Šta je novo?

car:go - novi servis u Srbiji nalik uberu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zar vam nije logicno da nema zarade kada je voznja besplatna :)
 
Ne pricam za free voznju, nego u globalu bre.
Logicno kad je nesto besplatno nema zarade.
 
Posle 17h je sve to radilo normalno.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Sitna pohvala, ali znaci da gledaju dobar feedback: mnogo me je iznerviralo sto je ona notifikacija za prvi protest iz aplikacije bila zvucna. Nisam navikao da app ima ikakve notifikacije, niti ima bilo gde opcija da se iskljuci zvuk! (ne moze kroz permissions... barem ja ne vidim kako, jer nema pristup zvucniku/audio ili tako necemu...)

Ja se zalio, posto me je probudilo, pogotovu sto su ih 3 poslali identicne tada jednu za drugom ;)

Evo, bilo 10ak notifikacija od tada, sve su bezvucne (Ili sam ja BAS debelo spavao :D)
 
Hmmm.. Pa zar nije poenta da one žene ili bilo ko drugi ko nikada nije koristio njihovu uslugu iskoristi popust i proba, i tako dobiju nove korisnike.
Apsolutno ne. Nagradili su zene koje inace koriste cargo ili su ga koristile a ne one koje ce instalirati aplikaciju u voziti se za dz dok ove prve nece ni doci na red.

Tapatalk from Poco loco
Posle 17h je sve to radilo normalno.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Nije. Ja u 19h nisam mogao da narucim vozilo, izbacivalo da opcija nije moguca, opcije za placanje su se pojavile kasnije ali paypal-a i dalje nema.
 
Poslednja izmena:
Da, ima smisla da je tako, ako nemaju dovoljno vozila... Pošteno prema starim korisnicima usluge.
 
E, to se zove loyalty... kada se ne trazi zauzvrat nista!
 
Danas opet nisam mogao da narucim vozilo. Opet isto, opcija nemoguca. Ne znam sta rade svaki cas sa aplikacijom ali pocinje polako da me nervira.
 
Nisi dobio poruku?
Hakovan server :)
EDIT: Da, DDoS "hack" :)
 
Poslednja izmena:
Ne verujem da je hakovan, ipak je ozbiljna kompanija.
Verovatno DDOS napad ;)
 
imam jedno pitanje vezano za pocetak rada u CarGo. naime slao sam jedno 10x aplikaciju medjutim nikad mi se nisu javili sa konkretnim odgovorom. bio je tipa email ""molim vas dostavite racun"" ili tako nesto gde bi me redirect odveo na trecu stranu i tako u krug sa telefona/PC i bilo kog pretrazivaca na kom sam probao. da li neko zna nesto vise o tome kako poceti i sta je potrebno?
 
imam jedno pitanje vezano za pocetak rada u CarGo. naime slao sam jedno 10x aplikaciju medjutim nikad mi se nisu javili sa konkretnim odgovorom. bio je tipa email ""molim vas dostavite racun"" ili tako nesto gde bi me redirect odveo na trecu stranu i tako u krug sa telefona/PC i bilo kog pretrazivaca na kom sam probao. da li neko zna nesto vise o tome kako poceti i sta je potrebno?
Samo idi do njih u milutina milankovica i primice te odmah...traze vozace stalno

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Samo idi do njih u milutina milankovica i primice te odmah...traze vozace stalno

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

da li je izricito potrebno vozilo do 10g starosti ili moze i starije? vidim na ovoj online prijavi da pise do 10g starosti, ali kad se pravi aplikacija i otvori godiste vozila ima da se bira do 2004
 
Danas u novinama naslov kako su zaplenili vozilo nekom divljem taksisti. Jos samo par stotina i bice efekta :d
Zanimljivo taksistima ne smetaju divlji taksisti nego cargo.

Tapatalk from Poco loco
 
Pa najvise se bojis prave organizovane konkurencije. Zar ne ?
 
Занима ме по ком закону путнике превозе они ликови на долазној капији аеродрома Београд?
Њих не да није тешко ухватити, већ их је тешко заобићи.
Они нису проблем...
 
da li je izricito potrebno vozilo do 10g starosti ili moze i starije? vidim na ovoj online prijavi da pise do 10g starosti, ali kad se pravi aplikacija i otvori godiste vozila ima da se bira do 2004
Kao traze da je 10godina ali ima i starijih..najbolje je da odes do njih i sve ce ti reci na licu mesta

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ono što mene interesuje, je kao je moguće da protest, u najavi, taksista protiv CarGo i sličnih, može da dobije odobrenje od policije da blokira auto-put 12 sati, od 6-18h, nekoliko dana za redom? Dozvolu su kako kažu dobili, ali su ih iz njihovih redova, umereni članovi, odgovorili od toga, privremeno.
 
Pa i ja mogu da kažem da su mi dali dozvolu i da sam odustao do daljnjeg a taxisti su poznati po tome što pričaju istinu i samo istinu [emoji6]

Sent from my MI MIX 3
 
Ono što mene interesuje, je kao je moguće da protest, u najavi, taksista protiv CarGo i sličnih, može da dobije odobrenje od policije da blokira auto-put 12 sati, od 6-18h, nekoliko dana za redom? Dozvolu su kako kažu dobili, ali su ih iz njihovih redova, umereni članovi, odgovorili od toga, privremeno.
A tebe to cudi, a nije ti cudno sto neki "protestvuju" po ulici i zaustavljaju saobracaj a sami priznaju da ne prijavljuju "proteste", i to ti je OK?
Sta te uopste cudi vise u ovoj drzavi, verovatno si ispod 35 god pa te mozda sve to i cudi, nas 37+ u ovoj zemlji vise nista ne cudi, sve smo prosli.
 
imam jedno pitanje vezano za pocetak rada u CarGo. naime slao sam jedno 10x aplikaciju medjutim nikad mi se nisu javili sa konkretnim odgovorom. bio je tipa email ""molim vas dostavite racun"" ili tako nesto gde bi me redirect odveo na trecu stranu i tako u krug sa telefona/PC i bilo kog pretrazivaca na kom sam probao. da li neko zna nesto vise o tome kako poceti i sta je potrebno?
Isti slučaj je i kod mene, niti odgovaraju na mail, niti reaguju na postavljena pitanja, a na telefon se ne javljaju. Nije problem da odem kod njih, ali to mi je ono malo pfff...deluju mi kao neka fantomska firma,ili imaju dvoje zaposlenih pa ne mogu da postignu neku online komunukaciju. Ili mi je potrebna veza da bih radio za njih.
 
Meni sve normalno funkcioniše svih ovih dana, svaki dan.

Sent from my M8pro using Tapatalk
 
^ Sem kad najave da neće raditi zbog protesta.

Sent from my M8pro using Tapatalk
 
U Srbiji se ne dozvoljava inovativnost jer nije po zakonu. Umesto drzava da se prilagodjava novonastaloj situaciji ona podmece nogu jer je nesposobna. Nesposobna okolina.
U normalnoj drzavi se hitno menjaju delovi zakona jer nije definisan nov biznis (samo jedan primer - Amazon).


Da se zna:

- iako vec tri decenije, u nasoj pametnoj, junackoj Srbiji, postoji solarna energija. Domacinstva koja proizvedu vise energije nego sto im je potrebno imaju veliki problem. A to je da sav visak se vraca u mrezu (EPS) i strujomer se se okrece u minus. Do danas nije resen zakonski problem.

- 2005/6 vlada i crkvena propaganda su plasili gradjane da ne uzimaju licni kartu sa cipom "jer nas mogu spijunirati Amerikanci... Ti isti (znam ih sve) danas uvode digitalizaciju u Srbiji.

- ...



A tebe to cudi, a nije ti cudno sto neki "protestvuju" po ulici i zaustavljaju saobracaj a sami priznaju da ne prijavljuju "proteste", i to ti je OK?
..., verovatno si ispod 35 god pa te mozda sve to i cudi, nas 37+ u ovoj zemlji vise nista ne cudi, sve smo prosli.

Ja imam 50+ i ne cudi me sto se protest ne najavljuje (licno imo problem da se vratim kuci).
Kako bi ljudi zastitili onu sirotinju sto sudski izvrsitelji i policija izbacuju u 5 sati ujutro. A znate da im je radno vreme od od 7.30. Kako bi je odbranili kad bi trebali da prijave protest. Ode sirotica u Dunav.
 
Poslednja izmena:
Ne vidim više opciju plaćanja preko mts računa. Jesu li to izbacili, ili ovo kod mene nešto nije kako treba.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno