Šta je novo?

SSL instrukcije

marinko98

Čuven
Učlanjen(a)
17.08.2005
Poruke
4,761
Poena
545
U pitanju je stari racunar sa Asus A7N8X matičnom pločom. Na njoj se nalazi Socket A(462). Prilikom instaliranja G. Chroma javlja da procesor ne podržava SSL instrukcije. Da li ima neki AMD procesor koji ima SSL instrukcije, a da može da se stavi u navedenu ploču, odnosno podnožje? Ili su svi procesori za Socket 462 sa MMX(singl instrucijama)?
 
To je SSE, a ne SSL. Athloni te generacije imaju SSE, verovatno ti je tražio SSE2 set koji nema nijedan cpu koji može na tvoju ploču.
 
Tako je. Ponovo sam pokušao da instaliram Chrome i Operu, tražio je SSE2 set. Znači ne vredi nikakva nadogradnja sa jačim procesorom. Hvala na pomoći.
 
Ne vredi sa chromium browserima, ali firefox derivati još uvek valjda rade. Mada bi lepo bilo da imaš bar 2GB rama, mašine te generacije sa 1GB pucaju po šavovima sa današnjim internetom.
 
Da, firefox radi solidno, mada mi se čini da malko štucne ponekad i pored 2GB rama. Nije moj računar u pitanju. Vlasnik bi hteo da koristi G. Chrome. Ali kad ne može...koristiće i dalje Mozilu.
 
Nazad
Vrh Dno