Šta je novo?

Ghost Recon: Wildlands

Od filmske najave do automobila koji se odbija od prepreka kao da je od gume. Nije samo grafika obogaljena, odaje utisak kao da je radi par drugara posle posla.
 
kao da se neko trudio da trailer i sve u njemu sto gore izgleda...
 
Propasce i ovo za 2 god max (kad god izasao) koliko je i trajao svaki Ghost Recon, krs od ubisofta, jednom sam dao 10e za dlc GRP i nikad vise pare Nubisoftu. Ubedljivo najgori.
 
Nije ovo tako lose kako sam mislio da ce biti. Definitivno bolje nego division. Nema sponge napucavanja, za sad sam samo solo sa AI odigrao koju misiju, veceras cu probati sa ortacima.

Izasla beta ili sta?
 
Kakav si to insajder, sta si i pisao ovde onda... [emoji35]
 
 
Tipična Ubisoft - The Game. Mapa, podeljena na regije koje se otključavaju watchtowerima, sijaset gluposti za sakupljanje u svakoj regiji.
 
Dobio sam closed beta invite inace na igri radi tim iz BG.
 
zar nije Ubisoft Paris?

cestitam na invite :)
 
Vise studija, medju kojima su i ta dva.
Kad je ta closed beta ? Moze neki utisci posle :)
 
Beta ce biti odrzana od 3. od 6. februara, za PC, PS4 i Xone. Utisaka bice vrv, kako ovde, tako i na netu.
 
Kakva god da bude ja je sigurno uzimam. Posle Division-a gde sam nabio skoro 250+h sto je jako retko u poslednje vreme ovo je na spisku :)
 
Dobih i ja!Bas me zivo zanima kakva ce biti!
 
2 misije, 30-ak min obe dugacke. Ima vise pristupa, ali ne previse. Premalo AI-a u ovoj beti. Generalno okej, nista posebno. Los osecaj tokom pucanja. Steka igra tu i tamo. Very High sto je max na 1080p, dobija se 60-120fps na GTX1070 klok solidan ne previse i 4770k na stocku, 16gb rama. Okacim neki benchmark sutra kad prodje embargo.
 
Ko hoce beta key neka me doda na Uplay. cccc-mirza82
 
Takodje da se zahvalim Mirzi. Pozvao bih jos ljudi ali oni koji su pozvani ne mogu nikog vise da pozovu kao oni koji su dobili poziv direktno od Ubisoft-a.
 
Al sam ja pomesao igre **** me pas :D

Ne raditi youtube pod dejstvom alkohola. Word :D

Jos sam obrisao betu Ghost Recona jer sam utripovao da je to Ghost Warrior i skinuo steam u neznanju da je druga igra ahahah.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno