Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Najveci bedak je sto se uspori sad ... da je proleteo ispod 200$ , ja bih ga kupovao na kilo. Jos je juce u doba vecere kod nas, volume na cex-u bio 3x veci u odnosu na bilo kada danas, ovo je mozda period jedino za neki short ... 230-260$
Sta je bitno da li je 180, 200 ili 240 ako mislis da ce u nebo. Hteo da kupujes a kilo pa odustao jer nije ispod 200 nego 230.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Ok, sve mi je jasno...ali da se pojedinci ovako prave pametni i da se raduju sto su bili u pravu za pad eth-a, to mi nije jasno... Je l vam sad cvetaju ruze ? Je l sada imate bolju zaradu kad ste ovako u pravu ?
P.s. Strasnih prognozera je bilo i pocetkom januara pa eto...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Pa vrlo moguće, otvoriš short i zaradiš na padu :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ide recovery i ovi sto se raduju dzabe kartama,malo ce da pricekaju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
koji recovery, daj boze pao je 40% za 7 dana klimav je na 0.1 mirise teska bunarcina vuce ga BTC za sobom, poloniex na kome je najveci Volume sve vise i vise u problemima, sam ETh ima problema sa mrezom ne vidim nista sto bi moglo uticati da eth opet krene gore.
 
Pa sta znaci recovery, 0.14 je bilo nerealno, ako ostane iznad 0.10 kud ces bolji recovery :)
Ljudi su se izgleda razmazili zaradom u hiljadama dolara, ko ce to da vam plati, ako je ROI pola godine to je i dalje vise nego odlicno
 
Samo da se normaliziju cene i tržište hardvera, pa ko hoće da radi neka radi.

Pomama koja je trajala poslednjih meseci nije mogla na dobro da izadje.

Suviše je podsećala na Jezdu i Dafinu.
 
Da bi se normalizovao hw, nazaost eth/usd mora jos da padne, ili da predje na POS jer zarada je i dalje vrlo dobra
 
Zarada je predobra, samo to ovi novi ne kapiraju, ja sam bio srecan kad sam sa jednim rigom zaradio 150$ - struja mesecno = 120$.
To je bilo pre oko godinu dana.
 
Zarada je predobra, samo to ovi novi ne kapiraju, ja sam bio srecan kad sam sa jednim rigom zaradio 150$ - struja mesecno = 120$.
To je bilo pre oko godinu dana.


zato ce ti sto se bune puci kao lajsne.
 
Ako cijena krene na gore, odmah će se ovdje naći 16 stručnih lica koji će objasniti kako je to očekivano. To su uglavnom isti koji sada objašnjavaju zašto je ovaj pad očekivan :)
 
Sve je ovo normalno....kad je u 10dana sve skocilo za 50% onda se pricalo o avionima, kaminonima.....sad kad je obrnuto i prica se malo okrenula
 
Nego sta. [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
vise lici na:
yxvpbvzhnqqryliiwnjk
Ispravio sam ti sliku :d
 
Opet raste. Pilićari ni 2 dana ne mogu da uživaju što su prodali sve u panici, pih.
 
Macka ima 9 zivota.

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока
 
Cim raste krenuo i dif.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Upravo tako.
Sve je to Vice Versa, krastavac.
 
Normalno da ce da raste diff. Pojedini se iscudjavaju a tako ce biti dok god je ovoliko profitabilno.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
koji recovery, daj boze pao je 40% za 7 dana klimav je na 0.1 mirise teska bunarcina vuce ga BTC za sobom, poloniex na kome je najveci Volume sve vise i vise u problemima, sam ETh ima problema sa mrezom ne vidim nista sto bi moglo uticati da eth opet krene gore.
Vidis li sad

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока
 
Sta treba da vidim pao 50% skocio 10% to je wauu, vidicemo dalje... bunar ne gine prije ili kasnije
 
I btc je imao skokove i bunare tako da nikoga ovakve situacije ne trebaju da cude, valjda je vec jasno da su to normalne pojave u crypto svetu.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
pao je manje od 50%, cena se normalno malo povratila jer je bila neodrziva na onako visokoj isplativosti, moze se desiti naravno da pada jos ali se nadam da vise nece ispod 0.1 uglavnom ima kofa za vadjenje vode iz bunara :d
 
Ja sam mu prognozirao danasnje odrzavanje na nekih 230e ali ovo je vec otislo i previse danas. Sad se vise nista ne zna.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno