Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 5

Stvarno, ja sam mislio da se necu navici na on screen tastere, ali sada kada uzmem telefon sa hardverskim dugmicima prosto se pogubim, mislim da se ne bi vratio na hardverske dugmice.
 
Poslednja izmena:
manji donji okvir telefona, podesivi su (broj, raspored, funkcije, veličina, izgled), bolji odziv...

i to sto kazes. ja sam recimo navikao da mi je back tipka sa leve strane, a ne sa desne, ali navikne se covek posle nekog vremena.
 
Pa gledam u ekran ali necu da nosim hanzaplast u dzepu sa ekranom. Inace, iPhone 6 je odlican uzivo, daleko boljeg dizajna od Sljamsung telefona (o kvalitetu izrade da ne pricam).
A sto se tice on screen dugmica i meni su daleko bolji od ovog Samsungovog $ranja.
 
Pre bih koristio blackberry nego iphone... :) Tebi je bolji iphone, svaka čast, moje pare neće videti iz više razloga... ;) Mnogo bolji iphone malo sutra. Slični telefoni skroz s6 i ip6, a pričaš o nekoj velikoj razlici... Malo realnosti nije na odmet. Da je Samsung stavio metalna leđa pozadi bili bi 90% slični telefoni...
 
Karabatak strikes again. :d
Postoji li tema u kojoj nije napisao kako je iPhone najlepsi i najbolji? A sve van Apple sub-foruma. :D
 
Sto je najgore od svega,ranije je to sve pisao za samsung ( mislim na ovo sto sada pise za jabuku ) i to u lg temama :)

Sada je napredovao jedan nivo. ;) hvali jebuku po samsung temama.

Znam da je tesko za poverovati ali je tako..
 
Poslednja izmena:
A sta bi trebalo da radim?! Izmenjao sam sve Samsung flagship telefone i svaki je bio vidno losiji od IP6. A vecina ovde nije ni prisla IP-u ali zna da to nije to i da je bolji S6 (zajedno sa sarenim Amoledom i divnim multitaskingom).
A Samsung je (kod vecine modela) daleko bolji od LG-ja i tu nisam promenio misljenje.
Emixe, tivsi poslednji koji treba da komentarise ovako nesto. Veceg fanboya od tebe ne videh, svaki novi Samsung ti je novo svetsko cudo.
 
Ajde molim te nabroji zadnjih nekoliko telefona koje si koristio
 
``A vecina ovde nije ni prisla IP-u``

- Napusti planetu molim te! Koji je to trip da i dalje IP smatrate za nesto nedostupno, svaka mula i dzudza ga nosi jer mozes da ga kupis na trafici kao i svaki drugi tel.. Inace taj tvoj IP6 ne znam da li moze da se smatra telefonom, posto mu baterija traji do 2 popodne.. jos si nasao da pises o njemu u Note temi... uozbilji se!

90% ljudi koji kupe Note u zivotu nece kupiti IP i to je to.. Koliko god on bio ``ruzan`` a po meni ovaj nije, konacno sam docekao da Samsung izbaci tel koji nije plastican, jer im jos uvek pamtim onih 5 glava koje sam dao za Note 3 i razocarao se.. Ali petica mi za sad deluje obecavajuce.. S6 Edge me odusevio izradom, tako da mi se ovaj njihov trenutni pravac svidja, samo kada bi bili manje zaobljeni, da se ne vracaju na S3 dizajn...
 
Poslednja izmena:
Ajde molim te nabroji zadnjih nekoliko telefona koje si koristio
S4 6 meseci, Note 3 18 meseci, Note 4 2 meseca. I visecnego dovoljno da mogu da uporedim.

``A vecina ovde nije ni prisla IP-u``

- Napusti planetu molim te! Koji je to trip da i dalje IP smatrate za nesto nedostupno, svaka mula i dzudza ga nosi jer mozes da ga kupis na trafici kao i svaki drugi tel.. Inace taj tvoj IP6 ne znam da li moze da se smatra telefonom, posto mu baterija traji do 2 popodne.. jos si nasao da pises o njemu u Note temi... uozbilji se!

90% ljudi koji kupe Note u zivotu nece kupiti IP i to je to.. Koliko god on bio ``ruzan`` a po meni ovaj nije, konacno sam docekao da Samsung izbaci tel koji nije plastican, jer im jos uvek pamtim onih 5 glava koje sam dao za Note 3 i razocarao se.. Ali petica mi za sad deluje obecavajuce.. S6 Edge me odusevio izradom, tako da mi se ovaj njihov trenutni pravac svidja, samo kada bi bili manje zaobljeni, da se ne vracaju na S3 dizajn...

Decko, ne mlati. Nije se odnosilo na to da li neko moze da ga kupi ili ne vec da se pljuje a da se ni ne proba.
Sto se tice baterije, Note 4 je toliko dobar da moze da dobaci do 5 popodne ako iP moze do 2.
Ja sam upravo sa N4 presao i ni jednog trenutka se nisam pokajao.
 
Lepo je što si zadovoljan telefonom. Ali to ne znači da je Samsung krš ako ti nisi zadovoljan, kao i Lg, Htc, Motorola, Huawei... Sve dok Apple ne pruži sve svoje servise u Srbiji ne vidim neku logiku koristiti njihove proizvode. Ovde se pljuje note 5 koji nije još ni zvanično predstavljen. Note 4 baterija je sigurno bolja nego na ip6, u krajnjem slučaju skineš poklopac i ubaciš drugu... Ističu se samo mane nekih uređaja umesto da se gledaju i pozitivne stvari. Note 4 nije savršen telefon, nije ni s5,s6,lg g4,m9, neće to biti ni note 5 ali tvrditi da je ip6 naj naj u svemu je čista ******ština...
 
smesno je da se iphone sporeduje sa note t.e iphone izlgeda smesno za note
 
Oba telefona su odlicna. Neka uzme ko sta voli i nek cuti!
 
Valjda ti je jasno da medj' decurlijom (i onim koji se tako osecaju sa 30-ak leta :d) u smartfon delu foruma vlada pravilo da nije dovoljno biti zadovoljan uredjajem koji imas vec - i drugi moraju da ti se dive, nije dovoljno da imas dobar uredjaj vec je potrebno maksimalno hejtovati, pljuvati pa cak i prosipati lazi i gluposti o uredjajima iz nekog drugog tabora + osecaj ushicenja kada se pojavi neki kvar, problem u tom drugom taboru, bugarski ili bilo koji net test gde je voljeni Y fon bolji od X fona itd, bolest 21. veka :)

Sto je najjace i IP6 i S/Note serija su sam vrh ponude danas (a istovremeno nista spec. bolji od vecine konkurencije) ali nema nista dok se ne uspostavi forumska IT pravda ''koji je bolji'' uz istovremeno prosipanje ''dokaza'' da je onaj drugi uredjaj krs :d
 
Ovo je izgleda postala neke zarazna bolest zadnjih godina, da sve teme moraš da napustiš i pre nego što uređaj izađe u prodaju, jer ne želiš da čitaš kako se x ljudi prepucava oko totalno lepih stvari. :-/
 
Nisam ja ni rekao da je krs, ali sam sa svakim od pobrojanih modela imao probleme. LG G Pro 2 mi je dosta bolji utisak ostavio npr.
 
@Batak : koje si probleme imao sa N4 a nema ih na IP6?
 
Nije ga platio hiljadu eura ;) to je najveća razlika.
 
Nisam ja ni rekao da je krs, ali sam sa svakim od pobrojanih modela imao probleme. LG G Pro 2 mi je dosta bolji utisak ostavio npr.

Nisam ni mislio na tebe, vise ti odgovara iP6/ios i to je to :)
Znam da mnogi iz android dela foruma mrze ios i obrnuto ali npr ja bih voleo da vidim uredjaje kao Note 4, M8 ili Xperia Z2/3 (kompletan hw i baterije) ali sa ios-om ;) nesto slicno je 1520 lumia ali sta vredi kad wp tesko moze da se ''svari'', jednostavno su ios i android za 5 klasa ispred.
 
@Batak : koje si probleme imao sa N4 a nema ih na IP6?
Najbitnije od svega lag, lag, lag. Standardno isaran Amoled sa smearingom, krckanje ledja (kao i na svakom Samsungu), labavi dugmici itd.

Nije ga platio hiljadu eura ;) to je najveća razlika.
I da sam ga platio toliko ne vidim gde to tebe dotice?


Nisam ni mislio na tebe, vise ti odgovara iP6/ios i to je to :)
Znam da mnogi iz android dela foruma mrze ios i obrnuto ali npr ja bih voleo da vidim uredjaje kao Note 4, M8 ili Xperia Z2/3 (kompletan hw i baterije) ali sa ios-om ;) nesto slicno je 1520 lumia ali sta vredi kad wp tesko moze da se ''svari'', jednostavno su ios i android za 5 klasa ispred.

Jedino baterija, hw je overkill tezak. :)
 
@Batak koji si ti imao note 4 nije mi jasno. I da li si uopste koristio drugi mod za ekran. Ti si jedini koji pljuje amoled ekran na note 4. A on ekran sa najtacnijim bojama i jos ima crnu za razliku od tog tvog iphonea. Jeste bela malo toplija ali pre bi ziveo sa tim nego bez crne.
 
Jeste, giga rama je overkill. Tri taba u safariju
Bolje radi sa giga rama nego Note sa 3.

@Batak koji si ti imao note 4 nije mi jasno. I da li si uopste koristio drugi mod za ekran. Ti si jedini koji pljuje amoled ekran na note 4. A on ekran sa najtacnijim bojama i jos ima crnu za razliku od tog tvog iphonea. Jeste bela malo toplija ali pre bi ziveo sa tim nego bez crne.

Naravno da sam koristio Basic mod i bela je zuta tj. nikakva. Bez crne?! Znaci IPS ocajno prikazuje crnu? Bolje je kad unisti tamne scene i smearinga koliko hoces nego da bude normalno?
 
Bolje radi sa giga rama nego Note sa 3.



Naravno da sam koristio Basic mod i bela je zuta tj. nikakva. Bez crne?! Znaci IPS ocajno prikazuje crnu? Bolje je kad unisti tamne scene i smearinga koliko hoces nego da bude normalno?

Radi brate, radi. Samo ti uzivaj.
 
Ma jok, Note 4 je brzi od Nexusa. Kakvi ste postali to je neverovatno.
 
Bolje radi sa giga rama nego Note sa 3.



Naravno da sam koristio Basic mod i bela je zuta tj. nikakva. Bez crne?! Znaci IPS ocajno prikazuje crnu? Bolje je kad unisti tamne scene i smearinga koliko hoces nego da bude normalno?

Au brate o cemu ti pricas. Koji bre smearing na note 4?
 
Stvarno nemamo o cemu dalje da diskutujemo. Kucaj "Note 4 smearing" i pogledaj na XDA ili gde god.
A mozes i da skines Textru i da stavis crnu temu, smanjis osvetljenje i "uzivas" u carima Amoleda. (Razlivanje).
 
Nokia 3310 RULES! tema je note 5
 
Nazad
Vrh Dno