Šta je novo?

Preporuka

borko1989

Poštovan
Učlanjen(a)
11.07.2015
Poruke
16
Poena
54
Preporuka za neki tih kuler za kuciste ,da nije bas skup
 
Poslednja izmena:
Arctic F12 PWM je dobar ventilator za 790 dinara. Ako pod "kuler" mislis na ventilator. :)
 
Ima 4 pin. Ubodes ga u 4 pin na ploci i ploca mu sama regulise brzinu. U idle kada je niska temperatura vrti se na nizem broju obrtaja i bude skoro necujan, a pri opterecenju povecava brzinu. U zavisnosti od ploce mozes sam da podesis brzinu.
 
fora sto nema vise mesta na ploci,ima samo jedan 3 pin za vent
 
Adapter 3 pin na molex imas jako jeftino. Elem, F12-ice su dobre. Ne traju predugo zbog tipa lezaja ali za te pare su odlicne.
 
Gledaj da im broj obrtaja ne prelazi 1200-1300. Sve preko toga ti je glasno.
Ja sam prošle godine uzeo neki cooler master silente koji ima raspon od 800-1200 i jako sam zadovoljan. Mislim da dobiješ i adapter sa njime , a cena mu je bila manja od 1000rsd.
 
Poslednja izmena:
Gledaj da im broj obrtaja ne prelazi 1200-1300. Sve preko toga ti je glasno.
Ja sam prošle godine uzeo neki cooler master silente koji ima raspon od 800-1200 i jako sam zadovoljan. Mislim da dobiješ i adapter sa njime , a cena mu je bila manja od 1000rsd.

Tacno sve preko 1300 za 12-cu postaje bucno, nego ima li neko iskutva sa NZxT Fz 120cm ventilatorima, jel bolji F12 ili FZ 12 savjet preporuka?
 
F12 je bolji podosta.
@Borko tih adaptera imas npr u mikroprincu, ima ih i na KP koliko hoces.
 
Zasto bi se pitanje o ventilatorima postavljalo u sekciji kucista, umesto u sekciji o ventilatorima?
 
Zato sto pitanje sta da kupim "za kuciste" spadalo u opremu za kucista pa eto leke logicke veze, kad vec nema posebne sobe "sta da kupin od fanova za kucista itd"...
Uostalom sva pitanja sta da kupim su za drugo mesto i diskusija bi trebala tamo da se odvija...
 
U pitanju je ventilator, u sekciji ventilatora. Ne nesto levo za kucista. Sta da kupim sekcija nema sekciju za ventilatore.
Uopste ne shvatam svrhu tvog prvobitnog posta, da je ne znam koliko omasena tema pa i ajde. A sta bismo radili u sekciji ventilatora, kacili video kako se vrti? Diskusija koji je bolji i sta da se kupi naravno.
 
Poslednja izmena:
Covek trazi savet sta da kupi i to ga automatski kvalifikuje za drugi deo foruma, ako ti nije jasno procitaj pravila. O cemu da diskutujes... o cemu hoces ali svaka tema o tome sta da se kupi ima svoj deo na forumu, ako ne direktni onda logicki. Jel sad jasnije ili da upotrebim bojice!?
 
Nema podforuma za sta da kupim od ventilatora. Sto glumis moderatora? Ajde sad lepo na fejsbuk i kaci "kul" citate.
Nije morao da otvara novu temu s obzirom da vec imamo temu o ventilatorima, ali nije bog zna kakav greh. Ne otvaraju se svaki dan teme na ovom podforumu pa da je haos i dzumbus toliki.
 
Poslednja izmena:
Decko budi pristojan, taj low geek cinizam ostavi za drugare iz kraja.
Forum je i otisao u penis zato sto svi vi tumacite pravila kako vam je volja i sto uvek imate izgovore za gluposti koje radite a juce ste dosli ovde.
 
Нема Марти потребе да глуми модератора, у праву је сто посто. Овој теми није место овде, прочитајте правила.
 
Nazad
Vrh Dno