Šta je novo?

Rising Storm 2: Vietnam

@maxer

Ne znam sto si se uvredio za Bibera, to nije bilo nista licno.

A da ne treba da se uci kako se igra apsolutno nije tacno. Pod ucenjem se ne misli samo da naucis mapu i gde je sta na mapi vec kako se puca, krece (igra je bliza real life simulaciji nego druge FPS). AKo si igrao RO2 znas o cemu pricam.
 
Poslednja izmena:
Jedva cekam,obozavam igre sa vijetnamskom tematikom.
 
20 evra preorder na Steamu.
 
Na koju foru prodaju po toliko nižoj ceni?
Da li je to pouzdan sajt?
 
Na instant gaming, popust 48%, preorder malo preko 1800 din.
 
Instalirao malo RO2, having a blast:

ea6f73ff2e53006797732d77d1943300.jpg


Nisam je nikada puno igrao radi mehanike koja mi ne lezi. Vidim imam tek 28h zadnjih 5god ali mi je sada nesto sjela. Mislim da je ovo jedini FPS u kojem se ne nerviram gubio ili pobjedjivao. Nego, ima li tacan datum izlaska RS2 ? Odnosno je li tacan ovaj za trideseti maj ?
 
Poslednja izmena:
Za samo da je drugi kvarta. Ja čekam beta da počne danas, šteta što nema preload pa ću tek sutra moći prvi put da probam.
 
Je li open beta ? Da, vidio sam da je Q2 ako je ne pomjere a onda bi ovaj 30.5 bio place holder na sajtovima za kljuceve.
 
Ne bi trebalo da pomeraju. Beta je samo za one koji su dobili beta key i za one koji su preorder.
 
Ok. Tnx.
 
Odigrao partiju. Sorry typing simulator :d Dobra je, samo nemam pojma da je igram, mora da se vežba, nisam igrao prethodne delove.
 
Instalirao malo RO2, having a blast:

ea6f73ff2e53006797732d77d1943300.jpg


Nisam je nikada puno igrao radi mehanike koja mi ne lezi. Vidim imam tek 28h zadnjih 5god ali mi je sada nesto sjela. Mislim da je ovo jedini FPS u kojem se ne nerviram gubio ili pobjedjivao. Nego, ima li tacan datum izlaska RS2 ? Odnosno je li tacan ovaj za trideseti maj ?

enti jarca,na kojem serveru si igrao?? ping od 70 pa do 700,to je neigrivo...RO2 jedino grafika,tj nekoje texture da su bolje bili odradili,bila bi odlična,oči bole od onih textura zalepljenih na tarabe
 
Iskreno se ne sjecam. Ne igram na jednom serveru vec na najpopularnijem koji nema botova. Najveci je ping bio 340 ili tak onesto i bilo je teleportacija ali nije bilo strašno. Nije bilo 700.. mozda ti se cini zbog loseg screen s.

Meni je veca bolja kretanje. Zapinje za liniju. Kada trebam pretrcati neki dio kao da imam dvije slomljene noge. Ali opet, vuce me da igram.
 
STEAM KEY:
3QBJL-GVAA2-6LG5W Closed Beta
 
Ja sam maznuo, ali nisam se odmah zahvalio.
Danke :)
 
Juče mi poslali,3 dana do kraja Beta testa,dok ga skinem neznam dali bi stigo odigrat par minuta :p

A i volim da se iznenadim,već kad sam je pazario :p
 
Uzeh pre-order. Uživao sam igrajući BC2: Vietnam, i imam utisak da će RS2: Vietnam prevazići to iskustvo. ;)

2SaiNt4U, kapiram da nećeš propustiti ovo? :)
 
Ima 15.5Gb.
Utisci su da je u igri jedino tesko naci protivnika, a jos teze ga je razlikovati od suigraca, sto je izgleda i sustina igre.
Ocekivao sam da ce pucanje biti malo komplikovanije i da je malo teze ubiti nekoga, ali ako ste ga prvi videli, mrtav je u 90% slucaja.

Sta znam, ok je igra, vredi tih para koje traze za nju.

Sent from the 7th edge of the 3rd World.
 
Ima 15.5Gb.
Utisci su da je u igri jedino tesko naci protivnika, a jos teze ga je razlikovati od suigraca, sto je izgleda i sustina igre.
Ocekivao sam da ce pucanje biti malo komplikovanije i da je malo teze ubiti nekoga, ali ako ste ga prvi videli, mrtav je u 90% slucaja.

Sta znam, ok je igra, vredi tih para koje traze za nju.

Sent from the 7th edge of the 3rd World.

Pa ono, ako nisi igrao RO2/RS prethodno, imaces problem pri razlikovanju neprijatelja od tvojih, iako su ovde to uprostili sa plavim trouglicima povremeno (sto meni licno smeta, ne treba mi nista na HUD-u).
U suprotnom, ako si igrao RO2/RS, prepoznaces neprijatelja i na 150m kad trci. (ameri trce sa puskom u obe ruke, vietnamci u jednoj drze pusku)
 
Poslednja izmena:
Nemam nekih posebnih zamjerki. Bice ovo super.

FPS su opet lokali na 62 pa se mora otkljucati u ini-u. Grafika je super u odnosu na RO2. Performanse s usuper. Na nekim mapama na max out meni ide 60-90. Izbacili su zoom in-out preko shifta sto me smorilo u RO2. Bacanje bombe je opet jaaako sporo. Ne razumijem.

Jedino me iznenadjije ovolika zainteresovanost. Nije ovo klasicna FPS arkada.
 
Nazad
Vrh Dno