Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Moja greska imam zamenjena imena rigova sa imenaima u majneru sve reseno :D ne znam kako to mesecima nisam primetio do duse rade bez prestanaka mesecima tako da ono
 
Gledaj, broj Mh je manje vise nebitan , bitan je broj bacenih serova, to se placa.
nbvd.jpg

Da narandzasta crta bude sto bliza zelenoj.

Nikad nije idealna situacija ali generalno meni uvek "fali" ~10-15%.
 
Gledaj, broj Mh je manje vise nebitan , bitan je broj bacenih serova, to se placa.
Pogledajte prilog 281096

Da narandzasta crta bude sto bliza zelenoj.

Nikad nije idealna situacija ali generalno meni uvek "fali" ~10-15%.
Pa zato sam i dao link da se procita i informise, ljudi su odlicno objasnili sustinu oko minera.

Meni TRM daje vise sherova od pheonixa i clay i to skoro 7-8% vise.
A dif je skoro isti ako ne i veci.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
provericu to sto se tice TRM-a.

jedno pitanje , koju aplikaciju koristite kao tesk scheluder za pokretanje bat fajlova, hteo bih jedan rig da uklopim do crvene zone pa da se sam pali i gasi?
 
provericu to sto se tice TRM-a.

jedno pitanje , koju aplikaciju koristite kao tesk scheluder za pokretanje bat fajlova, hteo bih jedan rig da uklopim do crvene zone pa da se sam pali i gasi?
Ja koristim hiveos,pa tamo imas opciju za automatsko gasenje u nekom trenutku zadatom, a vjerovatno imas u biosu (ako mb ima opciju) da palis u odredjeno vrijeme- rtc alarm.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Taj hiveos što se često pominje je komercijalan, nije free?
 
Imam 1 rig i meni jeste, za vise ne znam,ali se ne bih vise vracao na win, na ono smece.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk

Ajde nam kazi recimo na koliko Mh prijavljene snage koliko serova dobijas (bacis) prosecno???
 
kamo kolko prosecno bacas serova za koji reported hash rate???
 
navodno do decembra... kazu da ima razlike na linuxu i win-u....neshto malo duze ce trajati kopanje na linuxu.
 
Ako se nista ne promeni do tada....Septembar-Oktobar za Win,za linux jos +neki mesec
Uvek mozete staviti 1. grafu na rigu od 8gb,da daje sliku i nosi driver,ili aktivirate integrisanu na ploci...
 
Računajte barem ~10%, dakle DAG ~3,6GB i to je to, što se tiče Windowsa.
 
Asici jos malo duze, cini mi se.
 
Čitao sam to što je @nik1606 spominjao, na Redditu, da su stavljali po jednu 8GB kartu na rigove sa 4GB i da to šljaka kako treba, da li je neko probao, info iz prve ruke?
 
U principu bi trebalo da radi ako prva karta sa 8G pokupi dag i sve ostale rade sa njim, hte sam to da probam ali nisam imao zivaca tj nebih dobio nista vise jer ove 280x kopaju BEAM pa nema neke razlike
 
Zar ima sta na Beam sa 280x?
 
U principu bi trebalo da radi ako prva karta sa 8G pokupi dag i sve ostale rade sa njim, hte sam to da probam ali nisam imao zivaca tj nebih dobio nista vise jer ove 280x kopaju BEAM pa nema neke razlike

Koji miner koristis za BEAM za AMD karte?
 
Ne mozete sada ni da probate dok ne krenu da pucaju rigovi zbog veceg daga+win driver na 1. grafi...Tada olaksava ta 1. grafa od 8gb jer ima dovoljno memorije za dag+driver...i tako rig radi jos koji mesec...
Ali to tek kad dodjemo u taj segment...Jun...Jul....Avgust....Videcemo vec...
 
Nazad
Vrh Dno