Šta je novo?

LG Nexus 5X

Ako se dobro sećam,bio sam prvi na forumu kom je vrisnula matična :D drago mi je da još ima živih, koga god znam ovako - crkao im.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imam ga ja, skoro sam mu stavio Pixel experience 9.0. Narucio iz Nemacke bateriju, zamenio i sad mi stoji kao rezerva ako jabuka crkne. Prva ljubav, Nexusi, zaborava nema[emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Može adresa gde si naručio bakteriju? Meni treba ali ne bih naručivao iz kine


Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ok, hvala puno

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Da li Nexus i dalje neko ovde koristi osim mene? :D

Moj 5X koristi moja žena kao primarni fon, crkla mu je ploča u garanciji, posle godinu i po dana, zamenjena, evo telefon još uvek radi posle više od 4 godine, sa originalnom baterijom.

Ali uskoro ću joj ga zameniti, baterija izdrži od ujutru do uveče možda, 16GB je premalo za današnje standarde, stalno joj čistim FB i Viber cache, a i na kamerici se pojavila mrlja u jednom ćošku, ali je ispod objektiva, tj. na senzoru. Vreme mu je za penziju.
 
Ja mislio jos jedan post kako je nekome crkao :) paaa vala te je sluzio :)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Moj 5X koristi moja žena kao primarni fon, crkla mu je ploča u garanciji, posle godinu i po dana, zamenjena, evo telefon još uvek radi posle više od 4 godine, sa originalnom baterijom.

Ali uskoro ću joj ga zameniti, baterija izdrži od ujutru do uveče možda, 16GB je premalo za današnje standarde, stalno joj čistim FB i Viber cache, a i na kamerici se pojavila mrlja u jednom ćošku, ali je ispod objektiva, tj. na senzoru. Vreme mu je za penziju.
Covece, ne znam kako uspe toliko da joj izdrzi baterija, ja ga punim minimum 4 puta dnevno :d Pritom je crklo brzo punjenje (izgleda da punjac zeza, nije do telefona) sto znaci da je skoro pola fana na kablu :d

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ja sam moj prodao 2017-e posle godinu dana korišćenja, čim mu je istekla garancija. Reko' bolje da ga prodam dok je još ispravan, ko zna da li će i kad će da crkne. Kad sam ga kupovao nisam ni znao za problem sa mobo-om, mada u to vreme to je bila boljka gotovo svih LG telefona. I dan danas kad pogledam slike koje sam napravio sa 5X prisetim se njegove sjajne kamere. Posle njega sam kupio Honor 9 koji još uvek koristim i koji je HW-ski dosta jači telefon od 5X-a, ali ne i po pitanju kvaliteta slika. Sad se dvoumim da li da uzmem iPhone SE (2020) kad se pojavi u prodaji ili Huawei P30. :D
 
Danas tacno 3 godine, oko 35 hiljada slika i bezbroj punjenja (inace, racunao sam koliko puta sam ga punio za sve ovo vreme, sigurno preko 4 hiljade puta)... Still going strong!

4 godine. Ni u snovima ne bih pretpostavio da ce ovoliko dugo ostati i preziveti kod mene. 4a ce biti pravi naslednik.IMG-20200812-WA0002.jpgIMG-20200812-WA0001.jpgIMG-20200812-WA0000.jpg

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
5X, neuništivi [emoji123]
Možda da ga pošalješ LG-u, da tim stručnjaka ispita gde to nisu pogrešili [emoji2]

Sent from H8266
 
5X, neuništivi [emoji123]
Možda da ga pošalješ LG-u, da tim stručnjaka ispita gde to nisu pogrešili [emoji2]

Sent from H8266
Stvarno. Sve koje poznajem a da su imali 6p i 5x svi su crkli, neki pre, neki posle, al su svi krepali.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
3.5 godine i još je živ, a već 9 meseci ga koristi moj otac kome stalno svira YT ili radio, čita dosta na njemu. 31.12.2019. je zakucao, ugasio se i ja mislio to je to. Međutim, posle tačno 5 dana se upalio normalno i radi najnormalnije. Što se mene tiče, odličan telefon u svojoj klasi svog vremena.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Drugaru radi već više od 3 godine. Ima tako primeraka koji rade na neki način. :)

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
I kod mene radi bez problema vec nepune 4 godine. Poslednjih godinu dana ga koristim za drugu SIM karticu.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ja iskopao svoju peticu sa sve skinom na njoj, a i četvorku [emoji3059]
349b9dd0d803670e6346ae5e2f9a0d31.jpg


Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Moj još šljaka, klinac ga sada koristi za igrice :)
 
Posto je ploca najpovoljnije i gde? Moj je riknuo kad i svima ali mi je bio bas omiljen telefon. Razmisljam da ga popravim i koristim ponovo :)
Nema nigde a da je isplativo. Jedino da nadjes neki koji ima citavu plocu a razbijen ekran npr. Sto je otprilike ravno jednorogu

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Posle verovatno više od godinu ipo dana stajanja u fioci, brikovan, ubodem na punjač i ustanovim da se puni i startovao se normalno. Ili su gremlini ili je novogodišnja čarolija!
 
Primarni telefon na servisu pa uzeh 5X par dana.
Na njemu poslednji zvanicni 8.1.0 android softver iz decembra 2018 god.

Rekoh ajde da vidim sta ima od romova i na moje iznenadjenje 3 ANDROID 11 rom-a i to potpuno funkcionalna :)

PixelOS 1.4 (Gapps included & august 2021 security patch)
DOWNLOAD: https://androidfilehost.com/?fid=7161016148664787654

LineageOS 18.1 (Gapps NOT included & august 2021 security patch)
DOWNLOAD: https://androidfilehost.com/?fid=7161016148664782930
GAAPS download: https://opengapps.org (izabrati ARM64 + ANDROID 11 + nano)

dotOS 5.1.3 (Gapps included & august 2021 security patch)
DOWNLOAD: https://androidfilehost.com/?fid=7161016148664794372

Naravno potreban TWRP rikaveri da bi se flesovalo: https://eu.dl.twrp.me/bullhead/twrp-3.5.2_9-0-bullhead.img

LineageOS klasika klot android 11, PixelOS (najbolji od ova 3) je isto to sa dodatkom google pixel aplikacija i izgleda, a dotOS je neka nova sminka koju nisam probao :D

 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno