG, možda...?)?
 
Kad se desava prelaz ?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Samo da ne bude na kraju "pojeo vuk magarca... " [emoji848][emoji1787][emoji28][emoji1787][emoji28]

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Tako je, na bloku 7.080.000, negde izmedju 14. i 18. januara
 
Ljudi sa ovim cenom eth-a nakon forka nece biti ni za struju

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Kopamo ETH dok ne pocrkamo [emoji1787]
 
A Nicehash? Valja li još nečemu?
 
Bice uvijek nesto da se kopa :d

Naravno da ce biti, ne znam samo kolko ce se isplatiti to sto kopamo. :d

Valjda toliko znas da svaka roba nadje svog kupca :) kopalo se i pre u - pa su pametni naplatili tokom 2017, pocetkom 2018 godine.
:)
Treba biti samo strpljiv, problem onima koji imaju rigova vise nego sto mogu da pokriju troskove struje(bez prodaje iskopanog) , za "manja preduzeca" nema zime :) uvek se pokrpe ruke a iskopano ostaje da ceka bolje dane :d
 
Jesu kupovali... a sta je sa tim istima koji su kupili pa cekali jos malo, pa jos malo, pa jos malo cenu gore... pa onda, ma bice povratak mora malo i dole.. pa ostali zarobljeni i cekaju... isto kao i ovi sto ce kopati u -
Bice kako biti mora :smoke:
Moras dobro poznavati berzu i materiju da ne bi bio u minusu, ovde. bar. cekas bolje dane a tamo nema, kupio si, nisi na vreme prodao ili u pogresno vreme kupio... cekaj i moli se Bogu da bas taj. coin nekada ponovo dodje do te cene ili je prebaci.
 
Poslednja izmena:
Ja samo kazem da nema potrebe kopati u minus kad mozes vise da kupis, i ne amortizujes opremu ako si je vec sacuvao. Na kraju krajeva ti sto su kupovali dok se kopalo u minus, i sad da prodaju i super su, ne znam kako su zarobljeni?

I zasto prosirujes pricu, to o cemu ti pricas je stvar individualnog znanja, srece i odluka. Nisam ni rekao da su svi koji su kupovali bolje prosli od ovih koji su kopali u minus..
 
Mislim da su najgore prosli ovi sto su kupovali kad je bio balon na 20k a altovi bili po 20,30x vise nego sad, ima da se nacekaju, nestrpljivi su izgubili dosta love cekajuci skok a cena klizi svo vreme na dole

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Moj kolega kupio 1000 kom. IOTA po 4$ :wall::bottle:
 
Mda...
acc15c9eba8f7c006f7e6239435da1b5.jpg
 
Moj kolega kupio 1000 kom. IOTA po 4$ :wall::bottle:
I ja sam na 1$ a i na 4 uzeo ali ne toliko kao kolega ... Samo ništa kao ICON kanalizacija [emoji16]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Posle forka mozemo svi da pogasimo masine sa ovom cenom bice minus

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Videh neki etcv na youbitu, cena mu je 0.26$ juce bila kad sam gledao

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Prema prvim testiranjima ProgPow vuce 30% vise struje iz AMD kartica, i da su Nvidie dosta bolje optimizovane trenutnim minerima.

I didn't do much testing but if its 8mh/s (180-250watts) for a RX 570/580 and 14/15mh/s (140-150watts) for a GTX 1070/1070ti

https://www.youtube.com/watch?v=psRcOR-Xv-Q
 
Nazad
Vrh Dno