Šta je novo?

LG Nexus 5X

Taj zaokruzen deo mi deluje poprilicno identicno kao htc one v ili legend. Htc je imao poprilicno moderne telefone pre drugih

Vec sam ti napisao da je htc one dizajn ukrao od nekih nepoznatih kineza :) A ovo lici na htc/huawei/iphone (naravno i na S6 koji je maznuo odredjene detalje sa ajfona).
 
Pa sada ne znam ali legend je izasao pre 5 godina, mislim to je taj stil

cef37ca0c5bc58c446818822735156d9.jpg


PS ne razumem ako je htc maznuo kineze, a iPhone maznuo od htc zasto je onda to iPhone dizajn?
 
Poslednja izmena:
Pa dobro, to je tacno, ali htc one M7 dizajn je ukraden od nekih nepoznatih kineza, nikako da nadjem link koji to dokazuje ali postavljao sam vec u M7 temi odavno :)

Mislim, to je skroz nebitno, samo me cudi da je samsung uspeo da ubedi ljude da je S6 dizajn njihov 100%, pa ono je ogavni S3 sa iphone detaljima i staklom pozadi, znaci sve sto vredi su ukrali od drugih a zadrzali S3 sapun patent :d
 
Ne razumem ako je htc maznuo kineze, a iPhone maznuo od htc ili kineza zasto je onda to iPhone dizajn?

Mislim iPhone 6 je spljosten one. I to gadnija verzija onea
 
To je istina. Apple je pokrao htc samo tako. Ali krastavac,mora medjusobno da se otima,ne moze stalno da se izmislja topla voda.

Npr S6 je meni prelep telefon. U ruci bolesno lezi..
 
Poslednja izmena:
Ne razumem ako je htc maznuo kineze, a iPhone maznuo od htc ili kineza zasto je onda to iPhone dizajn?

Mislim iPhone 6 je spljosten one. I to gadnija verzija onea

Zato sto iphone ima te sitne detalje koji su karaktristicni, ruzni ili ne imao ih je u tom obliku samo IP6 (koji je meni dizajnerski krs), sustina je da svi kradu danas a loze svoje botice i zilote da su originalni ;)

S6 je najneoriginalniji telefon ikada - S3 sapun sa kradjom htc/iphone dizajnerskih elemenata uz staklena ledja a sve to su plasirali i platili da se pise o tome kao da je nedodirljivi vrh u smislu dizajna i izrade sto je smesno, dizajn je ok ali reciklaza a izrada ''samo'' odlicna, sto je kod ostalih odavno vec standard a sada se to na samsungu hajpuje kao neki vrh vrhova jerbo je to samsung ;)
 
Poslednja izmena:
Dobro jeste uzeli su ledja sa one i onako uskrnavili ga sa onim uokvirenim fugama koje da je samsung ili bilo koji drugi proizvodjac stavio ne bi mogli da prezivimo od komentara koliko je to odvratno. Ako mogu oni mogu i drugi.
 
Meni je ip6 a i plus najgadniji iphone ikada :) 4s i 5s su pojam za ono njesra od sestica u smislu dizajna..
 
86b9691d27544d30ceaa96296eaa89c7.jpg


Znaci sutra nove slike ili mozda specifikacije ?
 
Kraj okt pocetak novembra. Kao i uvek.
 
Nece osim ako ne bude fijasko ko sa pojedincima ;)
 
uploadfromtaptalk1439789057740.jpg
Crnja okačio sliku novog nexusa, ne izgleda toliko loše.
 
Podseća me na One X, nije uopšte loš dizajn, mada će najverovatnije Huawei biti lepši. Nadam se samo da neće osakatiti bateriju i da neće koristiti S810
 
Jbt koja rugoba od telefona da ne poverujes
 
Tog ko je došao na ideju da stanji telefon (i bateriju) a da kamera ima grbu treba streljati odmah za nauk drugima!
 
da. sada gledam detaljnije sliku. ovaj ako ima debljine preko 8mm ja se besim.. znaci baterija oko 2600mah u najavi. na 5.2 incha to ce biti skoro isto kao nexus 5, + gladni soc-ovi s808 i s810
 
Retko koji telefon bele boje moze da izgleda lepo, makar bez crnih detalja. Ni N5 sa belom maskom ne izgleda lepo. Cekam crnu verziju, sa ovim nalepnicama i skrabotinama ne izgleda tako dobro, a to sto kamera toliko iskace je zaista preterano. Mada mnogo mi je gotivan citac otiska. Huawei ce izgledati lepo, to se vec zna, ali samo zato sto uzima najlepse detalje sa drugih telefona i to spoji. Opet, originalnost>>>lepa kopija.
 
Meni su beli nexus mnogo lepši od crnih, sestra ima crni nexus 5 i MENI se ne sviđa. Beli mi ima neki šmek. Mada je to sve individualno. Ovaj sa slike mi se ne sviđa.
 
Odakle samo izlazite sa ovakvim komentarima, strasno
 
Slazem se da je to stvar ukusa, mada mislim da ne treba jos uvek suditi o ukupnom izgledu, pogotovo sto je ovo samo pozadina i izlepljena raznim stvarima. Ja generalno izbegavam bele telefone, valjda zato sto mi se cini da se lako prljaju i podsecaju me na samsungove telefone. Tako sam i uzeo N5, samo sam crni trazio, kako zbog generalnog izgleda belog, tako i zbog materijala jer nisam hteo sve od plastike. Crni je daleko lepsi, i za oko i za drzanje. Bas sam malo pre skinuo masku i opet se po hiljaditi put odusevio kakav osecaj pruza mat guma/plastika, sta god da je.
 
Nazad
Vrh Dno