Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Pozz, zna li ko zasto mi u phoenix mineru cim startujem miner, dobije 2 new joba i odma zakuca miner. Staavljao sam pause i gledao logove ali nema nikakvih errora. Radilo sve normalno dok danas nisam reinstalirao drivere. Uradio sam atikmdagpatvher... U pitanju su 380 msi 4g
 
Pozz, zna li ko zasto mi u phoenix mineru cim startujem miner, dobije 2 new joba i odma zakuca miner. Staavljao sam pause i gledao logove ali nema nikakvih errora. Radilo sve normalno dok danas nisam reinstalirao drivere. Uradio sam atikmdagpatvher... U pitanju su 380 msi 4g
Ako su ti 4gb probaj simple mining

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Poubacivao sam po jednu Rx 470 8g ali opet isti problem na phoenixu... Probam claymore, upali pocne da kopa ova 8g, 4g bacaju 0 mh i nakon pola minuta ih watchdog izbaci... Reinstalirao drivere, riseri nisu sigurno...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Probaj Simple mining
 
ne moze claymore na 4gb, samo phoenix 5.x i teamredminer najnoviji
 
Cak i ako jedna od 8gb povlaci Dag? Probacu teamredminer, hvala [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Teamredminer mi izbacuje ovako:

Initializing GPU 0
Failed to initialize device idx 0 (-13)

I opet nece da kopa, verujem da je neki softverski problem dal sa driverima ili sa ocitavanjem samih kartica...
 
Teamredminer mi izbacuje ovako:

Initializing GPU 0
Failed to initialize device idx 0 (-13)

I opet nece da kopa, verujem da je neki softverski problem dal sa driverima ili sa ocitavanjem samih kartica...
Koji ti je drajver?

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Instalirao sam Crimson ReLive Blockchain driver 17.30.1029


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
lol pa treba 20.4.2 i Phoenix miner 5.1c
 
Код мене исти комбо карата са 19.9.2 ради. једино што приказује 50 мх/с по карти :)
 
Instalirao taj driver, miner je vec bio taj, vidi sad 4x 380 i kopaju, ali ne vidi mi 470 8g, atikmdagpatcher kaze Driver file too large, odradio 6x gpu mod idalje je ne vidi...


Sent from my iPhone using Tapatalk

"Driver file too large" problem rešava "atikmdag-patcher-1.4.8"
 
Kod mene rade i blockchain aug23 driveri ali je to na starim verzijama win 10 koji nikad nisu povukli update....
Btw pitam se zasto ja nikad nisam koristio te patche-ve i sve mi radi normalno na 380-470-580...
Eto da pitam i ja nekada nesto :d
 
Poslednja izmena:
Kod mene rade i blockchain aug23 driveri ali je to na starim verzijama win 10 koji nikad nisu povukli update....
Btw pitam se zasto ja nikad nisam koristio te patche-ve i sve mi radi normalno na 380-470-580...
Eto da pitam i ja nekada nesto :d

Pa zato što si radio tad i bios,pa nije bilo potrebe za patche-ve,imsm i ja takve mašine,ali na novijim sam morao

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Screenshot_2.png

Na 2 sata pauzira mi kopanje na 30_tak minuta...Ima li neko resenje za moje probleme :)
 
Jel ovo opet neka igranka, vidim da je isplativost naglo skocila?
 
Gdje gledaš isplativost.. zadnjih dana je u padu ?
 
Najrealnije je iskopano za 24h a calclulatori to nmg da isprate.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
PhoenixMiner sam ispada odmah nakon ucitavanja podesavanja iz bat fajla... Stavim pauzu i ne nadjem nikakav error... 380 4g, verujem da nema veze sa karticama posto mi na drugom rigu iste kartice rade kao sat... Hvala
 
PhoenixMiner sam ispada odmah nakon ucitavanja podesavanja iz bat fajla... Stavim pauzu i ne nadjem nikakav error... 380 4g, verujem da nema veze sa karticama posto mi na drugom rigu iste kartice rade kao sat... Hvala

Instalirao 5.1b i radi nekako, nego mi svuda po jedna kartica baca 0mhs...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno