Šta je novo?

LG Nexus 5X

Nakon mesec dana trazenja zamene za 5x, opet sam kupio 5x :D Dosao sam u situaciju da gledam nove/polovne telefone za +/-300e koji su tu negde kao nexus ali ustvari ni jedan od njih nije po svim stavkama bolji.
Kamera je naravno najveca razlika. Telefoni od 400e imaju slicnu ili cak losiju kameru od 5x :trust: Tako da sam nasao polovan za 120e sa novom plocom i garancijom od 2 godine na istu. Nosicu ga dok ne padne cena pixel dvojci.
Instalirao pixel launcher i uzivanje :)
One plus 5t?
 
Zna neko gde mogu da se nađu originalne baterije za 5X?
Jel neko poručivao sa aliexpressa?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Uf, mrka kapa od originala, za bilo koji telefon.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Ne mora nužno biti original, ako se dobro pokazala i neka kopija.

Koristim već 18 meseci 5X i oseti se da je baterija oslabila malo.
Mada mislim da će ga pre bootloop dotući nego baterija, heh

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Uzasno lose iskustvo sa zastitnim staklima, evo i drugo vec pocelo da probija... Dodje mi da skinem to kinesko smece i da ga bacim u djubre. Nijedno staklo nisam sam lepio, u 2 razlicita servisa su pazljivo lepili, ali dzabe.
 
[APK] Camera NX 7.4 is Here, Base on Google Camera 5.2, All Features & Bring back HDR+ for Nexus2015

Google Camera NX is a mod that was released a couple of years ago. It brings features from the excellent Pixel cameras to older Nexus devices. As the official Google Camera has been updated, so has Camera NX. The latest release is version 7.4, which is based on Google Camera version 5.2. This latest update brings back HDR+ support and Lens Blur for the Nexus 6P and Nexus 5X.

CameraNX-Google-Camera-1.jpg CameraNX-Google-Camera-2.jpg CameraNX-Google-Camera-3.png CameraNX-Google-Camera-4.png

https://chromloop.com/2018/03/apk-c...camera-5-2-features-bring-back-hdr-nexus2015/

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
^Portret mod radi samo kad je ljudsko lice u kadru, a u ranijim verzijama je radilo i sa nezivim objektima. Jel tako i kod tebe sad?
 
Portarit mode radi samo sa licima, Lens Blur sa svim objektima

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
I ja da se pohvalim Nexus-om 5x koji radi na 4 jezgra :)
Jutros mi je tel otisao u bootloop, pa sam mu ugasio Big cores i za sada "radi lepo".
Ima li nekog ovde da tako koristi telefon, tj interesuje me koliko moze da gura ovako, koliko je pouzdan?
 
Dok ne crkne [emoji23]
Nema nekog pravila koliko dugo, ali u suštini meseci su u pitanju recimo..

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
I ja da se pohvalim Nexus-om 5x koji radi na 4 jezgra :)
Jutros mi je tel otisao u bootloop, pa sam mu ugasio Big cores i za sada "radi lepo".
Ima li nekog ovde da tako koristi telefon, tj interesuje me koliko moze da gura ovako, koliko je pouzdan?

Meni tako radi od Jula prosle godine, malo je sporiji ali je upotrebljiv.
 
Ima li neko displej za 5X ?
Pade sa visine - puče i zaštitno staklo i displej :D

Ima vas gomila kojima je crkla ploča, pa da vidimo sad :D
 
Poslednja izmena:
Može, ti si proveren serviser pa proceni :)
Normalno da je u dobrom stanju displej ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Otres'o si ga ko slinu[emoji6]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
To se iz tvog posta ne vidi...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Iskreno nije mi jasno šta tripuješ, a i nije važno :)
Displej 35€ kod čoveka ovde sa foruma i to je to.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Stigao telefon - kao nov ...
@Zulu 92 otvara 6P i 5X kao konzerve :D

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Zna neko gde i da li je uopšte moguće nabaviti Nillkin H+ Pro kaljeno staklo za 5x ili ako neko ima viška rezervu? Može odgovor i na PM.

Juče mi je puklo prilikom pada telefona, nakon 18 meseci korišćenja. Do sada najbolje iskustvo sa zaštitnim staklom.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Jel još nekome na 8.1 ne rade bajno led notifikacije?

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno