Šta je novo?

koj kuler staviti na i7 2600

voki88

Cenjen
Učlanjen(a)
08.11.2014
Poruke
1,645
Poena
110
Moja oprema  
CPU & Cooler
i5 12400f,noctua nh14
Matična ploča
MSI B660M BAZOOKA
RAM
2X8 DDR4 3200mhz viper
GPU
Gigabyte rtx 2080 super
Storage
1tb nv2 m.2 kingston,ssd 240 kingston,1tb toshiba
PSU
Cooler master 750w
Kućište
MS titan pro
Monitor
AOC CQ27G2U/BK 2K 144HZ ADAPTIV SYNC
Mobilni telefon
a52
Pristup internetu
  1. Optički internet
imam versa II kuciste po dimenzijama bi trebao da stane kuler pise 155mm.
 
Честитам на баченим парама.

И следећи пут када будеш планирао нешто да купиш немој да се мучиш и отвараш теме, јер те очигледно не занимају савети и мишљења форумаша.
 
Ako nije k verzija dovoljan je i stock kuler
 
rekli mi kao da je taj najbolji za te pare. zvao sam u gigatron za taj kuler sto si mi rekao ali nisu ga imali nece ni da ga dobijaju ,tamo je bio najeftiniji.
ja uvek slusam savete nemoj da mislis da ne slusam samo eto tako mi doslo uzeo sam ga za manje para.
 
^That's the point. :)
 
pa jel moguce da je toliko los? ako ne valja otkazacu porudzbinu to nije problem
 
Ako ga nije bilo mogao si da pitas opet za sovjet i da kazes da ga nema pa drugi bi ti predlozili, opet kazem ako je procesor non k verzija dovoljan ti je i stock bez bacanja para na kulere
 
Али пошто већ нема фабрички, глупо је да тај јури по огласима, кад за мало више пара може узети доста бољи кулер...
 
Onda je ok cim je tako ok ja mislio da ide sa stock kulerom :D
 
Ja bih otkazao porudžbinu i na drugom mestu uzeo onaj. Link sa radnjama sam ti dao. Neke su za garanciju daleko ispred te odakle si naručio...
Čak i da ne može da se otkaže opet imas pravo u roku 7 ili 14 dana (ne sećam se tačno) da sve vratiš i tražiš povraćaj novca, jer naručuješ online.

Zašto bi bacao 2.500 dinara na nešto što ne vredi ni pola, kad za 1.200 imaš bolji proizvod.

I nemoj više da padaš na "savete" prodavaca. To je čist marketing da bi prodali to što imaju ili što niko neće da kupi. "Svaki Ciga svoga konja hvali" ;)
 
narucio lc power.
 
Nikad ne pitaj za savet ljude koji rade po radnjama, 90% nema veze s mozgom.
 
Poslednja izmena:
gledao u 4 niko nema a jedna mi sada javila da ne mogu da nabave.
 
Jel si pogledao koje sve radnje ga imaju na pcberzi i itsvetu? I jel si pozvao sve njih da proveris?
 
stock hladnjak je dovoljan jer se proc. ne klokuje
 
Ni taj nije loš. Neka te dobro služi. :)
 
Imam i5 2500, mozda kasnije stavim neki k I malo overclokujem, da li je bolje da uzmem kuler do 30e nov/polovan, ili ovaj cc95 sto preporucujete i ustedim novac? Koliko je realno bolji recimo Cooler Master Hyper T4 od cc95? Isplati li se uzeti ovaj skuplji s obzirom da kupujem kuler za duzi period?
 
@ nemanja123: taj link pcberza je strogo azuriran i samo u tim radnjama ima 100% ? posto ocigledno itsvet nije verodostojan, meni je lik trazio 1660 pre 15ak dana sa ugradnjom (lc 95) iskrslo tek oko desetog sept. uzimam al se plasim da li ga uopste ima i da cena nije veca :)
 
Poslednja izmena:
Imam i5 2500, mozda kasnije stavim neki k I malo overclokujem, da li je bolje da uzmem kuler do 30e nov/polovan, ili ovaj cc95 sto preporucujete i ustedim novac? Koliko je realno bolji recimo Cooler Master Hyper T4 od cc95? Isplati li se uzeti ovaj skuplji s obzirom da kupujem kuler za duzi period?

CC95 je veoma dobar zamenski cooler. Ali nije specijalan za overclock.
Uzmi onda CC120, on je best buy u rangu do 30-35 evra. http://www.itsvet.com/hladnjak_lc_power_cosmo_cool_lc_cc_120-pdaa1-24.i?id=1781
 
Nazad
Vrh Dno