Šta je novo?

Msi karte od Ewe, bulk pakovanje?

Dobio danas list koji je kao garantni na 3 godine, bio je nesporazum jer je jedan serviser zaboravio da mi preda list. E sad postoji problem sto ne znam dal je ovaj list dovoljan za uvazavanje garancije, nigde ne pise kolika je garancija nego samo ime proizvoda i ''Robno razresenje kupca''. Da li je ovo dovoljno za garanciju ili oce nesto da me ushinu?

I sta si dobio 7950?
 
I sta si dobio 7950?

Da gigabyte windforce 7950, mislio sam da nece da mi stane kartica zbog duzine, ali je cak i kraca od prethodne MSI TF3, iako je gigabyte po specifikacijama duza. Za sad sljaka bez problema, osim sto imam te horizontalne transparentne linije koje setaju kao talasi po monitoru, sto je do mog VGA prikljucka a drugi na mom monitoru nemam.
 
Da gigabyte windforce 7950, mislio sam da nece da mi stane kartica zbog duzine, ali je cak i kraca od prethodne MSI TF3, iako je gigabyte po specifikacijama duza. Za sad sljaka bez problema, osim sto imam te horizontalne transparentne linije koje setaju kao talasi po monitoru, sto je do mog VGA prikljucka a drugi na mom monitoru nemam.

Gde su to uspeli da izvuku..., mogli su nesto novije da ti daju.
 
Gde su to uspeli da izvuku..., mogli su nesto novije da ti daju.

Ma garant je reparirana kartica iako mi kao daju 3 godine garancije, stigla je u obicnoj kartonskoj kutiji bez ikakvih dodataka. Mozda je bolje i to nego da su mi dali neku noviju od samo 2gb, ja sam nekako ocekivao r9 380, al da je bila od samo 2gb, ne bi bas bio zadovoljan.
 
Ma garant je reparirana kartica iako mi kao daju 3 godine garancije, stigla je u obicnoj kartonskoj kutiji bez ikakvih dodataka. Mozda je bolje i to nego da su mi dali neku noviju od samo 2gb, ja sam nekako ocekivao r9 380, al da je bila od samo 2gb, ne bi bas bio zadovoljan.

to si upravu.
 
U ewe je bila sad akcija rep. ploca i graficka msi i gigabyte. Pa pazite sta uzimate bez garancije.
 
Cim vidis da neko prodaje vise modela msi ili gigabyte ploca ili karta i pise bulk pakovanje, bezi od toga.
 
Nazad
Vrh Dno