Šta je novo?

windows i google aplikacije

kefalo81

Slavan
Učlanjen(a)
26.04.2008
Poruke
1,523
Poena
350
Mene interesuje kako funkcionišu i da li postoje sljedeće aplikacije za njega.

Ja trenutno koristim HTC Cha Cha
Od aplikacija koje su mi bitne izdvajam:
1. Google calendar
2. Google drive
3. Google task,
4. Viber
5. Office
6. Pdf
7. Paragraf propisi
8. Skype

Vi koji imate windows 8.0 možete li mi provjeriti šta od ovog postoji.
Ako ne budem zadovoljan prodaću telefon i kupiti android za keš, mada nekako htjeo bi promjenu, android je više za nekog ko voli da se igra pa zbog toga telefon i zaglupi.

Da li preporučujete update na 8.1 ili ne ?

Hvala
 
Nazvao čovjeka koji ima lumia 925 koji sam naručio i sve razjasnio.
Biće ovo početak jednog divnog prijateljstva sa windowsom ;)
 
Za update na 8.1 svakako preporuka. Od navedenih aplikacija, postoje Viber, (MS) Office , PDF, Skype. Kada dodas Gmail nalog u listu naloga, Google kalendar ce ti se "mergovati" sa Outlook kalendarom, tj Outlook kalendar ce ti prikazivati dogadjaje koji su vezani za Google kalendar. Za ove Google drive i task aplikacije nisam siguran, kao ni za Paragraf.

Edit: Sad sam video da si vec razjasnio sebi, super :)
 
Poslednja izmena:
A hoće li se ono što ja pišem na kalentaru na telfonu dizati na google kalentar koji otvorim sa kompa obzirom da ide preko outloka ?
Da li sinhronizacija ide u oba pravca ?
 
To i mene zanima, kao i za kontakte.
 
Za sinhronizaciju stvarno ne znam. Ali fazon je u tome da kad koristite windows phone, onda koristite MS-ove servise, i obrnuto.Znaci onedrive, office, onenote, outlook calendar itd. Meni sve to radi savrseno i uopste ne koristim google-ove servise.

I ja sam prvo imao android, MS nalog nisam imao uopste, i koristio sam google drive, calendar, evernote, box, dropbox itd. Kada sam kupio lumiju, sve sam prebacio na OneDrive, beleske u Onenote... Sve radi fantasticno, bez ikakvih problema!
 
A hoće li se ono što ja pišem na kalentaru na telfonu dizati na google kalentar koji otvorim sa kompa obzirom da ide preko outloka ?
Da li sinhronizacija ide u oba pravca ?
Da, radi to dobro.
Ne znam sta je google task i paragraf, a ostali programi koje si naveo rade dobro.
Svejedno, trebace ti nekoliko dana navikavanja na WP (barem meni je trebalo).
 
Poslednja izmena:
A hoće li se ono što ja pišem na kalentaru na telfonu dizati na google kalentar koji otvorim sa kompa obzirom da ide preko outloka ?
Da li sinhronizacija ide u oba pravca ?

Dap ide u oba pravca, makar koliko sam ja primetio a i proverio, makar za kontakte.

Kada se već priča o ovome voleo bih da znam da li ima bilo koja aplikacija kojom se može Sync-ovati Google Notes, nešto kao što je bilo na iPhone-u?

Potrebni su mi neki notes odatle a primetio sam da mi to nije importovalo.
 
Nazad
Vrh Dno