Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Za Nvidia, bilo koji drajver. Power limit ~65-75%, mem +400-900 zavisno od modela.
Za Amd blockchain drajver, undervolt, 1100-1150MHz/1800-2200MHz zavisno od modela.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za Nvidia, bilo koji drajver. Power limit ~65-75%, mem +400-900 zavisno od modela.
Za Amd blockchain drajver, undervolt, 1100-1150MHz/1800-2200MHz zavisno od modela.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Za amd znam imam ih 10 komada ali ovo mi je prva nvidia pa zato pitam. Hvala. Vazno mi je da radi sa istim minerom.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Za Nvidia, bilo koji drajver. Power limit ~65-75%, mem +400-900 zavisno od modela.
Za Amd blockchain drajver, undervolt, 1100-1150MHz/1800-2200MHz zavisno od modela.


Sent from my iPhone using Tapatalk
E . Samo jos nesto . Znaci kacim sada posebno samo nvidiu a amd da raskacim i instaliram drivere. Jer to nece nista da utice na amd drivere. Da ne raz****m nesto jer do sada mi radi besprekorno mesecima bez gasenja ?

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Za amd znam imam ih 10 komada ali ovo mi je prva nvidia pa zato pitam. Hvala. Vazno mi je da radi sa istim minerom.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Koja Nvidia?Moje su 1070 Zotac :whip:

193 Mhs,70% pl nema poboljsanja ako je veci a ima finog pada ako je manji pl,ostalo -150 i +805 to je to.
 
nemoras kostala nista raskacivati,samo instaliras driver za nvidiu,mozda je pametnije samo za nvidiu da pokrenes majner,daje vise npr od kleya u equihash,a nezauzima ti sistem,osim ako nisi na nekom singlcore il na 2gb ddr2 rama
 
nemoras kostala nista raskacivati,samo instaliras driver za nvidiu,mozda je pametnije samo za nvidiu da pokrenes majner,daje vise npr od kleya u equihash,a nezauzima ti sistem,osim ako nisi na nekom singlcore il na 2gb ddr2 rama
I5 6600k 16 gb ram.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
nemoras kostala nista raskacivati,samo instaliras driver za nvidiu,mozda je pametnije samo za nvidiu da pokrenes majner,daje vise npr od kleya u equihash,a nezauzima ti sistem,osim ako nisi na nekom singlcore il na 2gb ddr2 rama
Mislis posebno majner za amd a posebno za nvidiu. Sta da podesim u mineru da ne vuce sve karte ?

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
pisao je nextteen pre neki dan,u nekoj temi
u clay upises komandu -di pa broj kartica,kao u read me fajlu iz majnera,pogledaj to obavezno
skines zmminer za equihash i samo ga pokrenes sa svojim podacima,on nevidi amd karte
ume nekad da bude to problem oko podesavanja kleya,nece da slusa komandu,nego il izostavi neku kartu il povuce i nvidiju, vidi polako i oslobodjeno samo
 
pisao je nextteen pre neki dan,u nekoj temi
u clay upises komandu -di pa broj kartica,kao u read me fajlu iz majnera,pogledaj to obavezno
skines zmminer za equihash i samo ga pokrenes sa svojim podacima,on nevidi amd karte
ume nekad da bude to problem oko podesavanja kleya,nece da slusa komandu,nego il izostavi neku kartu il povuce i nvidiju, vidi polako i oslobodjeno samo
Probam pa javljam. Dace mi covek da probam pre nego sto kupim. Tako smo se dogovori..

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Probam pa javljam. Dace mi covek da probam pre nego sto kupim. Tako smo se dogovori..

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
Ima u temi Software za kopanje ovo sto reče čovek iznad za podesavanje, baci pogled, ovaj TT mi opasno baguje, ne mogu da kopiram link

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Evo ovako , sa dve rx570 kopam ETH u Clay-u a sa jednom gtx 1050 kopam ZEC u ZM mineru . Da bi izbegao pokretanje gtx na ETH ja sam u Clay-u upisao komandu -di 0,1 , jer mi Clay gtx vidi kao 2 , sve lepo sljaka i ne dira mi gtx a ZM miner svakako ne radi sa Ati ..
 
Evo ovako , sa dve rx570 kopam ETH u Clay-u a sa jednom gtx 1050 kopam ZEC u ZM mineru . Da bi izbegao pokretanje gtx na ETH ja sam u Clay-u upisao komandu -di 0,1 , jer mi Clay gtx vidi kao 2 , sve lepo sljaka i ne dira mi gtx a ZM miner svakako ne radi sa Ati ..
Ja bi hteo da mi gtx kopa eth..

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Ubaci Nvidie u rig, instaliraj drajvere, u afterburneru sam ti napisao podesava i pokreni Clay bat fajl. To je sve, ne trebas vaditi Amd karte.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li neko ima problem da nanopool cesto vidi sporiji rig kao off,a meri mu brzinu, no neznam dal tad broji sto kopa?
 
Meni jedan rig svako malo vidi kao oflajn a kopa i dalje; vijerujem da to ne utice na iskopano

Ako ti pase zarada ne vidim razloga za brigu


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
I meni se dešava kao i drugima. Ne utiče na ništa već samo njihov prikaz baguje. Bar tako tvrde.
 
Ok samo nisam siguran da li utice,pokusacu da proverim vise puta.Nadam se da neutice na iskopano.malo mi se neslaze al provericu.
 
Može za 6 meseci čim Bitmain izabaci F3 miner za Ethash (ako je to istina da su ga konstruisali da bude efikasniji).


Niko ne zna tačno, ne znaju ni oni sami, verovatno se još dogovaraju.
 
Poslednja izmena:
Gde je logika da eth ode na POS cim izadje Asic za njega? Zar je Bitmain lud da ga pravi sad kad je POS iza ugla..Nema logike da Asic izlazi uopste..
 
Nazad
Vrh Dno