Šta je novo?

Ghost Recon: Wildlands

nisam ni gledao vremena, stavio sam link kad je poceo :)
 
Ako nekome treba jos poziv neka me doda-blavorba!
 
Kad pocinje ovo tacno ?

Valjda i ja imam neki invite jer sam dobio direktno betu tako da ako neko oce potrudicu se da izvalim kako.
 
Poslednja izmena:
11 AM GMT - navodno pocinje u podne. :)


Maksic_89
 
Pocinje - jos malo samo, taman kafa da se popije! :D

Bice i nekih cosmetic nagrada za beta players, lepo od njih
 
Matori pocelo u 12 kao sto sam rekao, dodajte me, ja sam u igri.. :D

hehe.jpg
 
Prva impresija - katastrofalna optimizacija!

A verovatno i zadnja impresija. Ionako me nije nesto specijalno ni zanimala igra.
 
Poslednja izmena:
I ja sam to primetio, baš mi slabo radi, očekivao sam malo više. Malo mnogo više. A igra kao igra ne deluje loše, mislim da bih je igrao kad bi radila bolje :d
 
Kazu na par mesta da mnogo losije radi u odnosu na onu betu (alphu) pre.
 
Meni na high oko 60 fps-a, sve na max probao, oko 30 fpsa.. :D Sama igra deluje lepo, ali fali optimizacije to je sigurno.


Meni ovo izgleda kao Just Cause sa opcijom da ne igras potpuno solo, nego sa par ortaka.. :trust:
 
Poslednja izmena:
GTX1070 sa klokom na 2010 ja mislim, jedva prosek 60fps-a ali sve max, na medium 80+ na low 100+.



Za medium i low ima na kanalu da ne spamam. Ako nekog zanima.
 
Sto su dobri ovi iz uplaya u zadnje vreme dali mi betu da skinem taman da vidim kakva je :D

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Pa open je za sve, ja sam dobio closed i igra je prosek, vredi tipa 10e.. Klasicna ponuda od ShitSofta.. :D Voki predje li taj Division?
 
Valjda će sad moći da radi normalno, za razliku od prethodne bete, mada sumnjam.
 
E sada da su pametni pa da izbace neki rip off - Online (iskljucivo multiplejer only) fazon kao Ghost Recon Phantoms sto je bio posle GRFS...
Ubace par mapica iz ove igre, rasterete engine da radi i na slabijim masinama i naravno neke DLC-ove od po 5e i vozi ...

GRP po meni je bila solidna MP igra, steta sto je ugasili...mada nakaza je bila DX9 only , prastaro ali opet zanimljivo.
 
Pa open je za sve, ja sam dobio closed i igra je prosek, vredi tipa 10e.. Klasicna ponuda od ShitSofta.. :D Voki predje li taj Division?

makso tek to ima da se igra sada moram da rolam malo opremu i tako, inace kampanja je predjena ali ima tu jos dosta sati igranja posto je online :D
krastavac kada neces da se pridruzis :D
 
Grind mi nesto nije zanimljiv u igri koja je 'mrtva'. Vrati se u GTA i BF, tamo je ekipa. :D
 
Ma koj gta mrzi me da se macujem a za bf1 obavezno to uvek ima da se igra :D

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Au sunce ti poljubim i optimizaciji,ne treba mi i da je dzabe.:mad:Kod Ubisoft igara jednostavno moras imati high-end konfiguraciju u suprotnom ne treba bacati pare!Ne pomaze tu ni medium,a cak ni low.
 
Poslednja izmena:
Probacu je veceras ili sutra bas me interesuje kakva je igra.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno