Šta je novo?

LG Nexus 5X

Nexus 5x ima kameru koja nije sala i to mi nedostaje kao i pure android.

Rastali smo se i privremeno sam na J32016. Sad tek vidim koliko je LG ojadio N5X sa onom i onakvom izradom kad ga shije i ova samsung konfekcija.
 
Poslednja izmena:
5x je dobar telefon da ima 3 giga rama, bolju bateriju i da nema ono djubre od snap 808. Da je umesto njega snap 820, 3 giga rama neka ostane plastican dao bih 350e bez problema.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Pa to mu dođe pixel :) samo što košta 650e

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pa dobro piksel je navikan kao sveti petar da je sisao licno :D
Ali neka ostane plastikaner, eto moze i baterija ista biti, snap 820 i 3gb rama to je to :D


Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Pa ja prvi nisam hteo da ga prodam jer mi je trebao prvenstveno zbog kamere i morao bih da doplatim 300e za nesto slicno.. Naravno sad se kajem, jer mora da doplatim 450 :D..
 
da se organizuje neka anketa, neko glasanje, koliko ljudi ima ili je imalo 5x?
mislim da na taj način možemo sa dobrom preciznošću da utvrdimo procenat bootloop-ova?
 
Poslednja izmena:
Nisu bilo je na xda... ne znam šta će im četiri giga rama...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nisu ,u Kini je sve moguće :) viđao sam vesti o mi5 da 6gb Rama ,čak je i bio cenovnik za dodavanje rama :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Mozda ram ali menjanje procesora ...

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Pisao sam LG Srbiji vezano za bootloop nexusa (posto je meni crkao) i kazu da oni samo priznaju problem sa plocom vezan za G4 i to model H815. Tkd mi sa nexusom moramo jos da se strpimo, pa ce i nama da priznaju nadam se [emoji1]

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Moj je u delovima odavno, nek priznaju sta hoce sad :D

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Koliko li kosta zamena zvucnika, posle kostantnih problema sa krcanjem jutros je definitivno crkao.Iz malog sam mesta pa bi morao da posaljem telefon na popravku jer ovde to ne znaju.Jos mi preporucite neki dobar servis.
 
5 од 5 цркло заједно са мојим....само је један био сток, 2 аосп и 2 неки пиксел ром....хвала лепо, убрзо ће их бити за делове колико волиш...невероватно ђубре од лџ

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Večeras i moj upao u bootloop. Zamrzao se u Chrome-u, restartovao i posle toga svaki put zamrzne na onoj šarenoj animaciji i restartuje se.

Stock od prvog dana, nikad čačkan, nikad flashovan. Veselo, veselo.
 
Večeras i moj upao u bootloop. Zamrzao se u Chrome-u, restartovao i posle toga svaki put zamrzne na onoj šarenoj animaciji i restartuje se.

Stock od prvog dana, nikad čačkan, nikad flashovan. Veselo, veselo.

Koliko ti je star telefon?
 
Skuplja se polako ekipa sa crknutim nexusom..

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Večeras i moj upao u bootloop. Zamrzao se u Chrome-u, restartovao i posle toga svaki put zamrzne na onoj šarenoj animaciji i restartuje se.

Stock od prvog dana, nikad čačkan, nikad flashovan. Veselo, veselo.
Au, bedak :(

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
a40c86a93bfed0f48295460ba73b4e5c.jpg




fee4d29dd100d127bd2119468016fcc2.jpg


Moj hvala Bogu do sad radi extra a jos koliko će da izdrži videćemo.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Odličan raz obzirom na žalostan signal

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Gdje odlican 6h na bateriji, 4.5h SoT-a,WiFi stalno. [emoji42]

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koliko ti je star telefon?

Uzet je kod Vladimira sa KP negde krajem maja prošle godine, znači oko 11 meseci.

Au, bedak :(

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Baš bedak, ovo mi je za 6 godina koliko koristim android, prvi telefon koji je umro. GG LG.

Pošto ulazi u recovery probao sam sinoć da wipeujem cache i vraćam na factory podešavanja i u jednom momentu je uspeo da se bootuje, podesim nalog, probam da nađem neki app za povratak podataka da bi spasio audio snimke koje sam imao, međutim posle nekih sat, sat i po zamrzne se opet, restartuje i više se nije bootovao. Dođe ili do GOOGLE ekrana i restartuje se ili počne da vrti animaciju i zamrzne.

Posle sam video slično iskustvo:

The device booted and worked normally for 2-3 hours, then while listening to Google Play Music, froze up, rebooted, and never booted again.

Long story short, Google has a replacement heading my way under warranty.

Nemam pojma da li je u Nougatu problem, uvek sam čekao OTA apdejt, nisam imao nijedan problem, sad posle 7.1.2 OTA desilo mi se jednom da se zamrzao , ali se restartovao i normalno bootovao posle toga. Sve do sinoć.

Nisam uopšte pratio bootloop situaciju.

We understand that a very small number of users are experiencing a bootloop issue on the Nexus 5X. We are continuing to investigate the situation, but can confirm that this is strictly a hardware related issue. For those of you that are currently experiencing this, please contact your place of purchase for warranty or repair options.

We’re sorry for the inconvenience and appreciate your continued patience.

Very small my ass. Bar su priznali da je hardver u pitanju.
 
Poslednja izmena:
Uzet je kod Vladimira sa KP negde krajem maja prošle godine, znači oko 11 meseci.



Baš bedak, ovo mi je za 6 godina koliko koristim android, prvi telefon koji je umro. GG LG.

Pošto ulazi u recovery probao sam sinoć da wipeujem cache i vraćam na factory podešavanja i u jednom momentu je uspeo da se bootuje, podesim nalog, probam da nađem neki app za povratak podataka da bi spasio audio snimke koje sam imao, međutim posle nekih sat, sat i po zamrzne se opet, restartuje i više se nije bootovao. Dođe ili do GOOGLE ekrana i restartuje se ili počne da vrti animaciju i zamrzne.

Posle sam video slično iskustvo:



Nemam pojma da li je u Nougatu problem, uvek sam čekao OTA apdejt, nisam imao nijedan problem, sad posle 7.1.2 OTA desilo mi se jednom da se zamrzao , ali se restartovao i normalno bootovao posle toga. Sve do sinoć.

Nisam uopšte pratio bootloop situaciju.



Very small my ass. Bar su priznali da je hardver u pitanju.
Imas srece jos ti je u garanciji
 
Au! Prepuni oglasi Nexusa 5X za 'dz' para. Umalo da se zaletim...

Dakle ringispil... Uf gadno.

Jel probao neko samostalno da opravlja? Ne mislim na servisere.

Nexus 5x bootloop fix
https://www.youtube.com/watch?v=KQrsC2VZY0c

Ovaj na YT ga nesto kao duvaljkom sredjuje, verovatno privremeno? U komentarima pisu razna iskustva ali eto ako nekome treba zbog podataka, privremeno...
U buduce pamet u vugla i cloud bekap. Nema druge sa mas-proizvodnjom.
 
Nazad
Vrh Dno