Šta je novo?

LG Nexus 5X

I da se gule slova nazad, puca sa strana, krce motori, krckaju dugmad, camera cant connect...reputacija LG N5[emoji13] [emoji1]
 
Ili burn in amoleda, mozda i smearing, mozda bude samobrikujuci nand od samsunga, mozda u jednoj polovini ekran bude zut kao na 1+1, mozda mu multi tac ni godinu dana po izlasku ne bude radio ko svet kao na 1+1. Mozda bude vodootporan kao sony telefoni, mozda bude crkavanje cele serije mat ploca kao na htc-u, mozda budu pink kamere... Moze dosta toga da bude, to vi eksperti proizvodnih procesa mozete provaliti.
 
Poslednja izmena:
Mhm... Samsung samsung... :D Mrtvi pikseli takođe... ;)
Šta mislite koje su šanse da se u zemlji Srbiji pojavi kod operatera huawei nexus?
 
kod mts verovatno velike. uvek su bili u dobrim odnosima sa huawei-om. no sve je moguce
 
To sam sad hteo da napisem, mts bi verovatno trebao da ima Huawei Nex. u ponudi..
 
Ako su tacne glasine sa Pocketnow-a, meni je LG mnogo zanimljiviji od Huawei Nexusa pa cak mozda i od OPT.

Stedljivi soc, 5.2 i FHD rezolucija sa 3200mah, imace odlicnu autonomiju. Dobar senzor, zakrivljen ekran, prednji zvucnik/zvucnici, type-c brzo punjenje, na papiru barem izgleda kao dobar paket.
 
ma gde tacne. to su tek sada svi prepisali onu izmisljotinu sa gizmokina sajta koju je pre 2 dana zakacio ovde kolega.
mislim da nema teorije da su te spec i upola blizu istine

lik je sa ovom izmisljotinom nabio 80.000 klikova ka sajtu..

taj gizmokina sajt izbegavam vec god dana,svaka 2ga vest im je laz
 
Poslednja izmena:
Pa sigurno ce biti neki midrange soc, dijagonala do 5.2 i max 1080p. E sad poled, prednji zvucnici, bezicno punjenje i 4gb rama su manje verovatni zajedno u paketu. Nesto od toga ce sigurno biti.
 
taj s620 i nije bas midrange :) skoro pa sije s810 ako kinezi opet nisu lagali.. videcemo,ja se uzdam u huawei :)

samo da ne kiksnu oba modela,jedan i nekako..
 
Poslednja izmena:
Mnogi su kukali na G3 koji se prvi pojavio sa "ne potrebnom" QHD rezolucijom, tako da eto im sada FullHD i dobra baterija :)


Baterija na LG NEXUS-u ima da bude odlična!

FullHD displej sa 4GB rama i čistim androidom ima da leti + ako cena bude ok...
 
Poslednja izmena:
zadnja kamera, IM, browsing :)
 
Xiaolong 620: 4 1.8GHz clocked Core +4 1.2GHz frequency A72 A53 core, Hexagon V56 DSP, a new generation Adreno GPU (specific model unknown), X8 LTE baseband chip (support uplink and downlink LTE- A 2 * 20MHz carrier aggregation. transfer rate of up Cat7 level, the download speed is 300Mbps, 100Mbps upload speed), maximum support 21 million pixel camera, maximum resolution of 2560 * 1600, support dual channel LPDDR3 memory (933MHz), support 2.0 fast charge technology. •

evo i kinezi se javili za s620. google translate radio :)

moguce je da ce ipak biti u lg nexus modelu. navodno izlazi pre kraja god. dok ce s820 biti prosledjen proizodjacima krajem god a u prodaju/promet pusten zajedno sa njihovim modelima u feb.martu ( verovatno m10,mi5plus,s7,g5 itd itd )
 
Poslednja izmena:
Je l' moze objasnjenje za ove pojave od vise jezgara razlicitih frekvencija? Vidim da se to sve vise i vise koristi, kakva je prednost u odnosu na jezgra iste frekvencije, koje su mane, zasto se to koristi i koja je poenta? Nista mi nije jasno kada to vidim, ne razumem zasto to koriste.
 
Sto bi s820 isao u S7 kad samsung ima svoje exynos procesore? [emoji14]
 
koliko sam skapirao s820 se i pravi uz pomoc samsunga :) mozda i gresim..
 
Pa valjda će tek note 5 imati prvi exynos čip koji ima lte soc (ili je to bio s6, neka me neko ispravi). Zato su lte verzije koristile snapdragon.
 
Mislim da je taj iz s6 prvi sa lte, ako se dobro sećam.
 
CL5XOjCXAAAeSOD.jpg


CL5XOzAWgAAJLCG.jpg


CL5XOzBWIAAYKaW.jpg


Neki novi huawei.. da li je nex. nemam pojma, moguce. Format displeja nekako cudno deluje..
 
Jel to huawei kupio ekskluzivno pravo na kopiranje htc telefona?
 
Sto je najjace htc je za M7 ''pozajmio'' dobar deo dizajna nekog kineskog telefona :) Postavljao sam vec, ako se setim kako se zove postavicu opet. Ladno su neki tamo levi kinezi osmislili jedan od najbolje dizajniranih telefona ikada :d (nije kopija M7 vec ''regularan telefon'')

Ako se dobro secam M7 se pojavio 3-6 meseci posle tog kineskog androida mada me ne bi cudilo i da su u htc-u prvi dizajnirali takav fon a da je neko bukvalno ukrao rendere i prosledio toj kineskoj fabrici.
 
Poslednja izmena:
ovo je mate 8 . ili cak 7s. gpu je iz kirin 935
 
huawe-ifa-840x669.jpg


Obećava :)
Alu kućište, čist android, bazeli minimalni...
 
Nazad
Vrh Dno