Šta je novo?

Koliko je RAM-a danas dovoljno?

Кад неко не види финесе мора да се појача контраст :)
 
Па ти стави на најновији Скајлејк и6700к 2ГБ рама ако је тако као што ти кажеш.. И 8 ГБ је пресмешно за такав процесор.

mesas babe i zabe druze,niko ovde ne govori da treba 2,4,8 ili koliko vec GB ram-a,vec da je potreba za istim uslovljena sa softverom koji ce se koristiti,ne sa snagom pocesora ili bilo koje komponente.npr spomenuti AC:Syndicate ce da trosi isto i na konfi sa celeronom i na 5960x.
 
Па ти стави на најновији Скајлејк и7 6700к 2ГБ рама ако је тако као што ти кажеш.. И 8 ГБ је пресмешно за такав процесор.

Stavi 2GB RAM-a i na Celeron od pre 5 godina i instaliraj Win8, otvori Chrome i par tabova pa ce biti malo.
 
Ja glasam za 32GB RAM-a. To je idealna kombinacija za sve. Ja imam 24GB rama pa ga bit torent može pojesti ko ništa i još napuni page file....
 
Standardno ? 8.
Minimum za moderan PC ? 4
Za normalne potrebe 16gb je dovoljno.
 
6567d3622f69d8a4315557cc5244f870.jpg
 
mislim da je bio ironicno sarkastican. :)

inace,ja i dalje cekam SS tih napunjenih memara...
 
Ljudi,gde bese black mamba 4x2gb za 5 somica ? gigatron ?
 
^ Emmi.
 
Ljudi,sta predlazete od memorija,treba da uzmem novu ovih dana pa da se malcice informisem...
Patriot Black Mambu iz Emija,radi na 1866mhz,ili Kingsotn fury,takodje 2x4g na 1866mhz ?
Ploca je Asrock FM2A88X Extreme 4+,procesor A10 6800K.
 
nadji 2x4gb 2133mhz kit,pozeljno bar cl 11.sto manje to bolje naravno.
 
Ok,jedino da pratim oglase.Nije mi frka uopste,ali hocu da pojacam ram.
 
jer APU-u znace i svaki megaherz i sto manji tajminzi,jer koristi ram kao VRAM:

 
Aha. Nisam nesto upoznat sa APU-ovima, pa zato pitam. Znaci ko nema APU, moze slobodno da uzme 1600/1866MHz?
 
Ko ne koristi integrisanu grafiku za igre, njemu je svejedno koju ce brzinu rama.
 
Uzeh danas HyperX Fury 4gb 1600 x3, jer mi je i7 tripple-channel (920 oc na 3.6ghz). Imao sam od ranije 3x2 gb Kingston Value ram na 1333 mhz, pa sam ih ubo sve zajedno i sada imam 18gb na 1415 mhz. Za sada sve radi kako treba.
E sad, pitanje: Da li ce biti nekih smetnji u radu? Nisu iste specifikacije, pa da znam sta i kako...
 
Nece, i ne bi trebalo da pravi probleme.
Kad god imas rasparnu memoriju, uvek ce brza da saceka sporiju, obicno se zato uvek preporucuje kotiscenje uparenih modula
 
Tesko da ce 2GB sa nekom integrisanom kartom zadovoljiti Chrome, a kamoli nesto drugo :)
 
Sreca tvoja pa imas pagefile na disku da pripomogne.
2 GB je knap za neke osnove, tvrditi da je 1 GB dovoljno za Win7 je cicijasko inadzisanje
 
Ljudi,sta predlazete od memorija,treba da uzmem novu ovih dana pa da se malcice informisem...
Patriot Black Mambu iz Emija,radi na 1866mhz,ili Kingsotn fury,takodje 2x4g na 1866mhz ?
Ploca je Asrock FM2A88X Extreme 4+,procesor A10 6800K.
Taj Fury bez problema ide na 2133MHz, pa čak i 2400
 
Nazad
Vrh Dno