Šta je novo?

OnePlus Two

Pardon ne znam sta mi bi, znam da OPO od 32 ne postoji ,ali sam u brzini da dam info coveku bas lupio. My bad. :(
 
Toliko je bacio i mi note pro do prvog updejta :) onda su ga skresali na 50k..

Mada citam kineze to jest zte kako se hvali da je ukrotio zmaja u axon mobu za kinesko trziste. Te neke termalne paste,te hladnjaci i cuda.. Ali naravno 99% toga je cist marketing
 
E pa ovde je obrnuto, prvo je bilo 50k pa posle updatea 64 :)
 
Kazu da se sa novom softver osnovom i m9 tako ponasa. Sada baca 64k posle prvog vrtenja.
Verovatno im je qualcomm dao savet kako da delimicno obuzdaju zmaja

Mozda i bude nesto od ovog cipa za godinu dana [emoji4]
 
Zadnja strana katastrofa,da je bar od metala...
 
Al' je ružan, sunce mu krvavo... :)

Da ga daju za 250$ ne bih ga uzeo.
 
Poslednja izmena:
Ovo neka ps greska, nema šanse da onako stoji kamera,nije normalno
 
Ako je to stvarno OPT a ne neki ret. render onda je moguce da su kameru ''spustili'' da bi oslobodili mesto za neki sistem hladjenja cipseta.. nagadjam ali je moguce, zna se vec da se vecina telefona najvise greje u tom delu oko kamere jer je i soc tu negde.
 
Koja greska ,to je kineski fcc. Sta je tu nacrtano na kraju bude tako. Makar u 99% slucajeva
 
Meni svaki telefon na ovim TENAA slikama izgleda ruzno. :d
Tako da treba sacekati.
 
Ma vidim ja da cu kupiti OPO,!
 
Hajd' otvorite temu za OPT. :)

Je l' se seća neko kog datuma se pojavio Android 5.1? Gledam kada će ovi iz Cyanogena da izbace update, rečeno je 3 meseca najkasnije...
 
Pa nema gde drugde da se stavi senzor za otisak dok ne izadje s820. Znaci pozadi kao honor 7 ili napred kao s6. Mada z9 plus ima sa strane senzor(na ivici) ali to je vec akrobacija

Koliko vidim po slikama ima i laser focus.
 
Poslednja izmena:
Šta fali sandstoneu?

Meni je mnogo ružnije to što je senzor za otisak ispod ekrana i izgleda da će to biti i home taster. [emoji53]
Pre svega sam mislio na taj polozaj kamere a drugo,posto sam planirao da 1+1 zamenim za 1+2 to necu uraditi verovatno zbog sandstone,smorio me je.
 
Pa nema gde drugde da se stavi senzor za otisak dok ne izadje s820. Znaci pozadi kao honor 7 ili napred kao s6. Mada z9 plus ima sa strane senzor(na ivici) ali to je vec akrobacija

Koliko vidim po slikama ima i laser focus.
Pa pozadi. Niti ga gledam, niti ga koristim, niti bih morao da imam hw taster.
 
Da , ali onda ne mozes da ga otkljucas dok ti je na astalu :)
 
Jel ima neko ovde osim mene da mu je ta fora sa čitačem otiska prsta bezveze?
 
Sasvim solidna brojka. Jedan gigant poput LG-a je prodao 6-7 miliona G3.
 
mislim da je više, bar 10ak
 
Jok, njihov neki direktor je to potvrdio, čitao sam skoro. Dakle ne govorim o broju ISPORUČENIH, već o broju prodatih telefona.
 
Ali ako se pogleda da je opu i kina bitno trziste a koliko sam citao lg-a skoro tamo ni nema nije bas neki rez oneplus one-a.

Mada za prvi model je lepa cifra. Ako ponove toliko komada sa opt bice super
 
Jok, njihov neki direktor je to potvrdio, čitao sam skoro. Dakle ne govorim o broju ISPORUČENIH, već o broju prodatih telefona.

Za 1+1, broj isporucenih i prodatih telefona je identican posto ocigleno ne prave telefone da bi ih drzali u zalihama [to su mozda radili samo u ranom stadijumu prodaje kada su znali da ce se sve brzo rasprodati].
 
Nazad
Vrh Dno