Šta je novo?

Itunes - Auto update playlist?

orckristeg

Slavan
Učlanjen(a)
11.09.2005
Poruke
1,173
Poena
360
Izgiboh trazeci po netu i pokusavajuci razne add-onove/programcice ali nikako da postignem ono sto hocu.
Interesuje me da li je moguce napraviti playlistu od jednog foldera sa muzikom, koja ce sama da se update-uje kada se doda nesto novo u taj isti folder? Izbegao bih rucno dodavanje svakog albuma kada skinem, i korisno bi mi bilo mi to sam softver odradi. Ne znam da li je moguce, najvise sto sam uspeo je da mi program prepozna nove pesme i napravi neku novu plejlistu ali nije to to. Mozda nije moguce izvesti ovako nesto ali ako neko zna molim vas neka podeli. Inace u pitanju je itunes na windows-u. Hvala unapred
 
Mislim da moraš da ubaciš folder u biblioteku svaki put kada dodaš muziku, iTunes ne radi automatsko ažuriranje u pozadini.
A za plejliste, možeš da napraviš Smart listu i zadaš razne kriterijume po kojima će ti biti formirana plejlista (tipa datum dodavanja, žanr, a možda i putanja, mada mi to nije nikad trebalo, pa ne znam). Ona se onda automatski ažurira u zavisnosti šta imaš u biblioteci.
 
Nazad
Vrh Dno