Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Evo podseti me i isprozivaj slobodno ako se oporavi. Slobodno. Obog puta mislim da sam u pravu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliko sam to puta procitao ovdje od 2013. na ovamo... prvo jer se asic pojavio za btc, pa onda za ltc, sad evo za eth, koji je sledeci coin? :)

Pojavio se za mnogo vise od ta 3 coina koja si nabrojao ..tj u prvih 100 coina po vrednosti market kapa za bar 95% sad ima ASIC...i Bitmain danas nije ono sto je bio 2013.
 
Bitmain ne moze da postoji samo zbog sebe, vec postoji zbog minera, ako to ne vidi pojesce sam sebe.
 
Pojavio se za mnogo vise od ta 3 coina koja si nabrojao ..tj u prvih 100 coina po vrednosti market kapa za bar 95% sad ima ASIC...i Bitmain danas nije ono sto je bio 2013.
Mislio sam koji je sledeci coin koji cemo da kopamo i koji ce sa par centi da ode na par stotina dolara ili hiljada kao sto je bio slucaj sa btcom pa sada i sa etherom i onda kad izadje asic i za njega, bice opet prica mining propada...
 
Mislio sam koji je sledeci coin koji cemo da kopamo i koji ce sa par centi da ode na par stotina dolara ili hiljada kao sto je bio slucaj sa btcom pa sada i sa etherom i onda kad izadje asic i za njega, bice opet prica mining propada...

Ako coin ode sa par centi na par stotina dolara mnogo više ćeš zaraditi ako ga kupiš nego majnujes .
 
^Sto je nekako i logican sled stvari.
Dok hipe ide gore a sa njim i cene, Bitmain majnuje sa tim asicima i cuti, kad sve krene dole onda uvale te iste asice majnerima i tako pokupe i kajmak.
Samo kupci u prvoj ili u najboljem slucaju u prvoj i drugoj turi uspeju da nesto zarade, svi ostali u stvari majnuju za taj Bitmain i nikad ne isplate asice.
U svakom krugu, asic se pojavljuje kada je vec cena u bunaru, nikad u piku, tako je bilo i sa btc i sa ltc a sada ce biti i sa eth.
Sada samo treba na vreme prepoznati neki novi, toboze asic proof coin.
 
Ili SAD :)


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Ide i ispod 180..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kad dodje ispod 150$ mozete da gasite masine

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Da kad bi ta cena ostala godinu dana.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Bice da samo ko ima dzabe struju i ASIC ce da kopa ..smanjuje se reward za 33% pa cenim sa ovom cenom bice debeo minus bilo kakvo majnovanje ETHa
 
^ Jedan od komentara na ovaj članak:

"typical TA format.....
1) sensationlist title
2) state the obvious
3) fill with a load of jargon and pretty pictures
4) then predict it could go up or down"


:D
 
“Ethereum developers have confirmed the block number for Constantinople, the biggest public blockchain upgrade of the year out of the top coins.

In a Core Devs meeting just concluded, they have settled on block number 4.2 million, which should be around mid-day on October the 9th.”

Da li je ovo istina i da li to znaci i defitnitivno smanjenje rewarda sa 3 na 2 a time i kraj kopanja eth ?
 
Što se tiče smanjenja rewarda, da. Što se tiče kraja kopanja ETH-a, ni blizu [emoji1787]
 
Cena bi morala da ode u oktobru bar na 350-400$ da se ne pogase masine....
a ROI za Eth Asice automatski posle 9.10. skace na tipa 6 godina...
 
“Ethereum developers have confirmed the block number for Constantinople, the biggest public blockchain upgrade of the year out of the top coins.

In a Core Devs meeting just concluded, they have settled on block number 4.2 million, which should be around mid-day on October the 9th.”

Da li je ovo istina i da li to znaci i defitnitivno smanjenje rewarda sa 3 na 2 a time i kraj kopanja eth ?

Screenshot_79.png
 
Pa desice se u jednom trentku nego citirana vest je

they have settled on block number 4.2 million, which should be around mid-day on October the 9th.

a eth je blizu bloka 6.5 mil tako da nesto tu verovatno nije tacno.
 
Poslednja izmena:
Svaka čast @pmfrulez, koliko puta smo čuli da je miningu odzvonilo?

odzvonilo 1000x do sad ovo je jos jedan ciklus samo i nista vise CRYPTO MENZIS :)...karte nikad jeftinije rigovi za dz niko nista ne kupuje niko nista ne uspeva da proda ...za par meseci desice se mozda bum kupovace iste karte za 300-400e opet... posle x godina nikako ni ja da da naucim skolu kad je dobro vadi profit kad je lose kupuj karte...uvek se desi da mi neki coin pomuti pamet i da ostanem u hodl situaciji proizvodim maglu ...prodajem maglu ...i neko me sa nekom njegovom maglom navuce da kupim iako sam svestan da je magla :)
 
odzvonilo 1000x do sad ovo je jos jedan ciklus samo i nista vise CRYPTO MENZIS :)...karte nikad jeftinije rigovi za dz niko nista ne kupuje niko nista ne uspeva da proda ...za par meseci desice se mozda bum kupovace iste karte za 300-400e opet... posle x godina nikako ni ja da da naucim skolu kad je dobro vadi profit kad je lose kupuj karte...uvek se desi da mi neki coin pomuti pamet i da ostanem u hodl situaciji proizvodim maglu ...prodajem maglu ...i neko me sa nekom njegovom maglom navuce da kupim iako sam svestan da je magla :)
+1

Poslato sa HUAWEI MT7-TL10 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno