Šta je novo?

FOR HONOR - Samurai & Knights

Shitsoft serveri su bas poznati po stabilnosti u pm.. :D

Najjaci su mi sto prodaju maglu sa Season Passevima, u fazony Season 1 i 2, ajmo da muzemo mase, a igre dno dna, Division propalitet veka, WildLands ce tek biti, ovo cudo bice aktuelno mesec dana, okorelim i zagrizenim, i onda nigde nikog.. SP ce verovatno da izadje krakovan, ko zeli, utrosice par sati i to je to, ko planira da igra Mutli vise od nedelju dana, i smatra da cena od 40-60e opravdava to, slobodno.. :D
 
krekovani sp za multiplay (only) igre nije nešto čemu bi se bilo ko oduševio. ovde kampanja ima funkciju samo da te osposobi za multiplay, nikako da ga zameni.

a da je skupo, jeste, ali praktično sve igre koje izdaju "veliki" izdavači drže istu cenu i ljudi na to pristaju. zbog čega? zbog šminke - ne žele da im zabava liči na minecraft i unutrned. pa, ako je šminka vredna te pare, onda i ova igra vredi svaki euro.
 
Sumnjam da ce ikada biti bolje zbog p2p hostova...X puta mi se desilo da host izadje i da pukne igra. To nema nikakve veze sa open betom. Za ovakav tip igre to je neprihvatljivo.
 
opet se lokalno instancira? ccc...
kome li je to palo na pamet :(

nema 'leba bez servera.
 
Ovo ne može da se igra sa AMD grafikom, u sred borbe me izbaci iz meča sa obrazloženjem da mi je FPS pao ispod 30 ... Jel se dešava još nekome isto što i meni?
 
380x (navikoh se na istu, na kraju, sunce li joj njeno nesposobno) i toliko je seckalo da sam sve sveo na low, osim tog nekog dinamičkog antialiasa koji mora zbog reskaliranja (što mi je podešeno na pola).

tako radi sa sasvim pristojnom frejmažom, mada tu i tamo zasecka, ali retko.

bolje je radila closed beta.
 
Ja imam 380x sa i5 4460 i na max ne spada ispod 60, ne znam šta je kod tebe problem.
 
Shitsoft serveri su bas poznati po stabilnosti u pm.. :D

Najjaci su mi sto prodaju maglu sa Season Passevima, u fazony Season 1 i 2, ajmo da muzemo mase, a igre dno dna, Division propalitet veka, WildLands ce tek biti, ovo cudo bice aktuelno mesec dana, okorelim i zagrizenim, i onda nigde nikog.. SP ce verovatno da izadje krakovan, ko zeli, utrosice par sati i to je to, ko planira da igra Mutli vise od nedelju dana, i smatra da cena od 40-60e opravdava to, slobodno.. :D

Ti si očigledno Ubi hejter, što mogu da razumem ali ne i da pravdam. Ova igra je urađena propisno i Ubi je ovde za divno čudo sve napravio kako treba, što jasno ukazuje da su neke pouke izvučene iz predhodnih situacija. Druga priča je koliko će ovo leći širokim narodnim masama i da li će se ovo primiti ili neće. U principu ako se ne primi, neće se primiti zato što je preteško a ne zato što je nešto loše napravljeno. Jednostavno ovo je igra koja te propisno stavlja na test. Znači nema zezanja ili jesi ili nisi. Borbena mehanika u igrama tipa Witcher ili Assassins Creed je smejuria za ovo! Sve i da ti neko omogući varijnatu da nabaciš najbolju opremu koju igra nudi, to neće biti dovoljno da odvališ onoga ko je dostigao majstorki nivo sa likom koji igra. Drugim rečima ovde je prisutno nešto čega nema u FPS igrama a ni u igrama tipa WoW i tome sl. i to treba pozdraviti...

U principu može neko da kenj@ da je igra ovo ili ono, ali realno više je nego OK u svojoj klasi. Sve kritike koje sam pogledao na raznim sajtovima su pozitivne! Verovatno ne bez razloga! Druga priča je koliko je neko kadar da ovako nešto zaigra. Meni lično je drago da je konačno nešto ovako izašlo, jer od Blade-a pa naovamo na PC-u nemamo ništa slično. Da budem iskren ovako nešto danas je zbilja skoro pa neverovatno, ako se uzme u obzir gomila FPS-a i ostalih sličnih derivata koji su u ovom momentu aspolutno dominantni. Kamo lepe sreće da više ovakvih stvari počne da izlazi jer su pucačine iz prvog lica i bogu dosadile. :smoke:

A o čemu se tu radi, možda najbolje svedoči upravo ovaj video, za koji mi se čini da na najbolji mogući način objašnjava koji je potencijal ove igre. Premda koliko je zbilja teško ovladati tehnikom bilo kog igrača i dostići majstorski nivo koji recimo ovaj momak demonstrita shvatiće samo onaj ko bude ovo makar jednom probao. Svi oni koji nisu igru isprobali neka ćute, jer prosto rečeno pojma nemaju šta se ovde stvarno sve dešava. :trust:

 
Poslednja izmena:
Fino su je optimizovali, a vizuelno bas lepo izgleda.

Videcemo za koji mesec kakva ce biti populacija u igri. Do tada taman cena malo da spadne.
 
Ti si očigledno Ubi hejter, što mogu da razumem ali ne i da pravdam. Ova igra je urađena propisno i Ubi je ovde za divno čudo sve napravio kako treba, što jasno ukazuje da su neke pouke izvučene iz predhodnih situacija. Druga priča je koliko će ovo leći širokim narodnim masama i da li će se ovo primiti ili neće. U principu ako se ne primi, neće se primiti zato što je preteško a ne zato što je nešto loše napravljeno. Jednostavno ovo je igra koja te propisno stavlja na test. Znači nema zezanja ili jesi ili nisi. Borbena mehanika u igrama tipa Witcher ili Assassins Creed je smejuria za ovo! Sve i da ti neko omogući varijnatu da nabaciš najbolju opremu koju igra nudi, to neće biti dovoljno da odvališ onoga ko je dostigao majstorki nivo sa likom koji igra. Drugim rečima ovde je prisutno nešto čega nema u FPS igrama a ni u igrama tipa WoW i tome sl. i to treba pozdraviti...

ako već borbenu mehaniku for honora poredimo sa rpg-ovima, logičnije je da iskopaš mount and blade, koji je, usudio bih se primetiti, još teži. isto tako, ako su ti za poređenje "akcione avanture", umesto ass creed serijala mogli bi smo da iskopamo (akcioni rpg) souls serijal koji takođe nikako nije lakši od for honor-a, mada su to pre svega singleplayer boss fight igre. souls inspirisanih igara ima nekoliko (lords of fallen, bloodborne...)

ali ova igra žanrovski nije u toj priči, ovo je zapravo tzv. borilačka igra a tu joj nalikuje samo chivalry.

e sad, da li tu ima nečega što nije prisutno u fps igrama, to je tek diskutabilno.

porediš igre sa hard core mehanikom sa igrama sa igrama sa casual mehanikom, a to ne ide.
 
Probao sam. Nije ovo kao M&B ili Chivalry, vise je na fazon tabacina. Li je interesantno, mehanicki je bogata igra, ima dosta toga za kombinovati. Rekao bi da je ovo jedinstven miks. M&B je ipak free flow a ovo se igra potez za potez (nije potezna).
 
a šta je chivalry ako ne tabačina?
 
Ljudi jel igrate ovo kako vam se cini vredi li da se kupuje

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ja imam dva druga koji su kupili kad je izašla, igrali nekoliko dana i od tad nisu ni upalili. Ja sam ove bete igrao sve po pola sata i uvek su mi dosadile.
 
Pa vidim da niko nista ne pise i pretpostavio sam da se slabo igra. U svakom slucaju mislim da necu da je kupujem :)

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ovo bi daleko bolje prošlo kao F2P igra sa mikrotransakcijama. Tj. neko bi je barem i igrao :)
 
Nabavih igru, ako neko igra neka mi pusti uplay nick na pp.
 
Poslednja izmena:
Ti si lud, bacio si pare.. :D Nisi citao da igru igra tipa par stotina ljudi samo.. :'(
 
kakvi ste hejteri besmisleni.
igra ima sjajnu borbenu mehaniku, daleko bolju od bilo koje malee multiplay igre (osim pare izuzetaka o kojima sad nećemo). onamo vam je ok da pljunete 60 đunti na cod 19, bf 22 i slične već 100 000 puta viđene gluposti, a smarate kad neko drugi pazari skupu a realno bolju igru.
nije teško biti fin. ne mora svako da smara kao starac.
 
kakvi ste hejteri besmisleni.
igra ima sjajnu borbenu mehaniku, daleko bolju od bilo koje malee multiplay igre (osim pare izuzetaka o kojima sad nećemo). onamo vam je ok da pljunete 60 đunti na cod 19, bf 22 i slične već 100 000 puta viđene gluposti, a smarate kad neko drugi pazari skupu a realno bolju igru.
nije teško biti fin. ne mora svako da smara kao starac.

Svaka čast!
Smoriše boga sve znalci i PRO gejmeri.
For honor je sasvim ok kupovina.
 
Postoje lične preference i činjenice.

U slučaju ove igre činjenica je da ni u kom slučaju ne treba nagraditi izdavača i razvojni tim sa novcem za MP igru koja koristi P2P konekciju za igru gde jedan susret može da odluči jedan udarac tj. manje od jedne sekunde.
 
Postoje lične preference i činjenice.

U slučaju ove igre činjenica je da ni u kom slučaju ne treba nagraditi izdavača i razvojni tim sa novcem za MP igru koja koristi P2P konekciju za igru gde jedan susret može da odluči jedan udarac tj. manje od jedne sekunde.

Baš si pravi filozof. Ja evo lično mislim da je izdavač ovoga puta odradio odličan posao. Borbena mehanika je svetlosnu milju ispred bilo čega sličnog što možeš naći danas i to ne može a da se ne pohvali, a P2P konekcija je savršeno logičan potez u ovom slučaju jer ovo nije CoD koji je globalno popularan, već je reč o igri koja pripada žanru koji je maltene zamro u potpunosti. Pa nek je i 100 ljudi unutra, ovako će barem moći da je igraju. Što se odlučujućih udaraca tiče, heh... pa u tome i jeste cela poenta!!! Koliko mi se čini ti si samo prošao pred ove igre i ništa više. Ljudi su navikli da budu postavljeni uvek u ulogu nekog heroja koji satire sve pogledom. Dok ovde treba da zaslužiš da budeš bad-ass guy kao što je to uradio ovaj momak recimo:

 
Poslednja izmena:
Postoje lične preference i činjenice.

U slučaju ove igre činjenica je da ni u kom slučaju ne treba nagraditi izdavača i razvojni tim sa novcem za MP igru koja koristi P2P konekciju za igru gde jedan susret može da odluči jedan udarac tj. manje od jedne sekunde.

+1
 
Što se odlučujućih udaraca tiče, heh... pa u tome i jeste cela poenta!!!

Pa ko ti dira poentu odlučujućeg udarca? U njemu i jeste poenta i zato je i žalosno da bude P2P konekcija. A ako ostane 100 ljudi... pa takav server košta jednog izdavača ništa, penije nedeljno.
 
Nazad
Vrh Dno