Šta je novo?

Ghost Recon: Wildlands

Po ovom rezultatu igra deluje OK optimizovana, ne kontam ljudi stvarno misle na 960 i slicnim da igraju novu igru u 2017 ?
 
Super je u co-op, do malopre igrao sa dva drugara samo još da se uigramo i da batalimo
62656.gif
stil :D
 
Ghost Recon Wildlands - Open Beta2017-2-23-19-17-0.jpg
igra sam je malo nije losa malo cudna nekako upravljanje i to tako.
Nista specijalno. Division je bolji [emoji2]
 
Poslednja izmena:
pa division je totalno drugi tip igre :)
 
Odigrao sat vremena na PS4, nije ovo igra za mene :D. Deluje mi kao sve prethodne ubisoft igre nista novo.
 
Juce sam presao sve u prvoj regiji i danas malo krenuo drugu, samo da vidim da li će išta biti drugačije ... užas koliko smara igra. Sve se ponavlja milijardu puta. Iste baze na 100 lokacija, CTRL C i V im garant izlizani na tastaturama :D
 
Nemogu na server,riber10000b
 
Imam skoro 20 godina radnog iskustva u igranju igara :p....i čini mi se da su nekad ovije mangupi,šta su sad direktori i voditelji kojekakih timova bili ozbiljniji u pravljenju igara

Sad ko da zapošljavaju neke mangupe,koji znaju satsavit dva binarna koda skupa,za treći su špricali čas u školi,i jedan drugog nadodaju,nešta od toga i ispadne,al na kraju nahebemo mi koji želimo probat to novo čudo

Prije sam odigrao pola sata,išo nešta radit sad nemogu nazad,stavio Win 10,upgrejdao celi komp,RX470,i7 6700,12 gb ddr3ili 4,neznam,još nisam otkrio,ssd150 gb i jedan tera običnog,brzinu neznam,al mislim da je onaj 5200 rpm

sve me skupa izašlo 1350 emra....da mogu ko čovek na miru igrat Bf1 i ostale fps,i zalomi mi se na ovome,a ostao još samo jedan dan....ma neka idu u tri lepe
 
Najverovatnije je P2P jer je u pitanju coop matchmaking, ali svakako OK radi bar u ovih par partija u kojima sam igrao. Presao sa drustvom na PS ove misije sto su imale u beti i utisak je veoma mlak, klasicna "Ubisoft" igra i njima vec standardno ruiniranje fransize sa open worldom i gomilom nepotrebnih stvari koje su nakaradno ubacene.
 
Ovije neprijatelji imaju,još uvek,pamet od Far Cry

Ubijem im šefa oni gledaju okolo ptičice i leptiriće

Al ladno copy paste igra,izbaci ova tri pomagača,ili coop,ubaci razne životinje i dobićeš Far Cry 4,5

Lakše doć do koptera,koji nema veze sa vezom po mojem viđenju letenja(barem je to odlično odrađeno u Arma serijalu,ovdek to nevalja)nego do dobre puškice

Šta je najbolje od svega,dobiješ malko bolju puškicu,tj nađeš kod mrtvog ljubičanstvenog neprijatelja,kada umreš,nema je više

Uglavnom,igra mi je bolja od Divisiona,ako ništa drugo barem nema onaj sumoran gradski izgled,mislim da ću je uzet,tamo negde za 3-4 meseca,taman da poprave letenje sa kopterom :p
 
Kad smo vec kod arme ja apsolutno ne mogu da se snadjem tu :(

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Lose nekako izgleda, fps dropuje, stuttering a kad se iskljuci vsync katastrofalan screen tearing, is nvidia CP ne moze da se forcuje vsync. A i misije su bas kao u far cry, smoritis tezak. Kamo srece da izgleda i radi kao far cry primal.

Cak i kontroler baguje, stalno mi se desavalo da pomesa dugmeta sa dpadom :D
 
Frog@,Arma je oduvek bila zaebana,al kad skapiraš spixiš xxx sati na njoj.....a letenje kopterom je poseban doživljaj,al do toga doć,moraš uništit bar 20 koptera i celi bataljon svojih igrača :p

sakiboj@neznam,ko0d mene nisam vidio to,jes da nisam uklopio (još) benchmark,al mi izgleda dosta bolja od Divisiona

kako se copy paste scren od benchmarka?
 
Poslednja izmena:
Meni je ovo njesra. [emoji2]

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ja ne mogu da verujem da nisu malo poradili na upravljanju helijem, ostalo je isto kljakavo od closed bete
 
^
Bas je jedan youtube-er komentarisao kada je igrao prvu closed betu ili sta je vec to bilo,otprilike 6 meseci pre izlaska igre.Kaze da stanje u kakvom je sada igra nece biti promenjena do samog izlaska igre,gde su ga svi napali kako prica gluposti!Pre neki dan je ponovo napravio video i dokazao svima kako se nista nije promenulo od pre pola godine!
 
Nakon nekih 15ak sati igranja, mogu zaista da kazem da je igra odlicna.

Odlicno je uradjen coop, napucavanje je kvalitetno, recoil oruzja je dobro uradjen, i cesto nemam utisak da igram TPS jer veci deo borbe provedes u prvom licu.. Snajperisanje bi poredio sa recimo Bad Company 2... Igra na najvecem nivou tezine je bas izazovna te ima dobru tezinu. Gines vrlo brzo ako ako napravis pogresan potez. Misije koje prate main story su raznovrsne, i nisam video neko ponavljanje, dok su side misije cesto filleri, ali za sad prolazi jer jednom te potrefi noć, drugi put kiša, treći put dan (u sličnoj side misiji)..
U jednoj od main misija, bila je i komplet stealth deonica gde bude instant fail misije ukoliko vas otkriju pa je bas bilo interesantno sinhronizirati akciju sa saigracima da se ocisti mapa bez greske..

Igrao sam mnoge igre sa promenom dana i noci, prelepom grafikom (witcher 3, i slicno) ali nigde nije bila ovakva imerzija te promene dana/noci, efekti probijanja sunca kroz guste oblake, osvetljavanje dela terana na zemlji... Regije su raznovrsne, od pustinjskih predela, dzungle, slanih ravnica, do snegom prekrivenih krajeva, ima svašta da se vidi Mapa je koliko kapiram oko 22km / 22km..

AI neprijatelja je kvalitetan, i ne gresi puno. Ako vas otkriju, zabodu dobar cover i ne izlaze tek tako dok i sami nemaju clear shot na vas.
Sa druge strane, AI saboraca (ako igrate Single) je loš. ali ajde, namenjeno je da se uradi squad up te igra sa ljudima.

Vožnja je loša, veoma arkadna, ali opet možete se truditi da vozite uglavnom onroad pa da popravite imerziju.
 
uh snajperi mi vratili onaj BC2 feeling :) maksimum long shot so far 545m :)

predeli su prelepi, toliko raznolikog terena, svaka im cast, usao juce u provinciju Villa Verde samo ona je veca od cele Division mape. trenutno picim solo (trpim ove AI botove nekako) cekam drustvo da se sredi sa obavezama pa da opicimo coop misije. do tada sam istrazivao i skupljao oruzja i opremu (uz koju side mission) trenutno sam level 19 nisam jos otvorio levu stranu mape, prosto ti dodje da satima samo setas kroz dzunglu, planine, mocvaru itd


i jedna od mene :)

tomclancysghostreconwildlands2.png
 
Najs :)

Mislim da mi je neki longest snajp shot oko 650m

btw, upravo taj BC2 feeling je in :)

a obrati paznju na balistiku, bas sam gledao neki review jos u beti i lik je pljuvao balistiku kako metak neralno sporo leti..
U principu, pucao je sa silencerom, (igra tada namesti kao da koristis i subsonic municiju, metak leti ispod brzine zvuka) dok bez silencera imas redovnih ~600m/s

napravih i kratak klip u vezi s tim,




@vladimirdowla

ja koristim TPS pucanje samo kad cistim neke zgradice
pojedini momenti gde je potreban periferni vid, jer igram sa drustvom na extreme tezini i ponekad je bas preterano tesko
 
Poslednja izmena:
Da,to je meni bilo čudno u beti,al nisam baš obraćao toliku pažnju na brzinu leta metka....mada mi se čini,da je malko preterano usporen

A bila je fora,pucam,i ono posle sekund dve,pomislim,pa zar sam ga promašio,kad ono bummm :p
 
Nazad
Vrh Dno