Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Kakva je situacija sa Phoenixom?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Obrisao sve posle pass x u bat fajlu, oko 167Mhs...ne znam sta se desava. Jel ima neko primer bat. fajka za Phoenix miner?? Da mi prosledi
 
probaj bez -strap komande (mislim da je to pretezno za amd karte) i memori spusti na +600. Mislim da ti je mnogo tih +700
 
Obrisao sve posle pass x u bat fajlu, oko 167Mhs...ne znam sta se desava. Jel ima neko primer bat. fajka za Phoenix miner?? Da mi prosledi

Ne znam sta se toliko smaras oko toga sta ti miner pokazuje.
Koliki ti je hash na pool-u, prije i sada?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam sta se toliko smaras oko toga sta ti miner pokazuje.
Koliki ti je hash na pool-u, prije i sada?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ne smaram se vec me zanima sta je u pitanju, *mjau**mjau**mjau*a sa istim podesavanjima sada je 175 Mhs u mineru a na poolu od 165-175 Mhs, dok je pre dva tri dana. bilo u mineru 191 Mhs a na poolu od 185-210.
Nije malo... samo mi nije jasno zasto se to desilo, da li svi imaju taj problem low hashrate, konkretno i na ETH i na ETC.
Skinuo Claymore najnoviji, instalirao poslednje drajvere. Vratio stare drajvere, stari claymore, opet isto...bzvze.
 
A što je toliki problem da probaš Phoenix? Do sada bi ti već možda radilo kako treba i ne bi kukao odavno.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
A što je toliki problem da probaš Phoenix? Do sada bi ti već možda radilo kako treba i ne bi kukao odavno.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Druze, nisam pomenuo, na Phoenix 4.7c sam od pre 2 dana... isto je, isto daje. Zaista ne znam. Dugo nisam kopa ETC, ETH, pre 3 dana pocnem sa novim Cleyom i davalo 190 u mineru kao nekad, posle toga palo na 160-175 i kraj, to je to. Updateovao sam drajvere, sad da li je posle toga pocelo, ne mogu da se setim, ali sam probao vratiti stare i opet isto, sad ponovo instalirao nove, isto...
 
Druze, nisam pomenuo, na Phoenix 4.7c sam od pre 2 dana... isto je, isto daje. Zaista ne znam. Dugo nisam kopa ETC, ETH, pre 3 dana pocnem sa novim Cleyom i davalo 190 u mineru kao nekad, posle toga palo na 160-175 i kraj, to je to. Updateovao sam drajvere, sad da li je posle toga pocelo, ne mogu da se setim, ali sam probao vratiti stare i opet isto, sad ponovo instalirao nove, isto...
Jesu sve karte pale sa brzinom ili samo neka ?

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Radeon settings, Global settings, GPU workload - Compute

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Vidim da se mnogi zale a niko ne pominje veliki pad Pool Hashrate ETH na Nanopool-u, do sredine oktobra isao preko 20k Gh/s, a sada 17K Gh/s, sto je 15-20%, neko je farme rigova prosledio na drugi pool? A pritom je broj minera skoro nepromenjen 29k (bar tako pise). Pri tom koliko vidim drugi pool-ovi su osteli isti ili ojacali. Da li preci na neki drugi?
 
Jeli resio neko problem zasto RX 570 - ice trose 20W vise struje od RX 470 po GPU sa istim podesavanjima i istim hash rejotm u Cleymore mineru ili je to slucaj u svim minerima ???
 
Jel si merio iz zida to?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nisam ali mislim da nema potrebe sumnjati u ono sto ispisiju Claymore jer to iscitava iz drajvera...
 
Izmeri ti lepo iz zida i ne brini.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
izmericu stura bas pa cu da vidim...
 
Da li još neko kopa ETH na Ethermine?! Kaže drugar da mu od nedavno ne stižu mailovi kada bude uplata. Dakle stizalo je do skoro, sada više ne.
 
Da li još neko kopa ETH na Ethermine?! Kaže drugar da mu od nedavno ne stižu mailovi kada bude uplata. Dakle stizalo je do skoro, sada više ne.
Ja sam imao za vikend isplatu- dobio mail.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Da li još neko kopa ETH na Ethermine?! Kaže drugar da mu od nedavno ne stižu mailovi kada bude uplata. Dakle stizalo je do skoro, sada više ne.
Meni nikad nisu ni stizali. Samo poenkad stigne mail ako stane rig pa ono inactive.
Za isplatu nisam dobio nikad, a kopam nekad eth nekad etc.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Da li još neko kopa ETH na Ethermine?! Kaže drugar da mu od nedavno ne stižu mailovi kada bude uplata. Dakle stizalo je do skoro, sada više ne.

Ethermine i ne salje mail kada je uplata. Oni ti proslede mail kada je neki worker otisao offline. Mail o dospeloj uplati salje menjacnica na koju kopa.
 
^ Da, u pravu si, problem je kod etherscan.io, od njih više ne stižu mailovi kada legne uplata, rekao sam mu da proveri da nisu slučajno ugašene notifikacije, mada kaže da ništa nije čačkao...
 
Nazad
Vrh Dno