Šta je novo?

Ghost Recon: Wildlands

Uzeo juce pa ko je raspolozen da igra nek mI posalje uplay nick na pm.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
U celom Kopru nema jednog Wildlands,a Batlefilda 1 i Divisiona kolo oš bilo kad su izašli......a baš mi se igra :p
 
Ebiga ja sam u drugom klanu :p

A da kupim preko neta,dok se skine ,ljubavnica će da mi se porodi,a treća zatrudni.....256kbs dovnload
 
Ebiga ja sam u drugom klanu [emoji14]

A da kupim preko neta,dok se skine ,ljubavnica će da mi se porodi,a treća zatrudni.....256kbs dovnload
Brate baha uzimaj recon pa da se sunjamo zajedno :D odigrao malo danas I odusevljen sam :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Nick na uplayu mi je PenzioniFond pa ko hoce da picimo neka me doda,necu ni da pocinjem sam,kazu da igra blista u co opu
 
pa i kad si sam, imas coop, samo sa botovima :D
 
Abotovi čekaju da ti poskidaš sve,tako ti je veći ego :p

Možda su ih sad malko popravili,al u beti su bili baš,baš.....pravi duhovi :p,a niti banditi nisu bili nešto na med težini
 
pa cekaju da im naredis, ako im naredis da pucaju onda ko glupi botovi jurcaju i ginu :)
 
Ja sam izgleda nešta utripao,nema niti u Trstu da se kupi,jel to još nema u fizičkom obliku il stvarno tolika rasprodaja?

Btw di je najsigurnije i najjeftinije za kupit online?
 
Ja sam izgleda nešta utripao,nema niti u Trstu da se kupi,jel to još nema u fizičkom obliku il stvarno tolika rasprodaja?

Btw di je najsigurnije i najjeftinije za kupit online?
Baha bio sam ja u gamesu, intetesovalo me je kolika je cena I oni mi rekose da nema u fizickom obliku. Kinguin.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Ja sam strašno nešto bio utripao :p

Uzeo sam sa G2PLAY,za 51 emra....opet jeftinije neg da sam kupio kutiju...al ja sam stara školo,rađe vidim i opipam,prije nek kupim,al šta je tu je....skida se,pucamo se sledeći vikend :p

Edited by Me :p :bolje da sam na kinguin uzeo,dobio bi random 10 ključeva za stem+jednu igru+kase za CSGO
 
Poslednja izmena:
Ma ok...šta je tu je :p

Još Deliverance da uzmem i istrošio sam moje poene na igricama kod žene....mada za Wildlands je rekla,uzmi za rođendan :p
 
Nekad su radili na pentiumima 800 mhz igre 5-6 pa i više godina

Sad sa toliko procesorske moći oni naprave igru za 2-3 godine....al punu nedostataka,ovde ne mislim na gličeve i bube,već sadržaj

Nekažem da mi nije ,,gušt,, igrad Wildlands,al nije to to naspram starog Duha....recimo više taktičkog sadržaja,opreme vaših suboraca,ženskog lika kao suborca

U starom Duhu,posle nekog levela otključao si žemkinju,pa si otključao onije laounčer granata ispod mašinke,pa si otključao onu jaku puškicu ??2000,da o taktičkom igranju niti ne govorim....samo da napomenem,celi level si mogao istaktizirat unapred,

tj mapu.

Da ga ebeš mnogo mi fale ta stara vremena
 
Pozdrav svima. Da li igra neko na PS4?
Skoro sam uzeo igru, ocistio sam prve dve zone.
 
ja sam otvorio sve mape, samo nisam igrao main story quest i bossove, skupljao oruzja i module :)
 
Ja sam nabavio GR FS ACR,i mogu reći da zasad nisam našao ništa pametnije

A snajper onu 1. default
 
ja koristim SR-635 za close combat i G28 za snajp
 
Unidad conspiraci misije,moguće otključat za 0 onih narančastih
 
Trenutno čistim sedmu provinciju po redu, a od oružja furam SR3M jurišnu pušku i M40A5 snajper. Možete me dodati na PSN-u (eufrat15) mada sada nemam PS+ pretplatu, krastavac.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Bas nesto gledam po YT i naletim na ovo



Nisam nesto preterano igrao, smorilo vrlo brzo jer su sve misije skoro bile na istu caku. Ovo mi vec deluje zanimljivo dosta.
 
Kupio sam igru za black friday i hteo bi sa nekim da igram polako i natenane celu kampanju sa side questovima u coopu.Nick na steamu mi je WeFightTheyDie i email [email protected] pa me dodajte da igramo ili posaljite ovde svoj nick u poruci.
 
Ubisoft live seeervices presents:



Ne znam ni sta da prokomentarisem, mozda samo konacno Ajronsajd i konacno sve sto ne treba i tamo gde ne treba. :)
 
Nazad
Vrh Dno