Šta je novo?

GA X58A-OC/x5650

Jel zna neko dobru a jeftinu aio vodu..[emoji16][emoji16]

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Jel zna neko dobru a jeftinu aio vodu..[emoji16][emoji16]

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
Ma nema toga [emoji12]

Nego, pusti malo taj prajm, nemo si se stiso..

d0minat0r, na raspolaganju je moj chip, voda, setup, udružene snage..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Odlicno barem neko da bude zainteresovan. Ako ti je sistem jos aktivan mozes pustiti ti jedan run ja nisam siguran da cu imati vikend da se negde nadjemo
 

Onako prosecno,moj je 4.6ghz sa 1.35 full stable za slikanje 5.1 :D ali sam ga ozenio
Dobro kod mene je na customu,vrti to do 1.3 sa tim hladjenjem ako mozes da izvuces 4.2 eventualno 4.3 i uzivaj
Vent neki obavezno po naponskoj jer se x58 dobro greje
Sa srecom te sluzio mada mozes ga promenis,prodas taj pa narucis drugi sa allija,retko mozes iz prve da ubodes fin primerak
Ala sam se raspisao hahahhaha
 
Onako prosecno,moj je 4.6ghz sa 1.35 full stable za slikanje 5.1 :D ali sam ga ozenio
Dobro kod mene je na customu,vrti to do 1.3 sa tim hladjenjem ako mozes da izvuces 4.2 eventualno 4.3 i uzivaj
Vent neki obavezno po naponskoj jer se x58 dobro greje
Sa srecom te sluzio mada mozes ga promenis,prodas taj pa narucis drugi sa allija,retko mozes iz prve da ubodes fin primerak
Ala sam se raspisao hahahhaha

Stvarno nije u tvom stilu, mora da ti nedostaje proc :p
 
Ima li ko ziv ovde :D
xHT0Nle.jpg
...evga sr-2
 
Poslednja izmena:
Mrzim te! Gde si upecao SR-2? :)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Jos malo pa ce 4 godine kako je kod mene, od toga koristeno mozda godinu, protekle tri se upali ponekad... Dominator je svojevremeno bio zainteresovan za kupovinu, ali bilo mi se tesko odvojiti pa sam malo nabio cifru :D
U principu, razmisljam da prodam, grehota da stoji, ukoliko je neko zainteresovan neka baci pm, ploca je pokrivena vodenim blokom, imam i originalni cooler. Imam i 96gb ram-a, 2x5670 i 2x5570, ek supremacy blokove i komplet loop pa bi se mogle praviti kombinacije. Okvirno 550eur ploca sa blokom i recimo 2x5570 i 2x2GB 2133 CL8 ebackog ram-a sa kojim se mogu postizati rezultati, ko je vise da sastavlja nesto svoje...
 
Evo ga d0minat0r :d Koji ti je to ram da nije slucajno Corsair GTX2?
 
Poslednja izmena:
Nije, u pitanju je hyperx, ali su sigurno isti cipovi jer mi je radila na 2250 cl 8 i preko 2400 sa cl9... sto je najgore, imao sam jos jedan par koji ubodem u jedan od rigova, i bas sam gleao izgleda da sam to komplet prodao :(
 
Poslednja izmena:
Te memorije imamo nije problem nego pravis problem sa tim SR2 sto mora da se vozim do Sarajeva :d
 
Te memorije imamo nije problem nego pravis problem sa tim SR2 sto mora da se vozim do Sarajeva :d
d0minat0re, eto ti odmah da imaš 3x6 + 2Gb #ebačkog RAM-a, što Kolega kaže. Pravac SA. Si metnuo zimske gume? Nemoj ja da uprtim svoju OC-ovanu maKinu [emoji3]

45c878378ace4f9a7f031d53a6bc9c91.jpg
4a78ee7c68937c86e3c76b801efa881d.jpg
65f4d9f9f4f5e2907021dc81e8c8b755.jpg
3c784f2e41c3f084f0e86289c6177334.jpg


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Zimske gume montirane, sto se rama tice Hyper elpide imam nije frka naravno uvek treba jos ali snadbeveni smo Hyper elpidama
 
Stvarno P1000564.JPG
Ako imas gtx2, bas mozes boje da slozis :D a ide i uz to gore auto i felge :d
Tek nedavno sam saznao za nacin bootanja nvme na legacy plocama, mislim da i to moze da donese koji poen :trust:
 
Poslednja izmena:
Kakvo remek-delo, alal im vera. :D

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Na KP sad vidim jedna EVGA Classified SR-2 za 500e. Madre mio kakva bitanga od ploče. [emoji3]

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Sve ti je jason kada su pitali coveka koji je pravio plocu, zasto ste napravili tu plocu? on im odgovara za sto nam se moze. :D
 
E hajde ljudovi, hocemo li sta probati dogovoriti :D Uskoro bih trebao za Bg pa imate i dostavu gratis :)
Spustim koji euro, ubacim i 6x4gb ecc rama nek se nadje... mogao bih u racun uzeti neki dobar deal sto mogu vamo nazad lako da prodam tipa 1080ti
 
Poslednja izmena:
Nama ram ECC ne treba, a jedan SR2 se pojavio ovde u beogradu sa sve kutijom tako da tesko mi mozemo da se dogovorimo :/
 
Pa nije valjda da kutija vise znaci od full bloka :D
A sta da se radi, nije sudjeno, onda cu da ulijem novu vodu i neka je za uspomenu
 
Da li ima neko na prodaju neku pristojnu tripple channel memoriju 12GB bi mi trbalo.
 
Ljudi nabavio sam jos jednu 1366 plocu, koji proc da uzmem x56xx, sta mislite sa kojim su mi najvece sanse da ubodem neki dobar primerak? Ja sam se prvo vodio logikom sto veci multi to bolji proc pa sam uzeo x5670 sa kojim nmg da predjem 4.6-4.7 i to sa 1.45-1.5v. A pega je ubo odlican primerak x5650 koji na ovim mojim voltazama radi na preko 5ghz. Dakle sta mislite koji model tacno da uzmem?
 
Ljudi nabavio sam jos jednu 1366 plocu, koji proc da uzmem x56xx, sta mislite sa kojim su mi najvece sanse da ubodem neki dobar primerak? Ja sam se prvo vodio logikom sto veci multi to bolji proc pa sam uzeo x5670 sa kojim nmg da predjem 4.6-4.7 i to sa 1.45-1.5v. A pega je ubo odlican primerak x5650 koji na ovim mojim voltazama radi na preko 5ghz. Dakle sta mislite koji model tacno da uzmem?
Nemoj da uzimaš moj CPU za primer. Tih 5GHz+ je bilo više za slikanje, i to uz vrhunski d0minat0r-ov DRAM, koji me je namučio prilikom setovanja btw.

Primerak je odličan, trenutno 4.7GHz sa otključanim 23x množiocem za single-core max, HT-on, V tipa 1.35. Memare Cors 8-9-8-24, ali ni blizu Terminatorima gore pomenutim.

Gledam da zamenim CPU blok i montiram ovaj full cover što sam ispazario, pa da vidim da li može stabilna petarda..

A ti pojuri X5675, potvrdiće ti nenad970 [emoji3]



Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Drustvo jedno pitanje? Ja bih nadogradio moju konfiguraciju p5q sa modovanim xeonom x5460 koji radi na 3.8ghz. Da li da jurim ovu staru platformu x58 lga1366 + xeon x5670 ili x5675 ili nesto tipa i5 3570k. Vidim da su x58 ploce skupe, xeona sam nasao za 25e. Nemam neki budzet na raspolaganju.
 
Nisu ti ni 1155 ploce jeftine. Takodje, 3570k se ne isplati pored 2500k, jer za njega traze 65-70, a 2500k se nadje za 40, plus se bolje klokuje
 
Nisam neki gejmer pa sam zato u dilemi, posto ovaj xeon ima 6 jezgra a 12 threda, kapiram da bi uz moju rx 470 grafiku lepo leglo za video obradu tipa premiere, photoshop,bolje nego 2500k.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno