Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
@La.Prestigne da sam tvoj post iznad procitao na vreme ne bih kupio btc na 875 evr. :D Eth sam u popodnevnom pumpu prodao na 45,6 evr.
Nadam se da nece da BTC potone,ostaje mi samo da ceka. :)
 
Poslednja izmena:
@La druze ti bre pametno pricas, napises tvoje misljenje i skoro uvek pogodis nego mene zanima onaj drugi mag, gde je :)
Srecno stari kolega.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

bunar u najavi ako ode jos malo ispod.

do 1000 bi mogao da ode ili nesto ispod, tipa 980-990

Nadam se da ne gresim...ali izgleda da BTC postaje sve zreliji. Ova vest ga nije previse uzdrmala, realno nije preterano vazna ali hype je cudo. Iskreno ocekivao sam da ljosne do 800.

mislim da hoce, ali sporije

Da pratis mogao bi nesto i da naucis..
 
Koji su se drajveri najbolje pokazali za rx 480 4gb + afterburner?

Citao sam pre neki dan o tome, ali sad kao za inat ne mogu da nadjem gde.
 
pa ja drzim 16.11.4 a probo sam cini mi se sve, manje vise sve je to isto.
 
Jos jednom hvala goldiju na pomoci u vezi sa biosom! cheers
 
@goldi:
- Koji si, beše, miner pomenuo za ETH, da ti se čini, da je brži od Claymore-a?

Da ne pretražujem sada po stranicama detaljno, a da isprobam na jednom svom rigu)

TNX
 
Krenuo da majnujem pre par dana čisto da vidim kako to ide sa jednom rx480, i sinoć na dwarfpool kliknem na manual payment i on odradi transakciju. E sad gde je to otišlo pošto na poloniex ne može manje od 1eth, a imao sam 0,28?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Na polo ali na čekanju, kad nakupiš 1 pojaviće se na stanju
 
"Nigde" dok ne naguras jedan ceo polo ti nece pokazati...ako si znao zasto si uopste i pustio transakciju....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Ja reko pod manual ima opcije koliko hoću da prebacim, kad ono odmah transakcija. Znači sada kada skupim 0,72 pojaviće se na poloniex?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Šta da radim sa novim rigom, nikako da ga sredim? Uvek posle 15-20 minuta mi izbaci GPU hangs in open cl. Smanjio klokove, voltažu, menjao mesta karticama. Uvek isto. Različitim karticama se dešava. Baš me izluđuje...
 
Pošto si već naveo da si menjao mesta kartama i da se dešava različitim karticama proveri da li ti neki extender pravi problem...
 
Probaj da zakucaš ventove na 60-70%, možda je malo lošija memorija pa se greju i na granici su stalno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisam menjao ekstendere ali probaću i to. Nisam sumnjao na njih jer samo samo čupao i menjao mesta u matičnoj...Ne bi trebalo da je do temperatura, jer su 53c. Od dve kartice sam odustao, vraćam ih. Ne mogu da ih sredim a i Goldi nije mogao da ih sredi preko tw...
 
ako ti tako brze crkne onda si srećan čovek :D rasturiš sve, ubaciš jednu kartu u x16 slot i pustiš da radi sa svim na defaultu, ako tad nešto puca onda je verovatno karta neispravna, ako radi onda je digneš na ekstender, ako tad crkne ne valja ekstender, ako tad radi taj par karta - ekst je ok, odložiš ih na stranu i ponavljaš proces.
 
Ma radi na stock, ali čim se stavi memorija na malo ispod 1900 odmah zapuca o više i da ne pričam...
 
Poslednja izmena:
i meni se to isto desava na nekim rigovima. razlog posle vise meseci nisam uspeo da nadjem ,a probao sam 99% sve i uvek je gpu0 koja god da je karta. Na kraju sam odustao i smanjio sam gpu klok bez undervolta jer se sam smanji za taj klok i pustio da radi. Kontam da su zapale neke felericne kartice ili gremlini.
 
Šta da radim sa novim rigom, nikako da ga sredim? Uvek posle 15-20 minuta mi izbaci GPU hangs in open cl. Smanjio klokove, voltažu, menjao mesta karticama. Uvek isto. Različitim karticama se dešava. Baš me izluđuje...
Koji OS koristiš?
Ja sam taj problem imao na jednom Rig-u sa karticama 470 i Win10.

Kada sam iste kartice prebacio u Rig sa Win8.1 problem se nije dešavalo. Ovo mi se desilo samo sa tim 470 karticama.
 
Ne bih da panicim ali nesto se cudno desava na poloniex-u. Problem sa logovanjem, prvo ogroman pad XRP, a sad i ETH??
 
Biće da neko mlati opak keš. Na polo je ETH 0.035, a na btc-e 0.043... ko ima konekciju, zna šta dalje :)
 
Poslednja izmena:
Ih što mi krivo što sam povukao sve pare, sad bih malo kupovao eth na 43$... [emoji4]
 
Zašto na 43? Bolje sačekati. Ide ovo opet na 20.
 
I na Cexu je ista situacija, što će reći da nije do priliva BTC mase...
 
Nazad
Vrh Dno