Šta je novo?

Rising Storm 2: Vietnam

a da li jos neko stice utisak da je grafika dosta bolja (mislim na RO2 igru) u Pacifik mapama, tojest Rising stormu, nego u istocnom frontu?
 
Rising Storm ti je bila zasebna igra. Odnosno, stand-alone DLC. Poslije su ih sastavili. Zato izgleda drugacije.
 
pa da, vidim da definitivno bolje izgleda nego istocni front u RO2
 
Preferiram urbanije mape. Ali su mi te u ro 1 ok bar te koje sam probao. Vrhunski detalj su mi loncici vezani za kanap kao audio zamka :D
 
ha, Bahamud me "ubedio", i kupih ovu igru pre 3 dana, stvarno je odlicna, ali bas odlicna....... sva sreca, pa u opcijama moze da se iskljuci zvuk od team chata, neki pijani rus nas unakazi brbljanjem i pustanjem kakaljinke :D :D :D
nego, fps mi stoji zakucan na 62, isto mi je to bilo i u RO2/RS1, ali se ne secam u kom fajlu sam to promenio, da ide na max...... jel nekom pri pameti to jos uvek, ili da googlam?

nisam cak ni tako los, s obzirom da sam tek poceo da igram :)

Rising Storm 2  Vietnam Screenshot 2019.08.03 - 09.17.18.12.jpg
 
E odlicno, i ja sam presao na ovo, mnogo mi je prijatnije za oko u odnosu na ro2. A i pokazuje ko ti je friendly. Malo mi je opterecenje bilo konstanto naprezanje u razlucivanju neprijatelja i frendlija u ro2. Vazno da protivnici nisu obelezeni odnosno ja protivnicima.
Pridruzujem se ovome za otkljucavanja fps-a, ako neko zna foru da nam kaze. Ja sam u ro2 probao da sklonim limit editovanjem nekog fajla ali nisam bio uspeo.
 
u ro2 moze, ali kad snimis taj fajl, posle moras da ga setujes kao i read only, i onda otkljuca fps.
vrv je i ovde isto, ali ne secam se koji ej fajl bio u pitanju :D
 
znači pucamo se večeras?

može neki diskord,radi boljeg team playa?
 
bicu oko pola 12, 12 tamo...... na steamu sam OogaBooga70
 
sem ako se toga negde ne "prebijem" jer sedim sa drugarima i locemo Lashko.... :D
 
@Kurttrussel, fps odtkljucavas u video options, pod advanced, po defaultu je ukljuceno "fps limit", to otstikliras i onda ide na gore fps....
e sad, sto mene nesto nervira bas, imam povremeno neka mikro seckanja, kao trzanja u slici, iako ne pada fps..... neznam kako to da eliminisem..... sve mi je podeseno na ultra , cpu je na 15-20% a grafa na 35-40% upotrebe, znaci nista ne vidim da je uguseno, a ipak imam ta trzanja....
 
@oogabooga e vrh, imam 75 herca ekran pa da kao iskoristim tu sicu :p
Sto se trzanja tice, moj savet ti je da ipak spustis grafiku pa da probas tako. Svakako je preporucljivo spustanje grafe na low u multiplayeru. Ja sam pre neko vece iz cista mira imao neke padove u fpsu ali samo tada. Sta je razlog pojma nemam.
@bahamude ja sam motka na steamu. Dodaj me ja cu sad oogaboogu pa taman da nas uputis malo :)
 
@oogabooga e vrh, imam 75 herca ekran pa da kao iskoristim tu sicu :p
Sto se trzanja tice, moj savet ti je da ipak spustis grafiku pa da probas tako. Svakako je preporucljivo spustanje grafe na low u multiplayeru. Ja sam pre neko vece iz cista mira imao neke padove u fpsu ali samo tada. Sta je razlog pojma nemam.
@bahamude ja sam motka na steamu. Dodaj me ja cu sad oogaboogu pa taman da nas uputis malo :)

aj spusticu na high prvo da probam, ali mi nije logicno ako mi BF1 i 5 sve na ultra rade super glatko bez iakakvih padova fps i trzanja, ovo je starija igra, sto bi mi ona seckala :(
kad ukucam "motka", nemogu da te nadjem, kad ukucam "Motka", vise njih u Srbadiji nadnjem, neznam koji si.... aj nadji ti mene steam: OogaBooga70
 
ma nesto je ubagovana ova igra
skinuo sam sa ultra na high setts
u dzungli gde se sve mrda, puca od dima i explozija
imam 130fps i vise nema tog sitnog trzanja
sad usli u mapu u gradu
uzas od fps
oko 60-70 jedva
kad nisanim preko snajpera
pada na 35fps
cpu mi 20%
a grafa ne prelazi 40%
u cemu je fora
kako da nateram grafu da povuce
 
ugasio texture streaming, i sad ne trza, cepa na 110+ fps.....
inace, sve sam bolji :D

Rising Storm 2  Vietnam Screenshot 2019.08.05 - 13.09.12.59.jpg
 
au bre kakvo je ovo smece od igre, dva dana zaredom mi puca igra, prilikom ucitavanja mapre, zacrni se ekran na sekundu, i onda ispadne na desktop...... onda moram da uradim verufy game files u steamu, i onda proradi..... znaci ne verujem
 
To se desava i sa drugim igrama na steamu... ovo igram dugo i nisam imao tih problema..
 
da, primetio sam da i cod ww2 i quake champs povremeno ubrljave i polude, isto su preko steama....
 
To se desava i sa drugim igrama na steamu... ovo igram dugo i nisam imao tih problema..

a jel imas problema sa tim mikro trzanjem, ili micro stutteringom, kako ga nazivaju......... uopste nema pravila kad ce mi secne neprijatno, obicno se desi kad mi na blizinu iskoci protivnik, secne, a ja vec mrtav...... drugo, mapa "Saigon" je uzas, em sto radi na 50-60fps manje nego sve druge, nego i tog trzanja na njoj koliko hoces...... na trenutke se toliko iznerviram da mi dodje da polupam kom....... :(
odkad sam iskljucio texture streaming, to trzanje se drasticno smanjilo, ali opet se povremeno desava, i uzas me nervira...... googlao sam, dosta ljudi kuka da je to doslo posle zadnjeg apdejta igre..... i ne vidim neko resenje.....
 
Nazad
Vrh Dno