Šta je novo?

Dark Souls 3

ovom treba skloniti joypad i dati mu samo pirinac da kljuca!
 


Mobovi izgledaju kao da su ih prekopirali iz Bloodborne. Graficki stil je na pola puta kao i boss fajt. Malo su teksture muljave ali ovo je PS4 verzija, mozda na PC bude bolje.

Svejedno sam se najezio dok sam gledao. Cenim da ce ovo biti ubedljivo najbolja Souls igra do sada.


S trojkom ako ne probijem 1000 sati kao da nisam ni igrao :D
 
 
Ne znam... meni ovo izgleda kao da uprocavaju igru koja je posle toliko liminada naslova definisala "tezinu". Plus ovo skakutanje sa 2 tone metala na sebi i ove glitchy animacije mi bas ne ulivaju poverenje...
 
Ja sam igrao closed betu/stress test, igra suviše podseca na Bloodborne sto nije tako lose, jedina stvar koja mi je smetala napisao je Muzzy gore a to je bacakanje sa tonom armora na sebi.To u BB ima smisla jer si celu igru uvek u light armoru i heavy armor uopste ne postoji. Al ovde već jako iritira.
 
Poslednja izmena:
Dosta dugo nisam igrao DS ali zar je ovo skakanje išta drugačije nego u prethodnim delovima? :trust:

To što ovaj igra malo bzvz ne mora da znači da treba tako :d
 
Malo je ubrzan lik koga vodiš po ugledu na Bloodborne, ne brini ništa loše sigurno.
Ovi gore bacaju hate bez razloga.
Veći je problem Season Pass, od toga mi se iskreno gadi gaming, pitanje je dana kad ću bataliti skroz.
Sreća ili nesreća pa nema više od 3,4 igre vredne pažnje pa mi probirljivi gameri ne moramo mnogo love da trošimo.
 
Znači nisam jedini onda :S:

Ja sam prvo dvojku kupio, probao malo, oduševio se, kupio prvi deo i igrao ne znam ni sam koliko... 70 sati ili tako nešto (i to mi bilo žao da završim pa mi ostala zadnja dva bosa :d)
U međuvremenu sam kupio i season pass za dvojku ali onda su me totalno razočarali s onim kao enhanced edition ili šta je već bilo (nakon downgrade priliskom izlaska) da sam izgubio volju da igram, bukvalno nisam ni upalio više.

Mislim, nije mi do grafike meni je i kec super sa onim dodatkom za rezoluciju ali bzvz mi je taj koncept ceđenja suve drenovine.
Ovo ću da kupim samo par godina nakon izlaska, kad bude cela igra sa svim dodacima 50% cene ili tako nešto.
 
... pirueske kao da je onaj balet na ledu, a ne Dark Souls.
 
Ni ja bas nisam prezadovoljan kretanjem. Vuce mnogo na bloodborne a on na devil may cry :p
 
Nisam. I kakve to veze ima sa DarkSouls serijalom?

Pa kako nema, na osnovu Dark Souls serijala je nastao Bloodborne a DS3 dosta vuce na Bloodborne, tako da obrni okreni sve je to jedno isto. Ako cemo iskreno Dark Souls je nastao na Demon's Souls sa PS3.
 
Poslednja izmena:
Mislio sam na neke sitnice oko gameplay, tj ubrzanja.
Nisam igrao DS3 betu pa ne mogu da budem merodavan.
Ali zato Bloodborne sam pocepao 2x, uživao kao nikad, skoro savršena igra.
 
Malo je ubrzan lik koga vodiš po ugledu na Bloodborne, ne brini ništa loše sigurno.
Ovi gore bacaju hate bez razloga.
Veći je problem Season Pass, od toga mi se iskreno gadi gaming, pitanje je dana kad ću bataliti skroz.
Sreća ili nesreća pa nema više od 3,4 igre vredne pažnje pa mi probirljivi gameri ne moramo mnogo love da trošimo.

Taj season pass zna da zabrine pogotovo sa DS-om. Ovamo su delili igru i bukvalno isforsirali podelu na dx9 i dx11. Sada imamo dx12 onako u warmup-u. Valja proracunati sta vredi i koliko, i cemu se vise radujemo jer ne bi me zacudilo da urade isto s obzirom da su prosli vise no dobro.
 
Mislio sam na neke sitnice oko gameplay, tj ubrzanja.
Nisam igrao DS3 betu pa ne mogu da budem merodavan.
Ali zato Bloodborne sam pocepao 2x, uživao kao nikad, skoro savršena igra.

odigraj the old hunters, pa slobodno precrtaj to "skoro".
 
Budi drug pa nemoj vise kaciti ovakve klipove. Lik ispojlova pola igre...
 
Ja sam se zeznuo i pogledao nekoliko minuta dok nisam smogao snage i pameti da prekinem. Ajde da je video pravi walktrought nego papak namerno secka i prikazuje bosove. Tako da sam video prva dva bosa... ako nista drugo, barem mogu da podelim ovde par zapazanja. Lik nije neki vrhunski igrac ali nije ni toliko los, pa mi se cini da su bosovi maksimalno zeznuti. Nisam igrao Bloodborne ali ovde su bosovi jako brzi, okretni i imaju poprilicno kompleksne poteze koje nije lako procitati iz prve. Deluje igra poprilicno teza nego Dark Souls, barem na osnovu njegovog igranja.

Dobra fora je sto su unapredili short bow pa vise nije djubre oruzje kao ranije i moze se kititi neprijatelji iz daljine a kad pricu blizu prebaciti na melee i dovrsiti ih. Odziv deluje maksimalno utegnut kao i hit detection i hitbox. Grafika je carobna, on je igra na PS4 ali svejedno deluje mnogo dobro cak bolje nego Bloodborne iako je drugaciji graficki stil. Mnogo bolje nego prve dve igre.

Eto ja vam rekoh sta se desava u prvih par minuta klipa a da nisam spojlovao bosove, pricu ili lokacije :)
 
Ne gledam dok ne izađe i krenem da igram! Zar neko uopšte sumnja da će ovo biti verovatno najbolja igra ove godine.?
 
Zar se Dark Souls ne igra tako što se prvo dobro pregledaju svi you tube klipovi :d
 
nou, nou, nou... nažalost dobar deo dvojke sam prvo video na yt... ali dvojka je ionako spinof.

u kecu sam neopisivo uživao , nemajući blage veze šta čuči iza ćoška. pa kad otvoriš prečicu, nema lepše !
 
Dark Souls se nikad ne gleda u napred, to je pravilo.
 
Nazad
Vrh Dno