Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
ako ti je to jedina grafika u sistemu zavisi koliko ti windows "pojede" graficke memorije. Iskluci za pocetak sve "fancy" stvarcice u win 10, dakle sto prostije da izgleda, da ti zauzme sto manje memorije ako je moguce. Drugi nacin je da ukljucis integrisanu graficku i da ona bude primarna karta u sistemu.
 
Nema veze integrisana... Ja sam za sliku koristio staru amd karticu dok je 1060 3gb bila samo za kopanje pa nije mogla
 
Jel jos nekome steka isplata eth u novcanik? Meni vec tri sata stoji pending 0/12 confirmation.
Jel ima neki problem ili? Do sad je prolazilo kroz 2-3 minuta.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na koji wallet?
Kontaktiraj podrsku tog walleta,meni to resi problem u roku par dana.
 
Zar to nije wallet sam0o za BTC?
Svakako kontaktiraj support, resice ti to brzo.
 
I za ETH. Rijeseno uglavnom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Eth kopam, a mozda i ne kopam. Tj pul izgleda da nesto zeza. Radi vam nanopul? Meni stoji ovako od 16h
d4c629b2a3487ae1603ba3a0debe5439.jpg


Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Sve je u redu, nemaš brige.Takav prikaz je i kod mene. Problem je do sajta, pool radi bez problema tj. balance se povećava.
 
Koristim zadnji 11.7. Dodao sam i one dve komande koje preporucuju -eres 0 -lidag 1

Radilo je do danas.

raznim forama sa majnerom sam kupio mesec dana za 1060 3gb ali pravo resenje je win7 ili jos bolje hive
 
OS. :)
Gotovo je sa 3GB kartama na Win 10. Zeznuli su taj update. Ako neko ima KB4074588 neka proba da ga obriše.
 
Jel vama majneri rade kako treba? Meni vec 2 dana sve poblesavilo..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I kod mene mi se čini da je sve nešto poludelo [emoji23]

Sent from my S8 using Tapatalk
 
Imam jedno pitanje na claymore mi izbacuje total speed 176mh a na poolu (coinotorn) 120mh. Koji podatak je merodavniji?

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
 
Proveri sa WHinfo da li neka grafika baca Errore u milionima, tu se cesto izgubi realan hash vijajuci sto veci hash u mineru ...
 
Na koinotronu varira hesrejt, pisace ti preko 300 uskoro, bez brige.
 
Ne brini nista, ok je to sto pise u mineru. Zbog nacina na koji se izracunava hashrate na pool-u taj podatak se ne ispisuje bas tacno. Ume da pokazuje 50% gore dole bez frke. Prosek ce ti biti ok. Ne opterecuj se time, bitno je da miner ne staje ;)

Tapatalk
 
Imam jedno pitanje na claymore mi izbacuje total speed 176mh a na poolu (coinotorn) 120mh. Koji podatak je merodavniji?

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk

Svi smo imali taj trip, samo opusteno. Tako ga napravise , da uplasi pocetnike[emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Coinotron pa zdravlje.
 
Ako se dobro sjecam, od 2012-te sam na Coinotronu :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne moze zarada da bude 3 dolara krajem leta ova karta izvlaci 1900 mh/s to ti je 63 puta jace od rx 580...Tako da ona sada zaradjuje mnogo vise od 30 dolara odprilike 80 dolara dnevno,a trosi 225w.

Evo jos jedan detaljniji klip karta inace kosta 4000 dolara.

 
Poslednja izmena:
Ok radi proporcije radi proporcije sam naveo 30 i 3 dolara, ne vidim link sa cenom i kada pocinje isporuka asici i fpga se prodaju tacno kad imaju sledecu generaciju spremnu dok dodje kod kupca zarada je mizerna i posle 6-10 meseci su neisplativi diff je cudo a moje 7970 kopaju 5 godinu i jos donose koji dinar to sam hteo da kazem.
 
Imas gore u drugom klipu cenu,potrosnju,koliko daje sta sve moze da kopa osim Eth....

Asic za eth pravi 180 mh/s pri 800w on je takoreci zastareo vec,ali FPGA sa linka gore to je druga prica pravi 10 puta vise mh/s od Asic-a a trosi 3 puta manje struje...Taj FPGA nece da zastari dugo dugo tacnije sve dok Eth ne predje na Pos.

Zarada nije mizerna fpga se odplati za 6 meseci ajde da kazemo i 8 meseci a graficke karte ne mogu u tako kratkom roku da se odplate kao ni Asic masine...I da diff skoci duplo opet bi imao na FPGA 40 dolara dnevno uz potrosnju od 225w a 225w trose 2 rx 580.

FPGA takodje moze da kopa jos nekoliko algoritama opet prednost u odnosu na Asic masine koje su vezane za 1 algoritam.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno