Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
ethermine ti je pool brate a poloneix menjacnica.... trebao si da ubacis depozit adresu sa cex-a i tako mozes da isplacujes 0.2 eth-a ovako mora 1 ili pustis 0.8 pa kad prodje za nedelju dve :) meni jednom tako proslo
 
Ako kopas na ethermine, mozes da stavis granicu za prebacivanje na 0.05 pa da prebaci na cex, fora je sto je na cex-u limit za prodaju u e kasnije 0.1 eth.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Ako kopas na ethermine, mozes da stavis granicu za prebacivanje na 0.05 pa da prebaci na cex, fora je sto je na cex-u limit za prodaju u e kasnije 0.1 eth.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

To save, validate your account by completinMislimg the IP given below (the IP corresponds to the public IP address of one of your workers):

Sta tu treba da upisem?

I ako te ne mrzi malo detaljnije sta i kako to da uradim. Unapred hvala, mislim na ovo gore citirano!
 
Poslednja izmena:
Tvoju ip adresu. Ukucaj na google whats my ip

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока
 
Evo uspeo sam da prebacim ovo sto mi je do sada iskopao na poloniex. Tacnije jos je na cekanju ali nesto odbrojava. Kako sada na cex da prebacim?

Izvinjavam se na pocetneckim pitanjima ali ko hoce neka odgovori a ko nece neka zaobidje i bez pisanja gluposti tipa sve je vec receno. Znaci ko hoce pomoce mi a ko nece neka bolje preskoci da pise bilo sta nego da se svadjamo. Hvala

You have 0.21304443 ETH available for withdrawal.

Sta sada???
 
Poslednja izmena:
^ ako sam te dobro razumeo, ti bi sada da uzmes adresu sa cex-a ? U tom slucaju, iskopiraj samo deposit adresu sa cex-a za eth, i zameni u programu za kopanje(claymore) sa vec postojecom adresom koju imas sa poloniexa.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Dzaba si to poslao na polinex. Nece ti leci jer nemas 1 eth.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
^ ako sam te dobro razumeo, ti bi sada da uzmes adresu sa cex-a ? U tom slucaju, iskopiraj samo deposit adresu sa cex-a za eth, i zameni u programu za kopanje(claymore) sa vec postojecom adresom koju imas sa poloniexa.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

E to je to, nego jos jedno pitanje posto drug je odustao od kopanja pa sada i on ima nekih 0.15 novcica na svom racunu jel mogu da ponovim ovaj postupak i da prebacim njegove novcice na poloniex a onda sa poloniex na moju adresu cex?

Dzaba si to poslao na polinex. Nece ti leci jer nemas 1 eth.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Kako dzabe kada sam ih poslao stigli u novcanik i sa poloniex ih poslao na cex.
 
Poslednja izmena:
Cek, hoces da kazes da si uspeo da 0.2eth prebacis sa ethermine uspesno na poloniex-u, pa kad otvoris tvoj nalog tamo stoji ti da imas na stanju 0.2eth ?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Covek uspeva nemoguce. On je mag.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Sada pise da ima manje jer sam poslao ne cex i evo upravo na cex sam to sto sam imao prodao:

Withdrawal Confirmed
Your withdrawal request has been successfully processed.

Withdrawal details:
Instrument: Payment Card - VISA
Requested amount: USD 53.44
Commission: USD 3.80
Total to be sent: USD 49.64

2017-06-26 13:32:49 -53.44 USD 0.00 WITHDRAW - Credit card: XXXX-XXXX-XXXX-0869 Completed
 
Poslednja izmena:
Da rezimiramo, ovako, ti si ~0.2 eth, sa ethermine uspesno prebacio na poloniex adresu, a zatim si sa poloniexa tih 0.2 prebacio na depozit adresu na cex-u ? Ako je tako, onda sam iznenadjen da je poloniex uspesno odobrio iznos od 0.2eth kad im lepo stoji na sajtu minimum od 1eth.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Da rezimiramo, ovako, ti si ~0.2 eth, sa ethermine uspesno prebacio na poloniex adresu, a zatim si sa poloniexa tih 0.2 prebacio na depozit adresu na cex-u ? Ako je tako, onda sam iznenadjen da je poloniex uspesno odobrio iznos od 0.2eth kad im lepo stoji na sajtu minimum od 1eth.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Druze tako kako si napisao sam uradio, na poloniex mi je ostalo 0.00500013 a ono ostalo sam prebacio na cex koje sam prodao.
 
Onda je ovo novina za mene, da mogu i manji iznosi na poloniexu. Svakako dobro dodje, jer imam par naloga sa poloniex adresom sa ~ 0.3 eth

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Onda je ovo novina za mene, da mogu i manji iznosi na poloniexu. Svakako dobro dodje, jer imam par naloga sa poloniex adresom sa ~ 0.3 eth

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Probaj pa vidi jel prolazi, mada ako je meni laiku ovo prvi put proslo za rukom onda ne vidim zasto nekima koji se 100x vise od me razumeju ne bi uspeli. Mada ovo moze da bude neki propust od kada su ovo petljali sa eth.
 
Meni se čini da upravo bounce-uje ~0.11, samo je pitanje da li stisnuti m**da i otvarati za još 1 short :)

Naravno. Ako si kupio po 0.1 tj imao o ordere i prosli ti.

Prodas sve to lepo na blizu 0.11, ili iz longa u short i nemas sta da brines. Mozda bude malog trazaja na gore da se masa popali, ali to je nista. U svakom slucaju sledecih nedelja ocekujem dole.

A isto tako i mislim da ce se lose vesti same nadmetnuti, to im sluzi da lakse proguraju cenu i uzmu stotine btc-a na shortovanju.
 
First deposit/payout je 1 eth min. Posle toga fercera...

Sent from my P9000 using Tapatalk
 
First deposit/payout je 1 eth min. Posle toga fercera...

Sent from my P9000 using Tapatalk

Ali ja nisam imao prvi depozit 1 eth, nego sam posla 0.2 eth i proslo mi je stanje a sa poloniex prebacio na cex gde sam upravo prodao to. Naravno dok sam tamo klikao sta kako saa prodao jer nisam odmah sve povatao sta je sta.
 
ko sta vi o cex i polo a niko nista ne prica o ceni koja je pala za 150$ u 3 dana... dal je vreme da se izadje ili mislite da ce ponovo neki pump barem preko 300$?
 
^Napisao je covek stranicu-dve ranije da ocekuje pad narednih nedelja

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Mora sad da se ceka da se istresu oni koji su u debelom plusu. Onda jedan period stagnacije pa u septembru idemo opet na 400+
 
bas tako.. ide sad pad i dva pika (kako oni to zovu), a onda iz recesije krece kontra :D bice cena oko 500$..
Mene zanima, jel moze ne gde da se proracuna, koliko jedna gtx 1070 moze da iskpoa ethereuma za mesec.. Ako uopste moze jedan.. Posto gledam one kalkulatore, i uzimajuci u obzir mesecni prihod i cenu eth, izglda mi da nije moguce iskopati 1 eth ako je hash 25-30
 
1100+ strana i onda ovakva pitanja. [emoji122]
 
bas tako.. ide sad pad i dva pika (kako oni to zovu), a onda iz recesije krece kontra :D bice cena oko 500$..
Mene zanima, jel moze ne gde da se proracuna, koliko jedna gtx 1070 moze da iskpoa ethereuma za mesec.. Ako uopste moze jedan.. Posto gledam one kalkulatore, i uzimajuci u obzir mesecni prihod i cenu eth, izglda mi da nije moguce iskopati 1 eth ako je hash 25-30

Nije moguce ni za 2 meseca sa jednom takvom kartom.
 
Ljudi glupo je bilo sta prognozirati.
Neko kaze istorija se ponavlja, a opet vecina koja je dugo u ovome kaze da ovako dug a dobar period je nezapamcen.
Znaci sta bude bice, samo je pitanje na sta je ko spreman.
Ja opet kazem onaj ko je usao skoro ili tek ulazi u ovo nek ulozi onoliko koliko je spreman da izgubi.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
ko sta vi o cex i polo a niko nista ne prica o ceni koja je pala za 150$ u 3 dana... dal je vreme da se izadje ili mislite da ce ponovo neki pump barem preko 300$?

Druze citaj malo i prati. Minus ce ti biti manji.

Vec par nedelja unazad vazi pravilo za krvavi ponedeljak.

Tacnije kako kome krvav. Ako si holder itekako je krvav, ako si shorter onda ti to crveno vise vuce na zreli rod. :)

BTC - mozda potone do $2100.

LTC - pa hvatam ga tu nesto ispod 0.014. Imacu ordere od 0.013-0.0137.

ETH - jos uvek u shortu, 0.01 je probijen tj giga support. Ako se zadrzi dovoljno dugo ispod 0.01, on ce biti takav resistance, da je pitanje hoce li ga probiti u skorije vreme.
 
kad akazete to 0.01 mislite u odnosu na bitcoin ?
 
ETH - jos uvek u shortu, 0.01 je probijen tj giga support. Ako se zadrzi dovoljno dugo ispod 0.01, on ce biti takav resistance, da je pitanje hoce li ga probiti u skorije vreme.

0.1 probijen, hteo si reci :)

Ja cu postaviti nekoliko ordera u rasponu 0.08x - 0.07x pa sta bude proslo...
 
Nazad
Vrh Dno