Šta je novo?

LG Nexus 5X

Nisam ni ja znao, sad od tebe čujem da ga tako zoveš.
 
Meni je uvek logičnije da power bude sa desne strane telefona, a volume sa leve.
 
CLJaCcuWsAE3Wh1.jpg:large
 
Nadam se da nije to stvarno, jer nikako ne moze da bude iole pristojno dizajnirano sa toliko stvari pozadi
 
Ne znam, ja sam to čuo od tebe. Ispalo je da samo samsung ima taj raspored dugmića. Koliko ja znam skoro svaki telefon ima taj raspored.

Slabo se ti udubljuješ u čitanje a post ima dve rečenice. Jel piše "npr"? Jel piše Samsung (znači proizvođač, ne telefon)? Jel piše godinama?

Evo ajde pošto ti smeta Samsung samo da bi ti nešto smetalo kaži mi šta sam mogao da napišem umesto Samsung. LG nisam, htc nisam, nexuse nisam, Xiaomi nisam. Verujem da ima i još neki proizvođač koji godinama stavlja dugmiće tamo gde treba da budu, meni je Samsung prvi pao na pamet, ti me dopuni ako ti već to toliko smeta.
 
Šta god. Koliko znam svi nexusi (osim šestice) imaju samsung raspored dugmića, ali opet šta god.
 
Poslednja izmena:
pogledaj šesticu malo bolje
 
Šta god, nebitno totalno. Poslednjih 4 modela su imali.
 
sto je hsv kaacio

http://9to5google.com/2015/07/30/pu...-and-possible-fingerprint-sensor-on-the-back/

"What we notice when looking at these cases is that the top hole, the one presumably for a camera, is slightly raised around the edges. This suggests strongly that we’ll see a protruding camera on the back. The lower cutout isn’t raised, but sits flush with the back surface. It also appears to be slightly smaller than the camera cutout."

http://9to5google.com/2015/07/30/huawei-market-share-q2-2015/

Strategy Analytics: Huawei overtook Microsoft/Nokia to become world’s 3rd largest mobile phone vendor

ocekujem cuda od huawei nexusa :)
 
Meni xperia z3 ima super raspored dugmica. Power desno na sredini, ispod volume. Odlicno za ruku.
 
Ma kakav iPhone jesi bre normalan, to je bila zezancija. Nisam prso da dam pare na iPhone, ajde hardver ali iOS, nema sanse.
 
Poslednja izmena:
koji ip,prati telep ovu temu da bih ga nalozio na huawei ciglu od 5.7 incha :) zna i sam da ce je uzeti iako je sada u modu poricanja.
 
Necu da kazem da ga necu mozda kupiti, ali 5.7 je bas veliko za mene. To moram konstantno sa dve ruke da koristim, sto mi nije bas prakticno.
 
čisto da pitam, zašto?

em je akrobacija uraditi screenshot (naročito ako je power iznad volume kao na ovoj slici), em je jedna strana pretrpana a druga prazna.
 
jedino je akrobacija, kao što kažeš za screenshot, ali bolje mi je kada je sve na jednoj strani na dohvat palca. :)
mnogo mi ide na živce što kada gledam nešto u landscape, radim akrobacije kako da ga držim.

Leva ruka gleda kako da izbegne tastere, desna kako da ne poklopi zvučnik.
 
Da nema nekih novosti o ovogodisnjem nexus tabletu...
 
Sta je bre ovo? :)

CLeC6iRXAAAPdab.jpg:large


LG Optimus 3D Nexus 5 sa senzorom za prs' :)

CLbaMHEWEAAHoWV.jpg


CLbaMHDWoAEjF2S.jpg


CLbaMHEWoAEEwfR.jpg
 
Poslednja izmena:
to se neko zezao.. kakav senzor za otisak sa desne strane pozadi. mada od lg-a me nista vise ne moze iznenaditi.
 
Ne bih rekao da je ovo zezanje, on leaks je izvor i lik je pogodio sve do sada bukvalno :)

Ovo realno i lici na N5 samo sa jos jednom kamerom i tim senzorom.. a upravo to je i nagrdilo telefon.
 
Poslednja izmena:
Aj bas cemo videti, bilo bi cudno da taj lik pogresi prvi put u 2015. godini a sve do sada sto je podelio narodu :d je bilo 100% tacno, bukvalno za svaki telefon :)
 
ko je taj lik ? pratis ga preko twitera ? pitaj ga kakav ce biti huawei nexus :)
 
Poslednja izmena:
Od napred i nije loš, ali ono pozadi je groteskno.
 
Nazad
Vrh Dno