Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Meni. Nisu dobro na svim karticama driveri instalirani. Probaj manuelno u device menageru na svaki karticu poaebno da instaliras pa vidi dal nije mozda prihvatio neku.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Meni. Nisu dobro na svim karticama driveri instalirani. Probaj manuelno u device menageru na svaki karticu poaebno da instaliras pa vidi dal nije mozda prihvatio neku.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

A jesi koristio 6GPU Mod posle instalacije drajvera ?
 
Oficijelni sa amd sajta ne radi na win7 x64, ako tebi radi ti si onda jedini na svetu kome radi.
 
Blockhain driver sa AMD sajta vraca hash na R9 380 4Gb kartama.

Nije moglo na win 7 ali na win 10 proradilo i vraca hash ako nekom znaci i te karte nece gubit hash zbog porasta dag-a.
 
Ja sam na rigu sa 4x380 karte izgubio oko 1mhs total, a posto tamo imam win7 za sad necu da se cimam i stavljam win10, ali hvala na info goldi cheers
 
Da tako je i kod mene malo bio pao hash po rigu tako oko 1-2mhs nije puno sad se vratilo, pa cu i na ostalim uradit. Sve su i kod mene win7 pa me isto tako mrzi prebacat na win 10.

Cuo sam, ne znam koliko je istinito da i R9 280x kopa opet 26-27mhs kazu ima i za njih driver, vidicemo koliko je istinito.
 
Nema nista od 280x, fix za dag je potvrdjeno da radi samo na 380

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ja testirao prije sat-dva na svojim R9 280X i nema promjena, 12 MHs. Windows 10, blockchain drivers od 23 augusta.

Edit: zaboravih napisati da je u "compatibility" listi i R9 200 serija ali ipak nema poboljsanja.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel to onaj prvi drajver beta vraca hash na r9 380?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nema nista od 280x, fix za dag je potvrdjeno da radi samo na 380

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

E, krastavac, ponadah se da ću uspeti da izvučem ovaj zaglavljeni ETH na dwarfu ako bih ga dokopao relativno brzo. :d

Jel' ima načina da se 0.3 ETHa koji stoje tamo prebace na neki drugi wallet koji prima i manje od 1 ETH za razliku od Poloniexa?
 
Jel sam samo ja ili ove oficijalne drajvere iz Amd daju manje mh/s sporeda sa prvim neoficijalne? Rx 570 kartama i 480 mi daju 1mh/s manje sa isti podesavanja. Primer rx 570 2100, 1040 -96v 82w gpuz daje 27.4 single sa prvim drajverima a sa ove oficijalni daje mi 26.4.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
E, krastavac, ponadah se da ću uspeti da izvučem ovaj zaglavljeni ETH na dwarfu ako bih ga dokopao relativno brzo. :d

Jel' ima načina da se 0.3 ETHa koji stoje tamo prebace na neki drugi wallet koji prima i manje od 1 ETH za razliku od Poloniexa?
Polo valjda prima min 0.5 eth.
Mozes recimo na CEX bez problema.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ma prebaciću na local wallet, nego kako da ono što je do sad skupljeno tamo pod Polo walletom prebacim da mi isplate na local?

Sent from my E6683 using Tapatalk
 
^ ja sam imao slican problem. Ukoliko imas 0.nesto eth na dwarfu samo im napisi mail i prebacuju ti u roku od pola sata. Meni tako par puta uradili.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
^ ja sam imao slican problem. Ukoliko imas 0.nesto eth na dwarfu samo im napisi mail i prebacuju ti u roku od pola sata. Meni tako par puta uradili.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Da citate uputstva i uslove na menjacnicama znali biste koji su minimalni iznosi.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ama znam koji je min iznos, nego mi je ostalo ovde da se kiseli 0.3 ETH mesecima pa ne bih baš da ih poklanjam, a da dokopam do 1 celog mi treba još 3m... mislio sam da ima negde u opcijama, ali ako može mailom, rešiću tako. Hvala na savetima.
 
zaato je ethermine dobar.. mozes i 0.05 eth da prebacis (to je min), ali uz proviziju od 0.001 :)
 
Ama znam koji je min iznos, nego mi je ostalo ovde da se kiseli 0.3 ETH mesecima pa ne bih baš da ih poklanjam, a da dokopam do 1 celog mi treba još 3m... mislio sam da ima negde u opcijama, ali ako može mailom, rešiću tako. Hvala na savetima.
Da se razumemo ethermine je pool a polo je menjacnica. Polo mislim da ne dozvoljava iznose ispod 0.5eth za deposit.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno