Šta je novo?

Problem sa grafičkom kartom GTX750

subzero

Cenjen
Učlanjen(a)
29.12.2013
Poruke
117
Poena
170
Evo ovako, kao što screenshot kaže. Kad pokušam BF4 da uključim, krene uvodna scena ona u kolima pod vodom, itd i odjednom mi na monitoru piše NO SIGNAL i kao da bude u stand by režimu (monitor), onda pritisnem ctrl+alt+del i vidim ovo.
Fora je što su mi slične greške izlazile bukvalno u skoro svakoj igri, međutim ja restartujem igru i ide lepo, nekad mi se čak i u CS-GO to dešavalo
Taj problem imam već 2-3 meseca i nikako da ga rešim, probao sam da renstall drajvere, da instaliram najnovije, directx apdejtovao, sve živo i ništa.
Grafička je kupljena prošle godine avgusta, znači skoro pa godinu dana kako je imam. Ovo mi više postaje annoying as f**k, imam garanciju još uvek, al da je nosim i da mi je drže 40 dana kao po običaju mi je na kraju pameti, plus što nemam integrisanu na matičnoj ploči.
 

Prilozi

  • Untitled.png
    Untitled.png
    671.2 KB · Pregleda: 133
Probaj da malo smanjis radni takt memorije.
 
Hvala na pomoći, momci.
Restartovao sam PC samo i sada je sve u redu, radi bez stutteringa, ako se javi problem, probaću neke od ovih drajvera što mi je @Monarch predložio :)
 
Meni sa 353.30 drajverima bez problema radi World of Tanks,World of Warships,Witcher 3,GTA 5 i Grid 2.

Ostale igre nisam probao za sad.
 
Da, 353.30 mi je krešovao.
Inače evo 3h sam cepao BF4 i ništa, izgleda da je nešto random krešovalo, šta znam. Sad radi OK
 
Drajveri su ok nego je BF4 bagovit.

Ja kad sam ga igrao imao sam dosta bagova.
 
Drajveri su ok nego je BF4 bagovit.

Ja kad sam ga igrao imao sam dosta bagova.

Takođe. Nekad samo propadnem u nekoj rupi i nema šanse da izađem.
krastavac, probaću da nalepim neki peč
Fora što kad sam imao Atlonov dualkor procesor, radio lepo sve, a sad zeza. Dva puta ga prešo bez zezanja i sad na novoj konfi zeza.
 
E ovako, opet se vratio problem, pretpostavljao sam da hoće. Nije samo sa BF četvorkom, već sa bilo kojom igrom, CS:GO malopre burazer cepao, bukvalno u roku od 5min 5 puta je bilo "NO SIGNAL" na monitoru. Nekad se posle ovoga u donjem desnom uglu javi poruka da je drajver krešovao i da se oporavio. Jel je definitivno do grafe ili možda da kompletno deinstaliram drajvere pa da install opet?
 
350.12 su poslednji drajveri koji ne pucaju ukoliko nema nekog besnog overkloka. Probaj sa njima.
 
350.12 su poslednji drajveri koji ne pucaju ukoliko nema nekog besnog overkloka. Probaj sa njima.

+1
Ili da probas 353.38 hotfix (beta). Ja trenutno imam ovu verziju i zasad sve radi normalno, mada nisam stigao da malo duze igram igre tako da nisam siguran da li je stabilan. Sa prethodnim drajverima sam imao isti problem, silni kresovi i TDRovi. Mislim da je 350.12 je poslednji stabilan drajver, s njim nisam imao nikakvih problema.
 
Probaću ovaj Hotfix, ako ne, uzeću ove 350.12
Znači mislite da nije hardverski problem?
 
Probaj ono sto sam ti ja predlozio.
 
Nazad
Vrh Dno