Šta je novo?

Rocket League

Mazi7

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
11.02.2014
Poruke
2,565
Poena
130
Cross-Platform igra PS4 i PC. U principu fudbal sa autima ;) Luda fizika, dobra grafika, odlicna optimizacija za sada. Izlazi 7-og jula.
Cena je 19,99$ verujem na datum izlaska.

http://store.steampowered.com/app/252950/

Private lobby, matchmaking, ranked mm, cups i ostala cuda najavljena. Sve je free kada se jednom kupi a otkljucavaju se skinovi i ostale stvari sa svakom utakmicom. 1v1/2v2 i 3v3 verujem.

Ako neko bude planirao ovo obavezno sign up ;)
 
 
Solidna igra, mogu da zamislim koliko je zanimljiva online sa ortacima
 
Ja sam probao PS4 betu kod prijatelja i iako smo obojica jako pokusavali da nam se svidi zbog hajpa oko igre, nakon par sati konstatovali smo da igra nije za nas, prosto kontrole su nam bile preteske i jako retko smo uspevali da uradimo sa loptom ono sto smo zeleli.

Probajte pre nego sto kupite.
 
Uzeo sam igru danas, probao malo 4v4, to je opsta ludnica. :D
Zaista jako zanimljiva igra, nisam ni znao sta da ocekujem jer YT ne moze da prenese taj osecaj dok jurite za loptom, kad date gol... online je mozda i previse zabavan.

Mislim da je zasluzeno jedno od ako ne i najvece iznenadenje ove godine. Online ovu igru cini ono sto jeste, preporuka.
 
Poslednja izmena:
Ima li ikakva šansa da se premade-ujem sa ortakom sa Steama, ako sam ja na PS4? Ubeđen sam da nema, ali opet moram da se uverim. Nisam nešto istraživao, ne znam da li je jedini način da se upadne u loby invite opcija ili ima neki search
 
Zanimljiva igra, ali ne vredi 20 eura!
 
Super igra. Online mod je vrhunski. Taman kad pomislim da je dosta uvek bude ajd još jednu za kraj :D
 
soap_mne
Cekam da mi ortak vrati ps3 dzojstik
 
http://steamcommunity.com/id/1NF_BeGe evo moj steam, pa ko zeli da igra, neka me doda. Obicno igram sa jos jednim ortakom, ako nas bude bilo vise, mozemo i neki private da opicimo. :)
 
Igra se igra, koliko moze da se stigne. Meni RL dodje ko vecernje opustanje, a ako naletim na neke napaljene klince to je samo 3 na karte :)
 
Igra je I vise nego odlicna samo nazalost odigram partiju dve I to je to. Kad vidim kako drugi igraju I lete po terenu vrlo brzo odustanem :D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Bilo je za ocekivati jos od kad je Epic preuzeo Psyonix.
 
Nevjerovatno koliko je igra popularna a ima malo postova na forumu.
 
Bijem 864 sati na steamu, trenutni rank u 2v2 i 3v3 Diamond I, najveci rank Diamon III, div 4...jako mi malo falilo da udjem u Champion.
 
Pa generalno tako je za skoro sve igre ovde na forumu piše se nešto kada igra izađe i posle tema zamre.
Ja imam preko 2 hiljade sati igram od kada je igra izašla znači više od 5 godina. Napravio sam možda manju pauzu od par meseci. Ja nikada više od Dijamant 1 nisam bio ali nisam ja kriv nego prijatelji ne umeju da igraju pa me vuku dole :p
 
Od kad je postala f2p ima previse strumfova. Na turnire vise nema poente ni ulaziti...
Jel ima neka nasa komuna/diskord gde moze da se igra private?
 
Pa generalno tako je za skoro sve igre ovde na forumu piše se nešto kada igra izađe i posle tema zamre.
Ja imam preko 2 hiljade sati igram od kada je igra izašla znači više od 5 godina. Napravio sam možda manju pauzu od par meseci. Ja nikada više od Dijamant 1 nisam bio ali nisam ja kriv nego prijatelji ne umeju da igraju pa me vuku dole :p

Na osnovu tvog profila dolazi se do zaključka da ti umeš da igraš svašta :D
http://psnprofiles.com/altafir https://steamcommunity.com/id/izbahus/
 
Kako prazna tema... Nisam ni znao da postoji na forumu. Igrao sam malo još od kako je postala F2P, ali sam odustao jer mi je bila dosta teška. Međutim sam se od skoro navukao na igru jer trebalo mi je nešto preko 50 sati da malo ukapiram šta i kako. Naravno, još uvek sam noobčina, ali bar dajem golove i ne omašujem loptu svaki put. :ROFLMAO:

Uspeo sam trejdovanjem i da navučem nešto kredita, pa sam za ovu sezonu čak uzeo i Premium... Onako da se malo bahatim. :ROFLMAO:
 

Opet je u ponudi ovaj paket.

Hteo bih ovo da kupim kako bih napakovao Alpine, pa me zanima kako je najbolje kupiti kredite, da li je iskljucivo in-game ili ima negde i da se uzme sa strane povoljnije?

2000 kredita je cena paketa.
 
Nazad
Vrh Dno