Šta je novo?

Dark Souls 3

Bice i PC.

We are pleased to confirm ‪#‎Darksouls3‬ for Xbox One, Playstation 4 and PC for early 2016!
 
Bitno je da Hidetaka Miyazaki opet radi kao glavni na igri, verovatno ce neke stvari iz Bloodborne-a da ubace i ocekujem opet nerealno dobru igru.
Ono sto From Software danas radi to je najbolje u gaming svetu bez premca.


Dark_Souls_3_-_E3_artworks_6_1434385881.jpg
Dark_Souls_3_-_E3_artworks_3_1434385874.jpg
Dark_Souls_3_-_E3_artworks_5_1434385879.jpg
Dark_Souls_3_-_E3_artworks_4_1434385876.jpg
Dark_Souls_3_-_E3_artworks_2_1434385865.jpg
 
Poslednja izmena:
Ne mogu da se naigram dvojke, kec mi je onako..presao sam ga ali nije mi to to iako ima bolju mehaniku. Samo se nadam da trojka nece da bude laksa od dvojke..makar nek bude ista sto se tice tezine..ali voleo bih nesto bas bas hardcore.
 
Svaka njima čast što nisu tražili predujam za PC veriju već su je ljudski najavili.
 
Definitivno moj naj serijal u poslednjih par god. Ne moze da dosadi i neverovatno koliko tome doprinosi sto realno mora da se umire:)
Nadam se malom tweaku u gameplayu na foru bloodborna, mada i ne mora haha
 
Definitivno moj naj serijal u poslednjih par god. Ne moze da dosadi i neverovatno koliko tome doprinosi sto realno mora da se umire:)
Nadam se malom tweaku u gameplayu na foru bloodborna, mada i ne mora haha

Zamisli ceo DS3 negde na tezini DLC-ova DS dvojke ? E to hocu..iako sam lomio i lomio, sto zbog boss-ova sto zbog onog levela punim AI-ovima bez bonfire-a dok dodjes do fajta sa onim vitezom. Samo sam ih jednom presao i nisam imao zivaca, ali pozitivno su teski.
 
Sigurno je da nece biti laka za prelazenje. Setite se samo koliko je izmena bilo sa itemima u dvojci u odnosu na keca. Samo tu dok se covek pokupi. Pa onda sa svetom , gde je sta , gde prvo ici..

Sudeci po shotkama , ne mislim da se radi o novom engine-u. Tako da bi i optimizacija trebalo da bude bar na nivou dvojke.
 
Ako se lepo sagledaju demons souls, ds1 i bladborn, jasno je kao dan da jedino sto je falilo ds dvojci - je mijazaki.

Ds2 je spin off .

Ako hidetaka-san režira, nema greške , a ni meni izlaska iz kuće bar godinu dana.
 
Ako se lepo sagledaju demons souls, ds1 i bladborn, jasno je kao dan da jedino sto je falilo ds dvojci - je mijazaki.

Ds2 je spin off .

Ako hidetaka-san režira, nema greške , a ni meni izlaska iz kuće bar godinu dana.


Apsolutno se slažem :) Nakon 300 sati u DS PTD još mi ni izbliza nije dosadio :) Kad ovo izađe, uzimam PS4, Bloodborne i DS3 i nema me :)
 
The game's story will continue the tale of a lord-slaying dark hero and the "Lord of Cinder."
Znači nastavlja se na DS1, odlično, tamo je priča bila mnogo bolja nego u DS2.
 
Naravno da će Miyazaki da nastavlja svoju priču a ne nešto što on nije radio.
 
Odlična vest, sa stanovišta atmosfere i dizajna prvi DS mi je bio puno bolji od dvojke.
 
Kad bi dali DS Trilogy uz PS4 i dokupim Bloodborne :D Jedino to bi me nateralo da prodam PC i kupim konzolu.
 
Ne moze nikako oba? :p il pc il konzola?
 
postoji šansa da se demon's souls pojavi za ps4 .

bilo je i govorkanja za pc bloodborne (na amazonu je bilo navedeno da izlazi za windows pc) , ali mislim da je u pitanju greška, i da sa ovakvom prodajom, sony nikad neće da se odrekne tako kvalitenih exkluziva. (ipak to nije neki alan vejk)
 
Kako izbacuju igre trenutno za PC bolje da bloodborne ne izadje za isti da ne pokvari utisak posto mu los port ne gine
 
Ne palite se , bloodborne nece izaci za pc jer je sony-eva ekskluziva.

Ovo za demon`se , je sjajna vest , pod uslovom da se realizuje. To je najatmosfericnija igra od svih miyazakijevih :)
 
Ne palite se , bloodborne nece izaci za pc jer je sony-eva ekskluziva.

Ovo za demon`se , je sjajna vest , pod uslovom da se realizuje. To je najatmosfericnija igra od svih miyazakijevih :)

Niko se "ne pali", ni DS nije bio planiram za PC pa je ipak portovan. Zasto da se neko ne nada. Uglavnom cekam sve na PS4.
 
Dark Souls se mogao očekivati na PC jer nije sonijeva ekskluziva, sa druge strane Demon's Souls nije izašao za PC zato što jeste ekskluziva, niti će iz istih razloga izaći Bloodborne.
 
Malo hype-a

 
Niko se "ne pali", ni DS nije bio planiram za PC pa je ipak portovan. Zasto da se neko ne nada. Uglavnom cekam sve na PS4.

Zato sto Dark Souls nikad nije bio Sonyeva ekskluziva ,niti je Sony nosio pravo na to ime igre , kao sto je to slucaj sa Demon`s souls i Bloodborne. Sa pravnog gledista , nista nije moglo da koci port/razvoj Dark Soulsa na druge platforme.
 
Poslednja izmena:
Imate nightmare creatures na ps1 emulatoru. Bloodborne je kopija te igre, lošija kopija.:p
 
Poslednja izmena:
Igra sa najboljom muzikom definitivno :)
 
Nazad
Vrh Dno