Šta je novo?

Najpovoljniji ADSL trenutno

Da li je za potpisivanje ugovora na 6 meseci potrebna saglasnost vlasnika stana ili podstanar moze sve sam da zavrsi?
 
Ima li sada nešto zanimljivo?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Pogledaj beotelovu adsl plus ponudu i postanet je zanimljiva ponuda zbog staticke IP adrese(120din) ako ti znaci.
 
Potreban mi je adsl do 10mbs brzine,ko trenutno ima neku dobru promociju?Lokacija Beograd
 
Poslednja izmena:
Имаш Eunet ADSL 5 Mbps, 12 месеци по 945 дин. После тога, ако опет склопиш уговор на 12 месеци, опет имаш тај попуст као да си нови корисник.

http://www.eunet.rs/internet/ADSL/adsl-cenovnik.html
 
Za 200 kinti vise imas 10Mbita kod total_tva
https://totaltv.tv/sr/Internet/Internet-Paketi?tab=tab-2
Prva 4 meseca po dinar pa posle 1690 sto ti izadje oko 1150 dingera mesecna za godinu dana. Naravno proveri sve prvo sa call centrom.
Kako kazu klinci "izneverovao" sam kad sam video EUnet ov cenovnik!
Kao time travel 10 godina unazad, stvarno nisam znao da u zemlji 2017. godine neko jos uvek nudi 1Mb/0.25 :lupko:
 
Ne znam koliko ti to znaci ali izgleda da sa Total net ADSL dobijas i pristup Unifi mrezi SBBa.
Ako si u BG trebalo bi da je dosta dobra pokrivenost tako da ti je to jos jedan plus (naravno ako ti treba mobilni net, proveri isto sa njima, ja sam mislio da daju Unifi samo korisnicima kablovske i optike).
 
Te pakete od 5Mbps ne bi trebalo uopste promovisati, jer izgleda bezobrazan (nuditi tako male brzine danas).
Kod Beotela ima ADSL 15 za nesto preko 1000.

@LostInTime, nick je bas prikladan opis za EUNetov cenovnik, da :)
 
Poslednja izmena:
Ево, нашао сам још једну понуду:

Astra Telekom ADSL - 10 Mbps, прва 3 месеца по 599 рсд, после по 1199 рсд. Уговор на 12 месеци.
Кад се све сабере и одузме, месечно испадне 1049 рсд!

http://www.astratelekom.rs/internet-adsl.php
 
Vdsl je najbolja opcija
Nudi ga samo gazda-Telekom,ovi preprodavci imaju samo adsl koske

Mazohizam je ici na klasik adsl ako ima uslova za vdsl
 
Mozda nekom znaci svaki dinar, covek pitao za najpovoljniji ADSL do 10...
Slazem se da je VDSL mnogo bolja opcija ali u drugim temama smo objasnili da sto se tice VDSL ploca u centralama, prvo, tesko je dobiti port a drugo ako pocne da crkava nastupa kidanje zivaca posto rezervnih VDSL ploca NEMA (a verovatno nece ni biti).
Telekom je dao ADSL drugima da prodaju cisto da bi se osetio privid konkurencije (naravno da i od toga oni uzimaju najveci deo kolaca).
@CR77 nisi rekao da li ti treba fiksni telefon, to ti je jos dodatan namet (mislim da i drugi prodavci ADSL nemaju u ponudi cisto internet, vec svakako moras na cenu da dodas i pretplatu za fiksni koju placas Telekomu).
 
Meni net samo treba kako bi pratio satelitsku televiziju,samo da zakacim digitalni satelitski resiver za net,mislim da mi nije potrebna veca brzina od 10mbs.Telefon imam telekom onaj obican :) Bio sam na sbb duo gold extra,ali posto malo vremena provodim u tom stanu,dobro mi je doslo ovo sto moze da se raskine ugovor bez penala zbog poskupljenja,pa sam danas raskinuo sa sbb-om,pa cisto jurim samo neki net do 10mbs.
 
Ako imas nekoga ko je OSI (Osoba Sa Invaliditetoma), mozes najjeftinije proci kod Telekoma.
 
Imas PROBAJ net kod Telekoma,idi i trazi probni vdsl,2 meseca bez obaveze

Probno 2 +4 po dinar izadje ti VDSL 20/2 oko 1300 din,ako ti tolko znace tih 300 din onda imas kod Beotela 5/1 i cepaj

Nije to samo brzina,nova je tehnologija vdsl,stabilnije,bolji ping
 
Imas li neki link za taj vdsl od telekoma,nigde ne mogu da nadjem.
 
Ides u poslovnicu i trazi 20/2,to je vdsl,napomeni da hoces Probaj NET 20,imas 2 meseca probno

Ako si do 1000m od centrale ce moze
 
Poslednja izmena:
Mislim da sam ja na nekih 500m do 700m od centrale.
 
Da li moze da se koristio eon na mts adsl internetu? Zainteresovan sam sa eon sportski paket.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Ako koristiš bilo koji od paketa za korisnike van mreže, može, ako koristiš eon nalog nekog već postojećeg SBB korisnika (koji je na njihovoj mreži) onda ne.

Što znači ako bi kupio sportski paket (van mreže) radilo bi ti bez problema.
 
Ima li sada neki povoljan adsl, gledam nešto za matorce na selu?
 
Brzina do 15/1Mbps, moraju da imaju fiksni telefon kod telekoma.

Ugovorna obaveza 12 meseci. Cena 890 dinara mesečno.

 
Ja imam taj na jednoj lokaciji, ide max do 7-8, brze ne moze, ne da Telekom.
 
Nazad
Vrh Dno