Šta je novo?

LG Nexus 5X

Drzite ga dok vam ne crkne. Kakva prodaja

Jedino ako kao Scouser obavestite kupca pa on i dalje hoce da ga kupi, to je druga stvar.


Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Jeste, ali ako ga obavestis ne možeš da tražiš neku ne znam kakvu cifru. Tako da se slažem sa tobom, držite ga dok ne crkne.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
a jel neko probao da proda crknut? koliko može da se uzme za crknut u mint stanju:D
 
Videh negde i za 20e...ms moguće

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja sam moj mrtvi N5X prodao za 4000din, imao sam vec dovoljno tankih parcica drva za klimave stolove :)
 
Rođaku crkao 5X posle više od 2 godine rada pa rekoh da probam ovu foru sa xda.

Bukvalno klasično flešovanje koje zahteva 5 minuta vremena :)

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=74041715&postcount=2

Samo što se za ANDROID OREO 8.1 (januar 2018. god.) umesto
Kod:
boot.img
kuca
Kod:
boot-4Core-bullhead-OPM3.171019.013.img

i umesto

Kod:
recovery.img
kuca
Kod:
recovery-img-4core-opm3.171019.013.img

Evo ga telefon radi već par dana odlično, ugasio animacije i ne vidim (ni on) nikakvu razliku u radu.
Kamera odlična kao i pre, igrice ne igra, baterija OK - on presrećan jer je već otpisao telefon ...

Inače u servisu su mu rekli da može da baci telefon i da se ne može popraviti ili su tražili neke nenormalne cifre :)


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koliko je pametna popravka doticnog telefona. Bukvalno je u mint stanju iako je star 15 meseci. Da li u ovlascenim servisima daju garanciju na maticnu plocu, i da li te maticne koji oni ugradjuju imaju isti problem kao ove fabricke
 
nije pametno, već je rečeno više puta. sve ploče crkavaju kad-tad.
pogledaj post iznad tvog, odradi to i kupićeš još malo vremena.
mnogima je crkao i sa tim fixom sa xda kad prođe izvesno vreme.
 
Otisao i meni danas posle malo vise od godinu ipo dana. Stavio ga u dzep, kad sam izvadio nije se vise palio...
Ko ga jos uvek ima, nek se priprema psihicki za zamenu. Ovo je bas tragicno, nexus 4 sam nosio preko 3 godine
 
Stavio sam ga u zamrzivac. Upalio se na pola sata, bekapovao sam sto sam imao
 
Posle godinu i 361 dan i moj Nexus 5x je ispustio dušu. Šteta.
Prešao na OnePlus 5T.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
 
Pošto planiram nešto slično, mogu li da pitam za utiske?
Koristim ga tek tri dana, ali za sada sam prezadovoljan. U odnosu na 5X daleko je brži. OS je dosta sličan Nexusu, sa neki dodatnim podešavanjima. Baterija izdrži 2 radna dana. Kamera je za nijansu lošija od 5x, ali sasvim zadovoljavajuća.
To su moji utisci za sada.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
 
Koristim ga tek tri dana, ali za sada sam prezadovoljan. U odnosu na 5X daleko je brži. OS je dosta sličan Nexusu, sa neki dodatnim podešavanjima. Baterija izdrži 2 radna dana. Kamera je za nijansu lošija od 5x, ali sasvim zadovoljavajuća.
To su moji utisci za sada.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
Uzeo na kp?
 
Jel imate pouzdanu preporuku gde bi mogao da zamenim plocu i koliko to kosta?
Zakljucio sam da je nexus i dalje najbolji izbor i da mu nema dostojne zamene ispod 300e (a verovatno i za vise).
 
Jel imate pouzdanu preporuku gde bi mogao da zamenim plocu i koliko to kosta?
Zakljucio sam da je nexus i dalje najbolji izbor i da mu nema dostojne zamene ispod 300e (a verovatno i za vise).
Oficijalni servis mesc i kosta oko 200e. Nije isplativo.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Umro i moj danas posle nekih godinu i po dana.
Koji telefon uzimate kao zamenu a da ima priblizno istu kameru?
 
6p [emoji23]
Nema nijedan kameru kao Nexus, šta god da uzmeš računaj da gubiš kameru. Sad doduše ima gcam portovana za brdo telefona, pa je situacija nešto bolja.
Mi 5s recimo može da se kaže da ima istu kameru kao Nexus, senzor 2.3'' + gcam, brutalne fotke daje. Međutim, mnogi ga je teško naći po oglasima, a pritom ne podržava 4G 800mhz..

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Jel imate pouzdanu preporuku gde bi mogao da zamenim plocu i koliko to kosta?
Zakljucio sam da je nexus i dalje najbolji izbor i da mu nema dostojne zamene ispod 300e (a verovatno i za vise).

A1 + GCam je mnogo bolji uređaj od 5x, hteo to neko ovde da prizna sebi ili ne, ali tako je. Da, imao sam 5x i 6P. Mogu da ti pustim neku sliku da uporediš.
 
Zar Nexus 6P nema istu kameru kao 5X?
Sony Exmor IMX377 je zadnja kamera na oba.
Ako je tako mislim da sam našao zamenu za 5X.
Polovan google pixel 450 evra na kp...
To mi je malo previše, a i ovaj Xiaomi Mi A1 sa guglovom kamerom pravi jako lepe fotke...
 
Malo sam istraživao u vezi Xiaomi Mi A1.
Kamera uz google hdr aplikaciju pravi dobre fotke po danu, međutim čim malo padne mrak, fotke su očajne.
Znači ipak Nexus 5X ima bolju kameru...
Takođe Mi A1 često se javljaju mrtvi pikseli na ekranu u vidu žutila u uglovima... Nije baš obećavajuće s obzirom da se telefon pojavio tek pre 4 meseca...
Jeste da je Mi A1 prilično jeftin u odnosu na konkurenciju, ali eto neka ljudi znaju.
Ako se odlučim da kupim Nexus 6P kao zamenu za 5X, možete li mi reći na šta bi trebao da obratim pažnju?
 
Nazad
Vrh Dno