Šta je novo?

Ghost Recon: Wildlands

mogul

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
19.06.2015
Poruke
33
Poena
4

Nastavak kultnog serijala vojnih simulacija, ovaj puta u open world izvedbi nalik na novije Far Cry igre. Izgleda bajno.
 
Loš pokušaj da se iskopira MGS5. Sve scene u trejleru su po mokrom vremenu jer prosečne teksture izgledaju bolje kada im se napuca specularity. Kako god, čeka nas barem dva odlaganja i tri downgrade-a, kada igru više niko neće hteti da igra a sama igra će biti izdeljena u 512 DLC exclusive paketa da bi se nekako vratile pare od zaludnih koji još uvek ostavljaju svoj novac Ubisoftu.

Nema šta, ove godine Ubisoft preuzima tron najomraženije korporacije u svetu gejminga.
 
Poslednja izmena:
Meh. Svaka Ubisoft-ova open world igra u zadnjih par godina je bila na isti AC kalup, bez obzira na različita okruženja, drugačije gimmick-e i bez obzira na to koliko se Ubisoft u svakoj prezentaciji trudio da ih pretstavi kao potpuno različite.

http://games.on.net/2014/06/ubisoft-game-the-review/
Ovo će garant važiti i za novi GR.
 
Ovaj gameplay kod mene budi sećanja na prvi Ghost Recon i stare Delta Force igre. Ogromno prostranstvo, izdavanje komandi saborcima, mozganje tome koji je pristup prelaženju misije najbolji.. To je taj pravi Ghost Recon.

Bravo, igra je tek najavljena, a vi joj vec znate razvojni put, finalni izgled, kao i prodaju.

Aj mi recite kad ste vec u formi, kad ce Half Life 3?
hejtovanje Ubisofta je u modi ovih dana...
 
Druže planetarni, ovo uopšte ne liči ni na Ghost Recon a ni na Delta Force (GR i DF se poprilično razlikuju).
 

Novi intervju sa ljudima iz razvojnog tima..
 
Објављено прошле недеље:
 
Pricaju kako Ghost Recon nije run&gun nego takticka pucacina i onda na kraju prikazu scenu gde lik koji na sve lici samo na vojnika ne lici, preskace zaklone trceci i puca na sve ispred njega. Ako to nije run&gun onda ne znam sta jeste. Bukvalno su sami sebe upucali na kraju.
 
Da li sam ja jedini kome se čak i Future Soldier dopao? :)

Naravno kada se izbaci ono Ghost Recon iz imena, već gleda kao nešto treće...
 
Ovo za sada baš obećava, osećam da će biti kao ozbiljnija verzija MGS V.
 


Ovo za sad obecava, pogotovo predeli i atmosfera, a cak je i R6 Siege pokazao da stvarno umeju da naprave odlican AI. Samo se nadam da ocekivani "downgrade" nece biti bas toliko velik i upropastiti prikazano.
 
Trailer je pokidao, mnogo mi se svidja animacija.
Što se same igre tiče, definitivno ne liči na prvi Ghost Ricon, ostale i nisam toliko igrao pa ne mogu da komentaričem, mada liči na kasnije delove.
Igra nije simulacija već je arkada, bar se tako može zaključiti po snimcima, što je sama suprotnost od originalog Ghost Ricon-a, ali ne znači da će igra zbog toga biti loša,
samo je šteta što se ime zloupotrebljava.
Nadam se da downgrade-a po pitanju grafike neće ni biti, jer su već napravili modele u toj rezoluciji, a današnje mašine to sve mogu lepo da poteraju, a onome kome ne radi, neka smanji detalje...

btw, razumem da je mnogo Ubisoft (ili neka druga kompanija) do sada više puta razočarao, ali to nije razlog da se svaki put iznosi mržnja čim se dotična kompanija pomene.
Ubisoft ima i te kako dobrih naslova i to bez i jednog DLC-a, a da pri tome čak nije bilo ni nikakvog downgrade-a
 
Nema rusa u adidas trenerkana, ja samo ruse u adidas trenerkama kokam 1/10
 
Originalni GR,trebalo je razmišljat,taktizirat,pa kad ti pogine neki,kreći izpočetka,sećam se kad sam dobio onu curu,nju sam uvek vukao u tim,pa neka teška misija,par puta mi poginula.....popideo sam
U tim starijim igrama,nekako si se povezao sa karakterom,pa ti bilo žao ako je poginuo,pa ceo level ispočetka samo da svi prežive,ako je poginuo,nema ga više u sledećem nivou
Mislim da bi više zaradili od onijeh prvih GR remastered,ili kako se već to zove....nego od ovog napucavanja
 
Slazem se za sve ^ :).

Ali takav je trend u svim zanrovima, olaksati igracu na svd moguće nacine.

Pre 15-20 godina gamer je bio geek, čudak :), a u poslednjih 5 godina je pripadnik široke narodne mase ;).
Zato je i kvalitet igara toliko opao.

Srecom ima i dalje igara / franšiza koje ne padaju u kvalitetu.
 
Jedini plus mi se čini open world u ovom GR,tako da biće dosta toga kako i gde udarit

BTW,oćel biti MP?
 
AtA (Arcade trash ArmA)

[YOUTUBE]eb_ZraCzctI[/YOUTUBE]
 
Budjavi Ubisoft je opet kompletno razocarao i ubio mi volju za ovom igrom... a bio sam se ponadao na prosloj strani.

Ah da, i konferencija im je bila totalni smor, najgora koju sam gledao na ovom E3.
 
Kako su oni jadni ovo postaje strašno.
 
Ubisoft = Downgrade grafike

Ovo ce biti kao The Division.
 
Znaci ovo sto rade je van svake pameti, al zaista ! Ne razumem taj njihov marketing, mozda smo mi ludi, ko zna!

Ja se sve nesto nadam samo da je ovo gameplay sa konzole pa eto zbog velicine mape moraju malo da srozaju grafiku, i da cemo na PC-u dobiti ono sto i zasluzujemo.
 
Znaci ovo sto rade je van svake pameti, al zaista ! Ne razumem taj njihov marketing, mozda smo mi ludi, ko zna!

Ja se sve nesto nadam samo da je ovo gameplay sa konzole pa eto zbog velicine mape moraju malo da srozaju grafiku, i da cemo na PC-u dobiti ono sto i zasluzujemo.

Hahah ne nadaj se uzalud.
Ne razumem ih ni ja, zaista zar ne kapiraju da tako vise stete igri i prodaji.
 
Koliko glupa igra, bar kad gledas, a inace ovaj serijal im nije bio nesto...
 
Ako jbni Sony moze da izbaci God of War gameplay kome se ni datum izlaska ne zna i ocekuje tek za godinu ipo dana u SAVRSENOM stanju, a Ubisoft izbaci ovakvu grafiku sa ovakvim modelima likova.. Nema ni komcepta ni potencijala. Division je jos i dobro ispao.
 
Sta se cimate oko glupe igre, znamo ko je ubisoft i tu em nista se ne prati toliko em se ne preorderuje. Saceka se izlazak zeljene igre, proba piratska ako moze i tek onda zakljucis da li su opravdali ono sto su rekli, i naravno puknes lovu ako zelis. Mene posebno smaraju sa svojim Ubi klijentom, a o igrama posebno. Od njih nista ne kupujem, jer su najgora firma iako sam ih puno cenio nekada. The Division se vadi iz shit-a, ali veoma sporo...
 
Nazad
Vrh Dno