Šta je novo?

LG Nexus 5X

ne verujem u ove leakove :) poznato je da je gizmochina sajt u rangu kurira.. verovatno je ovu pricu lik izmislio

ali svako bi bilo dobro da ima istine..
 
Poslednja izmena:
I want to believe!

A i kažu da je procesor u rangu 810 po snazi, ali se manje greje i troši 20% manje struje na istom kloku. Koliko li će tek 820 da bude aždaja!?
 
Pa da, poslednje info. su da neki kineski telefoni sa S820 stizu pocetkom 2016. (bice najavljeni mozda i krajem ove godine) pa za njima i LG, htc, sony itd.
U 2015. su svi osudjeni na S808/S810 jer MTK ipak nema sta da trazi na nekim poljima + losija xda podrska.
 
Jedino ako LG G4 PRO ne iznenadi jer su LG & Qualcomm dobri drugari :)
 
^ verovatno je zato svaki put do sada LG imao cast da prvi (ili jedini) ocajno radi sa novim snapdragonom i 2k rez :d

Ne znam kako ce biti u buducnosti, ali ja danas ne bi uzeo mtk telefon ni da mi plate.

DaPimp sa foruma ima zestoko napljuvani M9 i covek rece da telefon radi sasvim normalno osim mozda pri duzem vrtenju hardcore sintetike, cak je napisao da radi fluidno kao IP6, ako se dobro secam :) Tako da treba videti kako rade S810 telefoni u praksi..
 
Poslednja izmena:
Ne znam kako ce biti u buducnosti, ali ja danas ne bi uzeo mtk telefon ni da mi plate.
 
+1
Osim ako nije nešto ultra povoljno.
Zato mi je žao što je u c5 Sony stavio MTK, telefon prelepo izgleda.
 
+1
Osim ako nije nešto ultra povoljno.
Zato mi je žao što je u c5 Sony stavio MTK, telefon prelepo izgleda.

Stvarno odlican fon. Inace ne gotivim sony ali za mene je taj telefon perfektan, samo ima raspali mtk. Ustvari mislio sam na m5, oba su OK, ali ovaj m5 bi mogao da bude mid range nexus, ja bi ga kupio.
 
Poslednja izmena:
Ja samo Qualcomm uzimam, ..bes MTK i onaj Samsungov Exynos kako li vec.

Imaju najbolje uslove za rad, potrebnu dokumentaciju za developere i sl.

Sjecam se telepa ranije, nije mogao smisliti snapdragon, tamo nesto sljamsungovo zakon bilo. Nije mu ni LCD valjao samo Amoled, a sad sve obratno. Kleo se u Samsung a sad u Nexus [emoji2] [emoji13]
 
Tada je samsung bio najbolji, hummingbird u sgs je bio dosta bolji od snapdragona, amoled je ipak uz sve mane bio bolji od ultra ispranog lcda koji su koristili sony i htc.
Ako si pratio moj sgs, je 95 posto vremena koristio neki drugi rom a ne samsungov.
Meni je super amoled bio lepši ekran sve do HTC One X taj slcd mi se jako svideo.

Da se razumemo u tada vise nego smesnoj android konkurenciji samsung je imao ubedljivo najbolji proizvod. Posle s2 ja nisam nista "lepo" rekao za samsung. Tako da samo ****** ce da se drzi necega iako postoji bolje.
 
Poslednja izmena:
Čoveče, zašto se pravdaš?
Nije kao da je loše promeniti mišljenje.
 
Ne pravdam se, moje misljenje se nije promenilo, samo najbolji telefoni se jesu promenili, nexus program je tada bio ocajan sa subpar telefonima.
 
čisto sumnjam da će im samsung prodati dobar samoled.
osim ako se google ne umeša, ali malo verovatno
 
" Nexus uređaji su uvek bili među prvima koji su dobijali Android nadogradnje. Od ove nedelje će dobijati OTA nadogradnje jednom mesečno koje će se fokusirati na bezbednost, pored standardnih nadogradnji.“

Google će takođe ažurirati Nexus uređaje na nove Android verzije u periodu od dve godine, a bezbednosne ispravke će obezbeđivati u periodu od tri godine ili 18 meseci od dana kupovine na Google Play prodavnici, prenosi Android Central.


[emoji108]
 
http://pocketnow.com/2015/08/05/lg-huawei-nexus-specs

LG Nexus:
5.2-inch 1080p P-OLED
Snapdragon 620
4GB of DDR3 RAM
up to 64GB of storage
USB Type-C with QuickCharge 2.0
wireless charging, NFC, Bluetooth 4.2
3180 mAh battery
Sony IMX278 f/1.8
front-facing speaker
fingerprint scanner in the rear power button
around $300

Huawei Nexus:
5.7" WQHD AMOLED 2560 x 1440
Sony IMX230 192-point phase detection autofocus
Qualcomm WiPower wireless charging
metal unibody
USB Type-C (?)
fingerprint scanner (?)
 
Purported new Huawei's smartphone prototype leaks

[YOUTUBE]-8qdsWHHijA[/YOUTUBE]

CLtWBVwVAAErKxH.jpg:large
 
Malo nerealno da LG Nexus kosta samo 300$, a Huawei mi se bas svidja. Jedva cekam da izadju, nadam se moji sledeci telefoni posle G2. ;)
 
Ja se svakako nameračio na Huawei kao sledeći telefon posle G3...ili Mate 8 ili Huawei Nexus
 
Ovaj izgleda lepo, ali je ogroman. Ne znam zasto vise guraju tako velike ekrane, sve iznad 5.5 inca je previse.
 
Zato imas drugu lg verziju. Mada slusajuci loznicu treba izbjeci LG[emoji15] [emoji26]
 
Definitivno treba. Bice gomila problema kao i obicno. Jos ako im uvale Amoled...
 
Ako bude kao iPhone 6 ima da bude brdo problema.
 
Malo nerealno da LG Nexus kosta samo 300$, a Huawei mi se bas svidja. Jedva cekam da izadju, nadam se moji sledeci telefoni posle G2. ;)

pa što da ne? midrange procesor, 16gb, skrešu cene maksimalno.
a na onom prvom leaku koji sam okačio, specefikacije su iste, ali piše 300-400$
 
Zato imas drugu lg verziju. Mada slusajuci loznicu treba izbjeci LG[emoji15] [emoji26]

Radije cu uzeti LG nego Huawei, u bilo kom slucaju, pa i u ovom. Ja generalno imam utisak da ljudi zaista vole vece ekrane, ali mislim da je to potpuno neprakticno, bukvalno ti treba posebna torbica za telefon jer ne moze da stane u dzep. Pre neki dan kada sam izlazio, sav spreman, kroz vrata, da stavim N5 u dzep, kad ono viri. Ja koliko sam paranoican, vratim se i promenim pantalone.
Sacekajmo LG pa onda da sudimo da li treba izbegavati, ja stojim pri tome da nece nikako pogresitu s obzirom na reputaciju N5.
 
I da ima gap izmedju ekrana da cupas obrve, a mozda se i iskrivi sam od sebe... a mozda ti se i kamera pomeri.
 
Nazad
Vrh Dno