Šta je novo?

Sredstvo za ciscenje LCD TV

cimi

Slavan
Učlanjen(a)
05.12.2010
Poruke
1,150
Poena
210
Pozdrav svima,

Jel moze neka preporuka za dobro(provereno od vas) sredstvo za ciscenje lcd tv-a.Prvenstveno da skida prasinu,ali takodje mi treba za skidanje masnoce sa tv-a.Posto pusim u sobi u kojoj je tv i onda se nikotin(ili sta vec) zalepi za ekran.
Savrseno bi bilo da je u vidu maramica,ali moze i druge opcije.

Hvala
 
Ok znaci te iste mogu i za tv i za monitor?Veoma mi je bitno da moze da skida masnocu dobro a ne samo da razmaze.
Probao sam sa nekom jelenskom kozom.Onaj nikotin se toliko zalepi da kad probam da cistim samo jos vise zamrljam.
 
Ja sam koristio maramice ali mi se dva puta desilo da kupim skroz suve, verovatno od dugog stajanja. Posle sam kupio ovo i od mene preporuka

ea554d0d5d4c7d1f7c2842f7d29aa7bc.jpg


Dugo traje, lepo čisti, 600din je koštalo ako se dobro sećam
 
Koristim ovo cudo vec neko vreme i mogu reci da sam prezadovoljan. Ima kod nas da se nadje , malo je visa cena nego ovaj SboX , ali je zaista fenomenalna varijanta. Pre ovoga sam bio u fazonu - blago vlazna mikro fiber krpa i to je to - medjutim razlika je nebo i zemlja.

440x440.png
 
Pozdrav,

samo da pitam da li je neko koristio Asepsol za ciscenje tv-a?Cistim tv zadnjih pola sata svim zivim i nista,i reko aj da probam asepsol naprskam predjem koji put,znaci kao iz radnje ekran.Nisam mogao da verujem.Sad me zanima da li uopste sme aspesol da se prska po tv-u lcd ekranu itd?
Znam da sam trebao da pitam pre :d,ukljucio sam tv,sve radi i izgleda bez greske.
 
Nazad
Vrh Dno