Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
U jednom trenutno blizu 3.5TH/s.
Ugrubo, to je kao 115k rx570/580
 
Nemam nikakve dokaze niti sam neki veliki stručnjak, ali meni liči na hack: pre par dana od 2-6h majner je normalno radio, u logu nemam nikakvih grešaka, primao i slao (new job... share accepted itd.), a na poolu nema ni reported rate ni šerova u tom periodu. Kao da je neko preusmerio saobraćaj tih par sati, možda preko nekog DNS ili na samom poolu... Ja sam na Nanopool, a vidim na forumu da se žale i na druge.
 
Da li se još nekom dešava da se claymore (najnoviji 11.6) jednostavno samo zatvori sam od sebe?! Obaveštenje naravno dobijem tek kroz skoro sat vremena. Defender je ubijen.
Polako gubim živce za ovaj windows 10. Da li neko koristi Win7 na mašinama sa 6 kartica i koje drajvere? Adrenalin još nisam skupio hrabrosti živaca i vremena da isprobam ni na win10 da mi sve ne ode dođavola.
 
Da li se još nekom dešava da se claymore (najnoviji 11.6) jednostavno samo zatvori sam od sebe?! Obaveštenje naravno dobijem tek kroz skoro sat vremena. Defender je ubijen.
Polako gubim živce za ovaj windows 10. Da li neko koristi Win7 na mašinama sa 6 kartica i koje drajvere? Adrenalin još nisam skupio hrabrosti živaca i vremena da isprobam ni na win10 da mi sve ne ode dođavola.
Procitaj log sto ti se to desava, mozda karta zabagovala ili nesto

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Da li se još nekom dešava da se claymore (najnoviji 11.6) jednostavno samo zatvori sam od sebe?! Obaveštenje naravno dobijem tek kroz skoro sat vremena. Defender je ubijen.
Polako gubim živce za ovaj windows 10. Da li neko koristi Win7 na mašinama sa 6 kartica i koje drajvere? Adrenalin još nisam skupio hrabrosti živaca i vremena da isprobam ni na win10 da mi sve ne ode dođavola.
HiveOS

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Da li se još nekom dešava da se claymore (najnoviji 11.6) jednostavno samo zatvori sam od sebe?! Obaveštenje naravno dobijem tek kroz skoro sat vremena. Defender je ubijen.
Polako gubim živce za ovaj windows 10. Da li neko koristi Win7 na mašinama sa 6 kartica i koje drajvere? Adrenalin još nisam skupio hrabrosti živaca i vremena da isprobam ni na win10 da mi sve ne ode dođavola.
Adrenalnin obavezno..

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Da li se još nekom dešava da se claymore (najnoviji 11.6) jednostavno samo zatvori sam od sebe?! Obaveštenje naravno dobijem tek kroz skoro sat vremena. Defender je ubijen.
Polako gubim živce za ovaj windows 10. Da li neko koristi Win7 na mašinama sa 6 kartica i koje drajvere? Adrenalin još nisam skupio hrabrosti živaca i vremena da isprobam ni na win10 da mi sve ne ode dođavola.
Uradi reinstall drivera. Pretpostavljam da koristiš blockchain driver?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Uradiću ako budem morao, nije mi to problem može i preko srnjviewera. Sad sam ponovo uključio logove da vidim šta se dešava, bilo je svuda poisključivano da ne gomila fajlove. HiveoS i linux mi je overkill, posle da se upucam ako budem imao neki problem, ovo barem velika većina koristi pa je lakše naći rešenja. Preseliću se na software temu ako i dalje bude problema
 
HiveOS radi kao sat, svaka cast ljudima koji su napravili to. Jedino me smara sto nece da steluje napon na 580 Nitro ispod 0.93v.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
HiveOS

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Hive ocena 10!! Sve pohvale! Ne bi se vise vratio na ovu kantu od Win nema para. Ostalo mi je jos dve masine sa R9 380 na Win jer mi Hive ne izbacuje HashRate kad pustim ETH miner.
Radi li neko na Hive sa R9 380kama Eth?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislim da su za te karte mozda predlagali neku stariju verziju, pogledaj malo u vezi sa tim.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Danas mi kasni isplata sa ethermine par sati, kakva je situacija kod vas?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Jutros je bila isplata na vreme, ali juče je bio prekid par sati

Sent from my S8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
U sustini trebalo bi svako ko nije koristio u periodu 14-17h po našem vremenu da je OK ali ipak treba proveriti.
 
pa rekli su da na p104 i p102 ne radi, vec je fabricki to odradjeno u biosu

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Ma ko će još obraćati pažnju na "nebitne" tehničke detalje...najbitnije je kako i koliko se kopa i koja je TRENUTNA cena....:whip:
 
msm da da

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
tj siguran sam, jer 1080 ima gddr5x memaru
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno