Šta je novo?

i5-3570K Overclocking

^
Ma jok, ceo loop je van kućišta, očišćen i spakovan u kutije dok ne kupim neku grafu i blok, zbog toga trenutno koristim BOX kuler.

Idealna prilika za operaciju u narednih par meseci... :)

Hteo je Kasa da mi da CLP pa da mu vratim kada odradim delid(hvala Kasa), ali naručiću na ebay ako rešim da ga sečem, neka se nađe.
Nema na čemu kolega, tu sam da pomognem :) Samo me mrsko da opet poručujem od madjara :d Ne znam ja hoće li još koji put trebati u budućnosti :D
 
Sami pronađu put do mene. :D

Untitled.jpg
 
Skoro pa identičan primerak kao 3570K. Ovaj ide pod mač definitivno. :p

Untitled.jpg
 
I ti ko Nenad user na kub sa primercima :D
Pod mach bato!
 
Osećam da ako kupim 7700K, 5.3GHz 24/7 je zagarantovano. :D
 
Napon samo za slikanje, not bad at all. :)

Untitled.jpg
 
Treba mu sigurno do 1.52V, ništa bez delida i zimskih uslova. :p
 
Poslednja izmena:
Da se obori onih 7017.6MHz :)
 
Ne znam sta ti je ta metoda. Ali cu vrlo verovatno sacekati delider od drugara ali postoji mogućnost da ce fasovati zilet

Pa videcemo ovo je bio hevi test za cpu z cemo videti jos
Vice je kao najbezbednija metoda,bezbednije od zileta...Radili su ovi sa sekire u vlogu skoro delid vice metodom...:)

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
3770K je izgubio nevinost :)

001.jpg
 
Poslednja izmena:
Evo nešto na brzinu, sobna oko 25°C, ventilatori na radijatorima na 60%. Nije veliki dobitak, samo 30 stepeni. :d

Untitled.png
 
Nisam, samo delid i CLU, a MX-4 gore, ne znam gde mi je GC Extreme. :)

Na 4.8GHz i sa 100mV manje je išao preko 90 stepeni u Prime95, a i sobna je bila niža u proteklom periodu.
 
^
3xVardar F1(360 rad) na ~1000 rpm od mogućih 1150 i 2xVardar F4 ER(240 rad) na ~1450 rpm od mogućih 2200.

Za svaki dan ih držim na 40%, to je nekih 950-1000 rpm na svih pet.

Ovo je sa višim naponom od potrebnog i sa ventilatorima na 40% PWM, ja sam prezadovoljan.

Untitled.png
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno