Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Ljudi nema veze, definitivno 100% sam odustao od podesavanja. Hvala svima

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pitaj Boga koliko ce jos da raste. Ima li nekih procjena gdje bih mogao zavrsiti za godinu - dve?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Mislim da je cena otisla gore zbog price o forku 19... To ga je poguralo dosta

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ajde jedna pomoc za pocetnika . Pokusavam da pokrenem ethereum , odradim sva podesavanja , wallet , pool ali stalno izbacuje ovu gresku , pokusavao sam za vise poolova ali stalno isto . Ajde mala pomoc samo da krenem ?
1.png
 
Jednostavno procitas sta ti pise crvenim slovima...
 
Sa 2 GB memorije na grafickoj ne moze da se kopa ETH. Minimum je 3 GB (ne znam jos koliko dugo).
 
gpu-0 not enough gpu memory to place dag, you cannot mine this coin with this gpu
gpu-0 opencl error 61 cannot allocate big buffer for dag.
 
Bas tako , izgleda da je to . Bio sam ubedjen da je moja R9 380 4GB , kad sada vidim da je 2gb. Nista onda , mora da se kupuje jace nesto ?
 
Ili kupi nesto jace, ili kopaj njom sta moze, mislim da moze ZEN, recimo.
 
Napisao sam electroneum ne ethereum, nisi lepo video ;)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Posto sam pocetnik vec napredujem. Dakle , posto je ovo samo vezba sa R9 380 jer mi je to u kompu do ne uzmem neki jacu rig . Za sada sam uspeo da pokrenem zeca i kopa mi ngde oko 80 h/s po proracunu na sajtu , a u mininig softweru mi izbacuje 200 h/s. Neznam zasto tolike oscilacije. Pokrenuo sam i ZED tu kopa dosta manje oko 50 h/s.
Probacu i electroneum koji si mi preporucio..
 
Koja su vasa predvidjanja da li ce opet da se prepolovi Diff za eth posle forka kao sto je to bio slucaj kada je bio fork za Byzantium?
 
Koja su vasa predvidjanja da li ce opet da se prepolovi Diff za eth posle forka kao sto je to bio slucaj kada je bio fork za Byzantium?
Nece se nikad prepoloviti vise, sad samo raste.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Posto sam pocetnik vec napredujem. Dakle , posto je ovo samo vezba sa R9 380 jer mi je to u kompu do ne uzmem neki jacu rig . Za sada sam uspeo da pokrenem zeca i kopa mi ngde oko 80 h/s po proracunu na sajtu , a u mininig softweru mi izbacuje 200 h/s. Neznam zasto tolike oscilacije. Pokrenuo sam i ZED tu kopa dosta manje oko 50 h/s.
Probacu i electroneum koji si mi preporucio..

Na zcash algoritmu tvoja kartica mora da daje oko 200 sol. AKo nisi, moduj bios.
 
Cekaj sada . Sta je algoritam , jel to tamo gde pratim kopanje ili kada ubacim wallet adresu na sajtu?
 
Nece se nikad prepoloviti vise, sad samo raste.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Pa ni tada se nije znalo da ce doci do pada diff-a pa se i vise nego prepolovio . . . i tada se mislilo da ce diff samo gore.

p.s. Nemam komentar na prethodna dva posta . . .
 
Cekaj sada . Sta je algoritam , jel to tamo gde pratim kopanje ili kada ubacim wallet adresu na sajtu?
Zcash algoritam ne postoji, to je naziv koina kojeg kopas. Ispod svakog koina na slici je naziv algoritma
23283317ae79123f9efd186a21cdf623.jpg


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Bios od graficke se moduje, ne od maticne ploce
 
Poslednja izmena:
Kolega trujes temu. Imas dovoljan broj tema o hardveru. Koristi pretragu i naces sve sto te zanima.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
zna li neko da li postoji mogucnost da se kupi ETZ EtherZero u "pred prodaji" i ako ima gde ?
 
Nazad
Vrh Dno