Šta je novo?

GA X58A-OC/x5650

Nema na cemu samo ko sto rekoh moze do 1.3v jer su ti temperature ok,odnosno xeon moze do 80C,zato sam reko u prime 95 toliko za svaki dan to nece preci 70C ali je super i tako jer nista ti ne znaci 100Mhz

Jos je on dobar i moze da posluzi jos dosta :)
 
Poskupela od prošle nedelje za 20e. Verovatno su utvrdili da pokrivljeni pinovi ne smetaju u svakodnevnom radu. Ali da je impozantna to niko ne može da ospori.
6b053ad4d073747944856dc29dd3e6a7.jpg


Sent from my GT-I9506 using Tapatalk
 
Poskupela od prošle nedelje za 20e. Verovatno su utvrdili da pokrivljeni pinovi ne smetaju u svakodnevnom radu. Ali da je impozantna to niko ne može da ospori.
6b053ad4d073747944856dc29dd3e6a7.jpg


Sent from my GT-I9506 using Tapatalk
Overio si buvljak ponovo?? [emoji23]

Znači, 170e? Neverovatni su..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ma ja sam ti povremeno redovan tamo :) . Sve se nadam nekoj X58 ploči za sitne pare, pa da se i ja pridružim Xeon overclock klubu. Cene po oglasima me trenutno odvraćaju od te avanture, ali želja za skoro pa džabe 6c/12t procesorom na >4GHz mi ne da mira.

Sent from my GT-I9506 using Tapatalk
 
Ma ja sam ti povremeno redovan tamo :) . Sve se nadam nekoj X58 ploči za sitne pare, pa da se i ja pridružim Xeon overclock klubu. Cene po oglasima me trenutno odvraćaju od te avanture, ali želja za skoro pa džabe 6c/12t procesorom na >4GHz mi ne da mira.

Sent from my GT-I9506 using Tapatalk
Strpljenja samo, izleteće nešto..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Poskupela od prošle nedelje za 20e. Verovatno su utvrdili da pokrivljeni pinovi ne smetaju u svakodnevnom radu. Ali da je impozantna to niko ne može da ospori.
6b053ad4d073747944856dc29dd3e6a7.jpg


Sent from my GT-I9506 using Tapatalk

cekaj covek pitanje jedno jel oni tvrde da to radi? Mene su za moja dva SR2 iz USA ispalili pa sad trazim dalje.
 
@Pega
Naravno, naleteće. Ja sam na buvljaku uvek nekim drugim povodom. Računari su na kraju i uvek na brzaka. A matičnih ploča bude nekad na kile. Zato X58 + x5670 = Grandpa strikes back!

@d0minat0r
Ma oni uvek tvrde da radi a posle naravno nema reklamacije. Ali po stanju ploče ne bih bio siguran da je ispravna tj. zaista je mala verovatnoća. Na prvi pogled pomisliš da je ispravna ali kad se zagledaš na sekund vidiš da su pokrivljeni pinovi na oba socketa (naravno "čalac" kaže : Ma ti si majstor, popravićeš to :) ). Videla se i korozija na par mesta. Kondenzatori su ok koliko sam primetio. Prošli put sam ih dobronamerno upozorio da je ne drže na mokrom iako je u celofanu. Tada mi je "čale" prodavac rekao da vredi 500e. Možda ispravna i vredi.

Sent from my GT-I9506 using Tapatalk
 
Pitaj ih jel moze za 50/70 jura ako moze to radi koliko je i Marko Kraljevic gledao TV :D
 
+1

Sent from my GT-I9506 using Tapatalk
 
Uzeo W3520 da se poigram dok ne stigne X5675 i reko fin primerak,1.250 u BIOS-u prolazi 4.2Ghz,kad vidi jada,na 4.4 sa nikakim naponom nece hahaha,msm na stres testove :D
 
Iso do 1.6v :D
Ulazi u win seta se ,surf,igre ne igram osim WT ali prime 95,linx to ni da cuje,4.2 je ful stable sve preko toga ni da cuje :D
 
Ima li neko znanja i volje da moduje bios na Intel plojki iz Lenova Thinkpad d20?Greh imam X5670 a bios nema mogucnost oc-a.
 
Jeste d20 ali je druga ploca u pitanju, ima ih sa razlicitim plocama zavisno od oznake.Moja je iz 4157U48 modela sa biosom 60kt47a.
 
Nisam ga mnogo cackao,prolazi 4.8 neke testove,razmisljam da li da ga lapnem i stavim tecni metal pa da vidim koliko moze,ulazi u win na 4.9 al za sad ne mogu da uradim validaciju,kad imam vise vremena probacu da vidim dokle moze,msm da moze na 5 al videcu,naponi su zesci za to al naviko sam ja da sibam jake napone :D
 
Hehhehehe,znaci ja sa 4.8 jos i derem ove novajlije :D
 
Pozdrav ljudi, jedno pitanje, interesuje me da li x58 ploce mogu da koriste 8gb ddr3 1600 module (konkretno dva od 8gb) ili su ogranicene na 4gb i manje, hteo bih da sastavim x58/x5650 konfu ali ako mogu da zadrzim ova moja dva kingstonea od 8gb?
 
Nazad
Vrh Dno