Šta je novo?

Tesla L7 Quad

neka bude do softvera, nek rese, nije te briga do cega je. trazi lovu nazad ako ne rese i gotova prica.

Vratiše mi tablet opet Fabrički Restart-ovan, kažu problem nije uočen! I još mi napomenu da pazim šta instaliram, da je na Tabetu bilo software-a, koji nije dozvoljen od strane proizvođača!! :shock::shock:
Na tabletu je od aplikacija bilo samo par Google-ovih( Youtube, Maps, Chrome, Photos..), OneDrive, Telegraf, SwiftKey. Sve su bile sa Play Store-a instalirane. Dođem ja kući uključim tablet, samo ga prikačim na punjač, posle par minuta opet ne puni. ProMobi se baš razume u servisiranje :-devil-:
 
Nude mi u zamenu M8 tablet. Kakav je u odnosu na L7Quad. Vredi li ga menjati?
 
Kupio sam memorijsku karticu od 16GB-a (Class 10). Jel moguće na ovom tabletu namestiti da se aplikacije instaliraju na SD karticu? Koliko znam na KitKat-u je postojala ta opcija??

Sent from mTalk
 
mislim da je postojala opcija move to sd, gde on prebaci deo aplikacije na sd, ali nije postojala bez roota opcija da se automatski instalira sve na karticu
 
mislim da je postojala opcija move to sd, gde on prebaci deo aplikacije na sd, ali nije postojala bez roota opcija da se automatski instalira sve na karticu
A gde se nalazi ta opcija, ja je ne vidim nigde.
 
trebalo bi da kada ides na apps, kliknes na odredjenu aplikaciju i dobijes onaj ekran gde pise koliko zauzima, imas opciju move to sd
 
Pozdrav, imam jedan prilicno cudan problem sa indikatorom za bateriju.
(Zamenjena je baterija u garanciji, ali izgleda da je stavljena neka od 5000 mAh, sto je jaca prilicno od fabricke koja je 3000 mAh, video sam da je tog kapaciteta preko Aida64 aplikacije(ako ne laze))
Uglavnom, kada napunim bateriju, indikator ne ide do 100 % vec do 95-96% i enormno brzo dodje do 7 % i onda tu zakuca i tako ga mogu koristiti jos poprilicno vremena. Da li je ovaj problem softverski i da li je to za reklamaciju? Inace, godinu i nesto dana je star tablet.
 
Znaci da nosim na servis opet? Tacnije na garanciju? (Garancija na bateriju je istekla jer je proslo 6 meseci)
 
Nazad
Vrh Dno