Šta je novo?

marshall headphones mobilni

stef92

Poštovan
Učlanjen(a)
26.11.2013
Poruke
37
Poena
54

Prilozi

  • marshall-london-phone-1_1308.jpg
    marshall-london-phone-1_1308.jpg
    129.3 KB · Pregleda: 365
  • marshall-london-phone-6_1308.jpg
    marshall-london-phone-6_1308.jpg
    68.5 KB · Pregleda: 310
  • marshall-london-phone-8_3800.0.jpg
    marshall-london-phone-8_3800.0.jpg
    35.3 KB · Pregleda: 310
  • marshall-london-phone-4_1308.jpg
    marshall-london-phone-4_1308.jpg
    144.8 KB · Pregleda: 306
Poslednja izmena:
Wow baš mi se sviđa... Iako je hardverski slab za tu cenu, ne bih štedeo da imam.
 
Ako se gleda hw bitan za zvuk onda nije slab :) Ovo je HQ audio/video plejer pre svega pa tek onda android smartfon.. cene jeste relativno visoka ali je uredjaj unikatan.

E jedino sto Meizu ima u ponudi daleko bolji smartfon koji ima dac i pojacalo slicnih karakteristika - MX4 Pro.
 
Poslednja izmena:
Cena meizua je oko 350e, svidja mi se dizajn i 2 audio ulaza, ali ako im je slican audio hw, onda je pitanje koliko se ova lepota isplati...
 
Cena meizua je oko 350e, svidja mi se dizajn i 2 audio ulaza, ali ako im je slican audio hw, onda je pitanje koliko se ova lepota isplati... i kao sto je hsv.stoned rekao ovo je pre svega plajer to sto je mobilni je samo +.

ps za hsv.stoned nazalost nisam nabavio akg y 50 i fiiox1, ako pamtis o cemu smo pricali, pa nisam ni okacio utiske, nazalost parice koje su trebale da dodju nisu dosle, ali valjda ce nesto biti u skorije vreme :)
 
MX4 pro nema dva stereo izlaza koliko vidim ?

Napokon malo drugačiji, I interesantan telefon. Šteta sto je cena premium za ove karakteristike ali plaća se brend jelte.
 
"ko ga naruci sad dobija i lepe Marshall Monitor slusalice u vrednosti od oko 200e" potpuno besplatno zaboravih da napisem
 
Pokrećem ponovo temu od pre, pa skoro, 2,5 godine. Zanima me da li je neko kupio, koristio, video, čuo kako radi ili šta god slično o Marshall London telefonu? Ako ima upućenih, da li se ispalti sad kupovati ovakav jedan raritet? Hvala.
 
Prodao sam ih dva komada prosle nedelje, jedan je ostao kod mene, fino radi, jak zvuk.. ne znam sta te tacno zanima..vrv bice u nabavci jos neki komad do kraja meseca jer ima zainteresovanih[emoji4]
4347cacc33d3bc6b9a3060299a449973.jpg
352f5625b98a8f5bac05d7042a32c496.jpg


Sent from my eposteljina.rs using Tapatalk
 
Zanima me da li se isplati kupovati taj telefon sad, 2018., s obzirom da nema podršku ni u matičnoj zemlji, a kod nas nema ništa. Na zvaničnom Marshall sajtu piše da se mobilni više ne proizvodi, ali da navodno postoji podrška za one koji ipak imaju telefon (što je besmisleno za nas odavde). Zbog toga me zanimaju utisci onoga ko ga koristi /ima: pouzdanost telefona (da li sklon bagovima, kvarovima, jer ovde kod nas ne može da se popravi); Audio segment - verujem da je zvuk preko slušalica odlican, da li su takvi i sa zvučnika: stereo?), kakav mu je mukrofon zbog snimanja muzike, glasova; eliminacija svih šumova; Klasičan telefonski razgovor (čujnost sagovornika i mene; redukcija šumova; da li audio može da stoji na npr 50% i da se cuje odlicno kao sto npr moze na nekim modleima LG-a)? Da li ugrađeni ekvilajzer funkcioniše za sve zvukove na telefonu ili samo za slušalice i eventialno zvučnike? Da li ekvilazer može da se koristi i za običan razgovor i za snimanje muzike, glasa? Ostale performanse vidim da su osrednje, zanima me da li može normalno i fluidno bez bagova da se koristiti za net i za opste korišćene aktiivnosti koje svi koristimo na mobilnom; da li se može uslikati solidna fotka;
Generalno, može li malo utisaka o samom uredjaju?
Kao najvažnije, vraćam s ena prvo pitane, isplati li se kupovati ga 2018, zbog toga sto se vise ne proizvodi i zbog toga što ovde nema nikakvu podrsku; da li je to neki solidan tehnički uređaj koji se neće kvariti... to bi bilo to... :)
 
Ja imam dotične slušalice, cena je daleko ispod 200€ (ja ih preko nekih nezvaničnih kanala platio duplo manje), ali zvuk je solidan, malko mutniji nego što bih voleo, ali su baš udobne i prijatne za slušanje, imaju i mikrofon.
 
Bilo ih na KP početkom godine. Po ceni od 80eu komad. Hteo da uzmem kolegi audiofilu. Za tu cenu ne treba ti podrška:)
 
Nazad
Vrh Dno